SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] Oszukane posiłki [cz.II] - carb nite & carb back loading

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nie
częstotliwość zależy od ilości %bf jaki masz
im mniejszy - tym częściej i 'bardziej'

na początku,startując ze sporego %bf pierwsze zrobiłbym nie po 10dniach a nawet po 2-3tygodniach dopiero
kolejne po 2tygodniach i co 2
potem juz raz na tydzień kiedy blisko 10%bf

...ale nie ma zasady

jak ktos od początku robi co tydzień,nic złego sie nie stanie,ale lepiej kontrolować progres i robić wówczas kiedy leci

Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-06-03 16:10:52

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8912
Ok dzięki, jeszcze tylko żeby się upewnić czy dobrze rozumiem.
1.Przed ladowaniem wegli czyli do treningu ( okolo 17 ) co jesc? normalnie tak jak w dni wcześniejsze ( z 50 % zapotrzebowania) tylko po treningu juz najprzyjemniejsze?
2. Nie wazny jest rozklad BTW? wiadomo 30W, ale jak białka z 2,5 na kg ciała to tluszczy bym musial z 160g czy to nie za duzo?
3. Podczas ładowania , staramy sie wpierdzielac WW ale nie mase tluszczu? 50-100g max tak?

to wszystko z góry dzieki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
1.do treningu 30g ww
2.nie ważny
w sensie,jakieś swoje założenia musisz mieć w ciągu tygodnia aby je realizować
w ciągu tego dnie niemożliwe jest spełnienie ich
3. CB ma to do siebie że nie ma nic narzucone z góry
to nie jest jedna z keto diet gdzie masz założenia nawet na dni ładowania
tutaj tego nie ma

tutaj masz te 6-8h gdzie jesz co chcesz
a jka zrozumiesz 'jesz co chcesz i nic nie liczysz' - to juz zależy od Ciebie

możesz liczyc i jeść do 50g fatu - ale wtedy przyjemność pewnie zniknie
bo wszystko co dobre ma i tłuszcz i węgle

stąd to o czym pisałem wyżej - im mniejszy bf tym częsciej

pozdro

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8912
Ok bede probowal kombinowal, mam nadzieje ze bedzie dobrze , dzieki wielkie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7569
no tak rozumiem oczywiscie, lecz zjadam sporo WW a to chyba one odpowiadaja za leptyne itd ?
a jestem juz 4 tydzien na deficycie stad podpytuje czy robic czy poczekac jeszcze ze 2 tyg.

bf niski jak pisalem, max 12%

Zmieniony przez - bziumol w dniu 2014-06-03 16:49:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Tak one, jak nie czujesz potrzebny to nie rób, jak skorzystasz w postaci psychicznego kopa to zrób cheat meal.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeden dzień wytrzymałem i tyle. Nie dla mnie takie diety, spać się nie da, więcej szkód niż pożytku. Chyba, że ktoś naprawdę jest spasiony i nie ma mieśnia, to polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
jak u kogos brak samodyscypliny,silnej woli,szybko przestaje dążyc do celu,łatwo daje się kusic otaczającym przyjemnościom - każda dieta będzie zła

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogólnie jestem przeciwnikiem wszelkiego rodzaju diet, a zwolennikiem ciągłego dobrego odżywiania. Dieta stosowana jest na ogół przez max miesiąc, następnie powraca się do starego złego trybu żywienia i wszystko czego się pozbyliśmy powraca z jeszcze większą ilością. Jeżeli ktoś nie uczestniczy w zawodach kulturystycznych, a trenuje sam dla siebie, to nie widzę sensu katowania się, bo można tylko stracić zdrowie i chęci na cokolwiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Katowania ? wogóle dieta to durne słowo, stylem życia bym to nazwał. Osobiście nie startuje w zawodach nie czuję się abym byl na diecie, bo nie jestem niewolnikiem ryżu, kury i trawy, jem owoce, jem słodycze, jem pizze od czasu do czasu i inne badziewia.

Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy chcesz być przecietnym grubasem, bo brak Ci motywacji i samodyscypliny, często wiedzy na co i kiedy można sobie pozwolić, czy cieszyć się jedzeniem wyglądać dobrze i nie być przecietnym.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze podejście do IF

Następny temat

IF a młody wiek

WHEY premium