SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Erwinoos - każdy dzień przybliża mnie do sukcesu! Pods-str 17, 57, 87

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185176

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870175
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
bo ustawiłem się w innym miejscu, po 6 latach treningów ogarnąłem, że tam jest lepsze światło

musi być, nakręciłem się zayebiście, żeby tylko z klatką było już ok i będziemy lecieć do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
No dobrze to wygląda Erwi dobra robota Jestem ciekaw jak przebiegnie masa Powodzonka życzę i baw się dobrze na urlopie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Kozak robota . Nogi ładnie dotyrane i suche . Lecisz dalej . Trzymam kciuki i na wakacjach odpoczywaj i jedz tam bo za wiele się nie stanie a ładnie baterie podladujesz i będzie tylko lepiej :) pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
dzięki panowie, w zasadzie cały progres przez ostatni rok zawdzięczam Przemkowi, bo współpracujemy już równo rok, postaram się w przyszłości być jeszcze lepszą wizytówką jego wiedzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870175
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
to też, ale na pewno sam bym tyle nie osiągnął, a prócz poprawy sylwetki z każdym miesiącem nabywam doświadczenia i wiedzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Erwinos , jak oceniasz ten okres VLCD? Mam 4 tyg tylko na poprawe wrazliwosci i uciecie jak najwiecje bf walsnie do wczasow i mysle nad VLCD. Jakies porady? :)
Jakie BTW trzymales?


Zmieniony przez - Creative w dniu 2016-08-13 15:43:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Bardzo dobra forma. Ogromny progres na przestrzeni ostatniego roku

Nabić mięcha na plecy i będziesz byk, bo tych min przy pozowaniu to już chyba nie da się wykorzenić. Mam podobnie.

Przy Przemku bardzo niekorzystnie wyglądałeś ? Z tej 1 fotki nie da się dużo wywnioskować.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
U mnie się to bardzo dobrze sprawdziło, przez 3tyg zrobiłem progres, który nawet dla mnie był widoczny gołym okiem, poza tym liczę, że plusy będą również po powrocie z urlopu - mam nadzieję, że nie podleje mnie aż tak bardzo, jak w momencie gdybym do końca leciał z normalną dietą redukcyjną . Nie odczuwałem głodu, za to cały czas chodziłem mega osłabiony i bez chęci na cokolwiek, szczególnie w ostatnim tygodniu, ale idzie do przeżyć, szczególnie jeśli prócz siłowni nie masz jakiejś większej aktywności
Ja leciałem 250/50/50 w DT, a w DNT 250/0/50

dzięki ronnie, właśnie Przemek mówił, że zdecydowanie nad plecami nie ma co się szczególnie skupiać, bo na żywo bardzo dobrze wyglądają, zupełnie inaczej niż na fotkach, póki co jedynie dwójki odstają od reszty, ale na ten moment nie będziemy się nad nimi szczególnie skupiać tylko postaramy się wykorzystać "odbicie" po redukcji, żeby jak najwięcej dołożyć miecha na całą sylwetkę
no nie oszukujmy się, różnica między nami jest ogromna, dla mnie to przepaść , na żywo, a na fotkach to zupełnie inna bajka, u Przemka skóra jak pergamin mimo, że ma do zrzucenia 16kg do limitu wagowego, ja takiego bf podejrzewam, że jeszcze długo nie osiągnę
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

choroba i spadki

Następny temat

Trening maksymalizujacy efekty

WHEY premium