SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] Oszukane posiłki [cz.II] - carb nite & carb back loading

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 383
to ze o 18 ciśniemy węgle nie jest niezrozumiale, chodziło bardziej o to, że kiedy mam trening rano, przed nie jem węgli (to jest mój pierwszy posiłek) po mam zjeść małą ilość czyli ok 30g, i ładowanie ok 18, więc jak wracam z treningu mam jeszcze 3 posiłki do 18, więc te 30g węgli dzielić na te 3 posiłki, czy tylko od razu po treningu wszamać 30 g węgli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 383
czyli:
sniadanie : b+t
trening
II sniadanie: b+t+w (30g)
III posiłek : b+t
IV posiłek b+t
V i VI: b+t+w (duza ilosc)

plus suplementacja


Zmieniony przez - melodyy w dniu 2015-09-07 14:22:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Masz 3 posiłki Bez ww czyli jedziesz białko + fat + warzywa w każdym.

Jak dasz warzywa w każdym to idealnie zmieścisz się w tych 30g.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 383
Ok, dzięki a w tym oknie ładowania wystarczą te 3 posiłki, czy więcej i jak to mam teraz przełożyć na kaloryczność, bo w normalnej diecie, dobijamy węglami, a tutaj tłuszcze, tylko ile tych węgli dać na ładowanie, jest jakaś granica?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 259 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15877
Sol mam takie pytanko, jeśli od 10dni jadę na węglach poniżej 50g(a to nawet nie bo to wartości z produktów nie węglowodanowych i warzyw) i jutro robię nogi chciałbym od 17 się podładować ale z jednej strony mam obawy a z drugiej nie wiem czy trzeba jakąś określona ilość W dostarczyć : ) jak proponujesz? bo ja po śledzeniu twojego dziennika i Wojtka oraz Faftaqa wiem, że będę ładował "czysto" czyli ryże, owoce może coś bardziej śmieciowego ale nie chcę też sie znowu nakręcić na "łakocie" więc T tak do 50-70g reszta W tylko właśnie
1) jeść ich tyle ile mi się będzie chciało czy musi być jakieś minimum oraz maksimum, aby "ruszyć" metabolizm i leptyne
2)chce maks do wieczora ale może starczy jeden porządny posiłek i potem znowu B+T
3) ile będzie jeden posiłek przed treningiem około 13 i wtedy pójdzie B+T potem trening i pewnie skończę trening o 17, czy dać więcej B przed a potem juz minimalne ilości czy jednak inaczej
Sorka, że tak do Ciebie ale masz to widze już dobrze opanowane i może nie powiesz mi co napewno dobre dla mnie ale co powinno być ok :P


Zmieniony przez - konik1977 w dniu 2015-09-15 16:56:30
...
Napisał(a)
Usunięty przez solaros za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczytaj co piszą Barbell Brothers na fb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
crx23
wez mi tutaj ich nawet nie wrzucaj
niech swoje przemyślenia zostawią dla swoich fanów

posłuchaj co mówi/pisze Kiefer


Zmieniony przez - solaros w dniu 2015-09-15 22:38:52

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 383
Powiedzcie mi, jeżeli na masę zaczynam np od 2500 kcal, to jak to się ma do dnia treningowego kiedy ładuje węgle, a jak w dzień nietreningowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Pytasz w odniesieniu do CBL?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze podejście do IF

Następny temat

IF a młody wiek

WHEY premium