SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] Oszukane posiłki [cz.II] - carb nite & carb back loading

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1402
Nomatter the goal, avoiding Carb Nite only puts it farther out of
reach. Carb Nite is a once-per-week obligation.


Jak kto uważa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
Ostatnie moje pytanie.
Bez różnicy jest jak typowy Janek z bf'em 20% załaduje 1k ww i 200g fatu, a taki Solaros załaduje 800g ww i <50g T? Obaj powinni co tydzień tak ładować i będą efekty? hehs.

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
Nie, pewnie identycznie nie jest, Solaris to pięć hutniczy, a ja bardziej taki trociniak...


Wczoraj po siłce zjadłem ok 150milki oreo, 2 batony, pół paczki wafli ryzowych, talerz czokapikow, tortilla własnej roboty i 50g białka, pół litra mleka. Przedsionka trochę serów i śmietany 2000 i razem w ten dzień weszło ledwo 4000kcal. Nie jest to obrzarstwo chyba, choć czułem się średnio już;) dziś takie ssanie z rana, że szok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1402
dideek
Ostatnie moje pytanie.
Bez różnicy jest jak typowy Janek z bf'em 20% załaduje 1k ww i 200g fatu, a taki Solaros załaduje 800g ww i <50g T? Obaj powinni co tydzień tak ładować i będą efekty? hehs.


Jest różnica. Zresztą skąd ten 1k ww? Można sobie zobaczyć przykładowe CN i tam raczej więcej niż 500-600 ww nie ma. Nie ma co przechodzić ze skrajności w skrajność. Te ww mają za zadanie podnieść kilkukrotnie insulinę i trochę namieszać z hormonami, dlatego CN trwa 6-8 godzin i je się co 2-4 godziny. A, że zapasy glikogenu są wyczerpane to trafiają do mięśni a nie do komórek tłuszczowych dlatego się nie łapie fatu. Cała filozofia. Wiadomo, że jak ktoś zje kilogram mąki to nieważne czy będzie to Janek czy wysportowany facet to nadmiar glukozy z krwi musi zostać zamieniony w tłuszcz i innej możliwości nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 311 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5194
Początkowo jak sie człowiek zaczyna bawić w te CN / ładowania itd to wszystko fajnie, mozna raz w tygodniu przywalić opór itd ale im pozniej i forma sie polepsza to juz sie inaczej patrzy na to wszystko. Mozliwosc żarcia schodzi na drugi plan a bardziej sie patrzy, żeby nie zrobić sobie cofki. Przynajmniej ja tak mam. Z reszta ja sobie robie na codzień smaczną flyte nawet teraz na VLCD, że już coraz mniej chętnie podejmuje CN czy ładowania. U mnie też po jakimś czasie przy braku węgla pojawia się nie ochota na słodkie czy fast foody tylko np ziemniaki, chleb, bułki, dzemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
Skąd 1k?
W swoje któreś tam ładowanie w ~7h zjadlem 1090g ww przy <50g T ważąc ~75kg

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 311 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5194
dideek
Skąd 1k?
W swoje któreś tam ładowanie w ~7h zjadlem 1090g ww przy <50g T ważąc ~75kg


Dokładnie. U mnie lekko na posilek moze wjechac i 500g węgli z niskim fatem. A w kilka godzin 1k to lajtowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 109 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26627
a jest sens ładować tyle? cofki nie ma? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
Jest cofka, jest jakiś tam sens, bo buja hormony.
Jest też w człowieku obżartuch, który nie dostawał tego przez tydzień i ciężko mu zluzować jak nie poczuje najedzenia [o które przy tak niskiej leptynie ciężko].

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1402
No to trochę bez sensu jak jest cofka ;) Cała sztuka polega na tym, że ma jej nie być z powodu uszczuplenia zapasów glikogenu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze podejście do IF

Następny temat

IF a młody wiek

WHEY premium