SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

### FAQ : MARTWY CIAG ###

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 79564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6934 Napisanych postów 6466 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 59964
Dlaczego Martwy na początku?
Mnie zawsze uczono, że Martwy na końcu się robi... bo ze zmęczonymi prostownikami możesz przy wiosłowaniach paśc na twarz (i to dosłownie... :D )
Edgar_666
Pytam z ciekawości próbowałeś kiedyś robić martwy jako pierwsze ćwiczenie , Jeżeli tak to czy przy robieniu wiosłowania padłeś na twarz?? pytam z ciekawości

WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Jak to nie rozumiesz pytania?
Cwiczysz plecy czy rozgrzewasz robiac ciagi na koncu?
Mi plecy zaczely rosnac jak walnalem podstawy na poczatek.


Od jakiegos czasu wystarczy mi juz sam martwy ciag, patrz na dzisiejsze zdjecie:






Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-12-15 17:57:16

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-12-15 17:58:12
1

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 812 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12730
Ja robie mc na koncu bo potem nie mam sily stać nieruchomo przy wioslowaniach tylko lece do przodu ;) A rozciaganie robie przed kazdym cwiczeniem i kazdą seriią - wiesz po 2 mocnych kontuzjach nie mam ochoty znowu nie moc sie wysrać.

>> Weź sie w garść, pokaz co masz - Nie daj sie - Klęskę swą zgaś <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
WODYN
No dobvra, fakt - męczę się wszystkimi innymi ćwiczeniami...
Mówisz żeby Martwy na początku, jako podstawowe ćwiczenie... spróbuję...

Czyli, w skrócie, plan ma wyglądac tak? :>

Martwy ciąg 12/12/10/10
Podciąganie na drązku szerokim nachwytem do klatki 4 serie
Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia 12/12/10/10
Wznosy barków 12/12/10/10



bajanekkk
Nie :P

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 812 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12730
Dopisze tylko na koniec ze jednej z kontuzji doznałem gdy zmęczony po mc i dzieńdobry próbowałem zrobić wiosłowanie ;) Podczas podnoszenia sztangi fajny ból poczulem po całej lewej stronie - po 3 tygodniach nadal czuje lekki ból i niemoge sie do konca zginać, ale dochodze do siebie i mysle ze za 2 - 3 tygodnie będzie ok ;) Nie wspominając juz o takim ze czuje jak by mi prąd po lewej nodze pzrechodzil ;) ( nie wiem jak to opisać )

>> Weź sie w garść, pokaz co masz - Nie daj sie - Klęskę swą zgaś <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Edgar_666 - nie bardzo rozumiem, kiedy negujesz cos na forum ,to wypadaloby to uzasadnic.

WODYN-dzieki za kompleksowe uzasadnienie jutro sobie popobuje porobic ciagi tak, jak maja wygladac, a kolejny trening plecow dopiero po regenracji gdzies na poczatku stycznia i wtedy sie za ciagi mocno zabiore. BTW- superowe plecy...

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
Kamiru
"kiedy negujesz cos na forum ,to wypadaloby to uzasadnic."

Dobra, uzasadnienie - od zawsze uczono mnie, że Martwy Ciąg wykonuje się na końcu, ponieważ w innym wypadku przy wiosłowaniu sztangą zmęczone prostowniki kręgosłupa nie pozwolą nam na założenie wystarczającego obciążenia do rozrostu najszerszych.

Przyjąłem to jako prawdę stałą, nigdy z tym nie kombinowałem,. Od jakiegoś czasu jednak widzę Martwy w planach na początku - więc zapytałem jak to jest :)

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Ja też robię mc na końcu/prawie na końcu.
NIe umiem się przestawić

Też moge dać zdjęcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
OStatnio tez zaczelem robic martwy na poczatku , ale szczerze tak jest lepiej bo... jak robilem na koncu to juz za***any po calym treningu myslalem "o nie martwy" a teraz jak robie na poczatu to moge max pozytywnej energi i koncentracji w niego wlozyc.

Ewentualnie martwy w srodku moglby byc niezla alternatywa?

Najpierw wiosło pozniej martwy a na koncu drazek hmm?

dobra ide robic martwiaka

tomot wstaw

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2006-12-15 18:49:24

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
ja robie w srodku
tzn rozklad

klatka
barki
plecy
martwy
biceps
triceps

kark
nogi

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ROZCIAGANIE stretching zmniejsza siłe??!!

Następny temat

### FAQ : WYCISKANIE LEZAC ###

WHEY premium