SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Erwinoos - każdy dzień przybliża mnie do sukcesu! Pods-str 17, 57, 87

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185592

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
kolejny DNT, w pracy to ledwo dzisiaj wytrzymałem takie silne bóle brzucha miałem, skurcze itp. taki jestem wk***iony już na to.... żądnej przycyzny nie potrafie określić, tydzień mam spokój, a potem znowu, i tak od 2 miesięcy ciągle coś

a Ciebie samo przeszło czy to jakoś leczyłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3521 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72032
Mam to co Ty + zapach zgnilizny z ist rano. Za tydz jade z full badaniami do gastrologa. Podejrzewam candide, refluks jakis albo zapalenie czegos wewnatrz. Helikobakter negatywny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Byłeś u lekarza z tą sraką ? Może to świńska grypa, bo słyszałem, że panuje w Polsce

Siady solidne ciężarowo. Już prawie dogoniłeś 110kg byków z forum

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
szaunima a byłes z tym u lekarza już?

byłem, byłem, kazał mi zrobić test na helicobacter, jutro albo w poniedziełk będę miał wyniki, a jak nei mam tego gówna to zostanie gastroskopia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3521 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72032
Ide do gastrologa za tydz prywatnie. Zwykly Ci gowno powie. Bez chapania rury tez sie nie obejde pewnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
wysłałem pw, ale jak już jesteś to może tu napiszesz - jakie badania konkretnie robiłeś, te z którymi idziesz do gastrologa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3521 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72032
Wysle Co jutro, bo jade na noc do roboty. Ale w skrocie poszedlem do zwyklego rodzinnego. Troche nasciemnialem, troche go przycislem. Powiedzialem ze ma dac mi na wszystko lacznie z usg co moze przydac sie gastrologowi. Cieszyl sie ze mnie zbyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
spoko odpisz jak będziesz miał czas, u Ciebie te objawy utrzymują się regularnie przez około miesiąc tak jak pisałeś, ale czy masz tak, że non stop Ci coś dolega, czy parę dni spokoju, parę dni objawy się nasilają i tak kółko? skurcze i bóle brzucha tez masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
ja nie miałem tylko problemu z brzuchem bo wiurs był wteyd tylko raz ale jak zaczeło sie pieprzyc przez cisnienie potem przetrenowanie sraczka zwykła choroba ze ciagle cos dolegało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3521 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72032
raz boli raz nie, wzdecia tez roznie
wrzucam tutaj te badania, mzoe sie komus przydadza
USG, AIAT, AspAT, fosfotaza zasadowa, bilirubina całkowita, glukoza, morfologia, ALAT, crp w surowicy, helikobakter

Wrzuc z grubsza swoja diete i suple


Zmieniony przez - szaunima w dniu 2016-02-05 15:12:40
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

choroba i spadki

Następny temat

Trening maksymalizujacy efekty

WHEY premium