SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] Oszukane posiłki [cz.II] - carb nite & carb back loading

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
A jaka ilość jest wystarczająca?
I jeśli co mamy na myśli?
Hormony
Glikogen
Superkompensacje
Czy może tylko kop dla psychy

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7845
No wydaje mi się, że 10g/kg masy ciała spokojnie wystarczy do superkompensacji, aczkolwiek mogę się mylić, nie mówię że nie, tak po prostu oscyluję +/- mówię mając na myśli glikogen, wiadomo dla psychy zależy od osoby, dla jednego to będzie całe 6h jedzenia, a dla drugiego tak jak dla mnie uraczy mnie już sam fakt że zjem sobie batonika, czy pierożki i do tego winko w skromnej ilości .

Ale fakt jaki sens ograniczać się do tych 10g/kg jak można ciągnąć do 12-15g i czerpać z tego satysfakcję, ale czy o to chodzi żeby się napchać jak sukinkot i nie móc się ruszyć potem?

Zmieniony przez - andrzejakd w dniu 2015-05-10 19:39:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 480
Witam.
Chciałbym od jutra zacząc dietę z ładowaniem. Mam pytania odnośnie stosowania.

1. Czy dieta na 2400 kcal jest wystaraczająca?
2. Czy dobór posiłków jest ok?
3. Czy do całkowitego bilansu wartości odżywczych wliczać warzywa?
4. Czy posiłki podane w rzucie z potreningu są ok?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ja bym nie wliczał
choć niektórzy liczą
te widełki możesz śmiało przyjąć do 50g
30 czy 50g nie ma znaczenia

więc jak tak masz to spoko
z warzywami [jakbyś liczył] wyjdzie do 50g - więc nadal się mieścisz

bo warzywa chyba dajesz do menu?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 480
no własnie daje tylko nie wiedziałem czy je mam dokładnie liczyć. np. sam łosoś średnio wejdzie lepiej jak by były warzywka jakieś.


która wersja jest lepsza? z shakiem białkowym po treningu czy z wiekszą ilością orzechów i serka wiejskiego?

Zmieniony przez - madzina123 w dniu 2015-05-10 23:02:35

Zmieniony przez - madzina123 w dniu 2015-05-10 23:11:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 480
a i jeszcze mam jedno pytanie.... o co chodzi z tym widełkami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Widełki czyli jakiś przedział
W tym przypadku 30-50g.

Warzywa zielone nie wliczaj.
Strączkowe możesz.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 480
a moge po treningu wrzucic jakiś owoc np. 100 g granatu? i wtedy bym zmieścił sie w przedziale tych weglowodanów. czy lepiej do któregoś posiłku dac ryż lub makaron?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Zjedz co chcesz.

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
50g ww to na tyle mało czy zjesz cukier zwykły czy ryz brązowy - nie ma kompletnie znaczenia

choć znając życie [praktyka wielu osób] im dłużej będziesz w tym trwał - tym bardziej będziesz rozglądał się i celował w produkty z większą objętością,bardziej sycące

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze podejście do IF

Następny temat

IF a młody wiek

WHEY premium