SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1488490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5435 Napisanych postów 15462 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388736
warrior swietny z hardym, zreszta to jeden z lepszych aktorow w holywood teraz, charyzma wysoka, super zagral jak chcesz taki troche gangsterski w Lawless

nowy klip z Ip Mana 3 z mlodym bruce'm lee, ktory w ip manie 2 pojawil sie jako dzieciak pod koniec filmu z zapytaniem o trening





no i bonus, trening/bieg rockiego bez podkladu muzycznego







Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2015-12-29 21:36:46

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
Hardy bez kitu ma cos w sobie dobry aktor w h**...

co do chlopakow z essex to chba tych 3 odj**ali i na ich faktach była jedynka co ?

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4585 Napisanych postów 49019 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522801
nie lubię tych klipów/teledysków bez muzyki, ostatnio jakaś moda na to jest chyba, ale jakoś mi nie podeszło

w święta trochę nadrobiłem filmów:

'Everest' przyznam, że trochę się dłużył przez pierwszą godzinę, ale potem są emocje, piękne widoki - jak to ośnieżone szczyty gór, nie zachwycił, ale trzymał poziom, warto obejrzeć, przede wszystkim dlatego, że historia oparta na faktach - aha dziwne uczucie oglądać film, w którym akcja dzieje się przy bardzo ujemnych temperaturach i trudnych warunkach, ludzie zamarzają, a Ty pod ciepłą kołdrą 4/6

'Remedium' belgijski thriller, wcale nie gorszy od produkcji z USA, nawet chyba lepszy, było napięcie, dobra fabuła, bohaterowie z krwi i kości, sama końcówka na minus, znaczy historia dokończona, tylko dość ważny motyw wyjaśniony nijako 5/6

'Blue Ruin' bezdomny dowiaduje się, że człowiek skazany za zamordowanie jego rodziny wychodzi na wolność, postanawia się zemścić, co mu się udaje, ściga go rodzina szumowiny, w międzyczasie na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące dawnej zbrodni 5/6

'Człowiek mafii' akcyjniak klasy B, ale dobry z Robertem De Niro w roli bogatego właściciela kasyna, którego chcą ograbić ochroniarz Dave Bautista, wieloletni pracownik z osobistymi problemami i jakiś latynos, zwijają kasę i dają nogę do autobusu pełnego ludzi, do akcji wkracza policja, końcówka zaskakująca - 5/6


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2015-12-29 21:54:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728908
Everest też w święta oglądałem-mnie się kompletnie nie podobał-choć jak wiadomo -uwielbiam góry i wycieczki górskie.

Po prostu film niewyraźny,płaski,nijaki,bez konkretnej akcji,strasznie nijaki.

Ogólnie szkoda czasu na oglądanie.

Ogładałem jakiś czas temu też film z nazwą Everest w tytule-zupełnie coś innego-naprawdę ciekawy o widokach nie wspominając...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
ogladnalem ' Lawless ' calkiem fajny i tez chyba na faktach co bo dopiero na koniec zaczaiłem jak fote pokazali tych 3 braci , ' Brudny szmal ' trochę mało się dzieje ale może być w sumie , jakies jeszcze tytuly pany jakas gangsterka czy cos ? bo konto vip na zalukaj ma do jutra to mogę szalec haha biore się za wojownika teraz ale cos jeszcze bym dzisiaj skatowal


Zmieniony przez - ero24 w dniu 2015-12-30 19:53:15

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4585 Napisanych postów 49019 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522801
chyba trylogii 'Ojca chrzestnego' nie trzeba Ci przypominać

oprócz tego:
'Donnie Brasco'
'American Gangter'
'Wrogowie publiczni'
'Gangster Squad'
'Droga do zatracenia'
'Chłopcy z ferajny'

'Zapaśnika' z Rourke'iem widziałeś?


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2015-12-30 20:09:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
ojca chrzestnego to pewnie kolo 20 razy ogladalem ;) donie brasco/american gangster/wrogowie publiczni/chłopcy z ferajny ogladalem , jak ogladne wojownika to lukne gangster squat , droga do zatracenia i zapasniak bo nie wiem co za film

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 1799 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102820
wrogowie publiczni trochę gorszy od francuskiego wróg publiczny nr 1, który wymiata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5435 Napisanych postów 15462 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388736
z tych trzech to Road to Perdition najlepsze, swietny film z Hanksem

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
no ten z Hanksem dobry , jak cos macie jeszcze z gangsterki to podrzuccie bo jutro caly dzień mam , tylko rano silka a później filmy będę katowal , gangster squat tez dobry taki lajtowy ;)

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium