SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Erwinoos - każdy dzień przybliża mnie do sukcesu! Pods-str 17, 57, 87

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185422

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Raz na jakiś czas można sobie pozwolić, fajnie, że wyjazd się udał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Dokładnie jak Marian zwłaszcza że to pewnie sama woda . Bez sensu z tymi batonami wymysliles haha i wiedziałem że będzie ogien :D ja ogólnie nie widzę sensu kupowania batonów po 10 zl ale widzę że na sfd z 90% osob je kupuje :D lecisz dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
z tymi batonami to była właśnie doba opcja, bo nie opychałem się śniadaniami w hotelu tylko do tej 16-18 przetrzymałem, a dopiero potem wyżerka, a tak pewnie jeszcze więcej bym ze sobą przywiózł, no i przynajmniej wyprobówałem wszystkie smaki, a serio są mega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21565 Napisanych postów 30796 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870604
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Ja mam próbek od groma to cwaniaka zgrywam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
O, no i naprawdę odpocząłeś i to się chwali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Na plaze to tylko reklamowka browarow i jak jestes glodny to otwierasz kolejnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Psychicznie zdecydowanie odpocząłem, chęć do działania jest ogromna

Martwi mnie tylko fakt, że ciało jakby nie jest całkowicie zregenerowane/wypoczęte, odnoszę wrażenie, że nawet jest z tym gorzej jak przed urlopem. Głupia sytuacja - w piątek uderzyłem parę razy młotem coś na zasadzie w oponę, z tym, że wyświetlał się wynik, minęło 20-30min i ból prawego bicepsa był naprawdę silny, następnego dnia doszło jeszcze jakieś nieprzyjemne uczucie w lewym barku. Przez ten biceps wczoraj musiałem odpuścić trening tricepsu, bo po pierwszej serii francuza nie dało się kontynuować treningu, poleciały jedynie same barki.
I teraz w głowie mi siedzi jak się zachowa organizm po wejściu na masę, gdzie z tygodnia na tydzień będę starał się progresować, póki co tych treningów na 100% nie mogę wykonywać chociaż bardzo bym chciał. Z klatką też do końca nie jest jeszcze ok, chociaż minęły już 4 miesiące, to też mnie mocno irytuje, bo niby kontuzja jakaś bardzo poważna nie była, a skutki odczuwam do tej pory.

Zastanawiałem się jeszcze czy nie wprowadzić kolejnej kuracji solcoserylem - po urazie klatki mocno przyspieszył proces naprawy i regeneracji, teraz by się przydał do takiej ogólnej odbudowy. Jeszcze myślałem nad ostaryną, pytanie tylko na ile rzeczywiście ten środek jest w stanie pomóc, a na ile to efekt placebo. Nie chcę ładować pieniędzy w coś co nie ma prawa mi w jakikolwiek pomóc, dlatego myślę, że środki typu flexit itp. też nic nie wskórają, natomiast o sarmach są bardzo rozbieżne opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Dzisiaj poleciały nogi, fronty weszły ok, kable na nogach jakich wcześniej chyba jeszcze nie było
Przy wykrokach na nowo zaczął mnie ten biceps ciągnąć, podczas trzymania sztangi z tyłu był cały czas w napiętej pozycji, więc to na pewno przez to, ale myślę, że to szybko przejdzie. Jutro chyba zrobię przerwę, w czwartek pocisnę klatkę, a w piątek albo sobotę bic+tric i od nowego tygodnia - o ile wszystko będzie ok ruszymy z masą.
Tak jak pisałem post wyżej chciałbym w tą masę wejść w pełni sprawny, żeby nie martwić się o ewentualne kontuzje i nie katować się ketonalami, tym bardziej, że zależy mi, żeby te treningi były takie jak najbardziej lubie, czyli z pełnym zaangażowaniem, bez opyerdalania się


Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2016-08-23 17:08:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
właśnie posprawdzałem sobie jak mi się rozkładają zjazdy na uczelni od października - podczas FIWE i PEI mam wolne

na FIWE będę na 99%, PEI też postaram sie zahaczyć, bo podobno bardzo prestiżowa impreza, tym bardziej, że będzie na Narodowym, więc musi być ogień
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

choroba i spadki

Następny temat

Trening maksymalizujacy efekty

WHEY premium