SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Erwinoos - każdy dzień przybliża mnie do sukcesu! Pods-str 17, 57, 87

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185162

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No ale im dłużej, tym lepiej. Rozgnieć w misce Kinder Bueno, wrzuć tam lody, wymieszaj i z powrotem do pudełka i zamrażarki. Z Oreo tak samo. Jako bazę polecam śmietankowe lub waniliowe Grycany.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Centralnie na miazgę? Myślałem, że kawałki batona wrzucasz do loda i mieszasz, a nie że gnieciesz to ma wiór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
erwinoos
Jest pozwolenie od Przemka na czita, także jutro po pracy atakuję Tesco w poszukiwaniu słodyczy. Na jakieś kebsy/pizze nigdy nie mam parcia, ale lody, czekolada oreo czy jakieś ciastka to już inna bajka chociaż wydaje mi się, że to właśnie słodycze najbardziej negatywnie wpływają na naszą sylwetkę i lepiej zjeść jakiegoś burgera i dopiero przegryźć to lodem niż zapychać sie samym słodkim, no ale nie mam zamiaru ładować czegoś na co nie mam ochoty


słodycze to własne najgorsze zło ...

miska z lodami i ciastkami to tak zwana miska POYEBA Wojtek Piela cos o tym wie
Ale mega opcja, sam tak nie raz robiłem,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
erwinoos
Centralnie na miazgę? Myślałem, że kawałki batona wrzucasz do loda i mieszasz, a nie że gnieciesz to ma wiór


Kinder Bueno na miazgę. Zresztą obczaj to, ja robiłem wg Jego wskazówek i gość jest kozak!


Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
hahaha miska poyeba, nazwa adekwatna ale z tym, że słodycze to najgorszy wybór pod względem odbicia na sylwetce to ja wiem, z drugiej strony jaki jest sens ładować coś na co nie mam ochoty


Byzku no przekonałeś mnie


Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2016-09-08 22:16:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
kombinacji masz tyle ile produktow ale kawałeczki lepsze niz jakas tam miazga :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 172 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14975
Hehe śledzę tą rozmowę i widzę że czit zaplanowany w każdym calu
Na szczęście debata dobiegła końca bo mi ślina już wisi do pasa ale opcje na czita kozackie.

"Różnica pomiędzy tym kim jesteś, a tym kim chcesz być jest to co z tym ZROBISZ..."
DZIENNIK: Loading...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
haha no współczuję tym, którzy w najbliższym czasie nie mogą sobie na nic pozwolić

jak byłem na VLCD i czasami patrzyłem jakie dyskusje są w dziennikach na temat żarcia to szło kurvvicy dostać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Sp*****ylaj ^^
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

choroba i spadki

Następny temat

Trening maksymalizujacy efekty

WHEY premium