SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PAWEŁ-ZERO KOKSU"

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1179956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
" Jakby nie było na czysto, widać by było dysproporcje, a tutaj ich brak..."

kolejny mądry tekst, musze zanotować, przeczytaj to zdanie kilka razy i zrozum ze nie ma w nim logiki ani prawdy, jak w poprzednim


co ma piernik do wiatraka moze to pomoze

Zmieniony przez - gateway93 w dniu 2010-08-20 23:02:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
brak widocznych dysproporcji oO. Zadam pytanie, czy sugerujesz że to nie jest na czysto?.

dysproporcja brak proporcji, symetrii, równowagi; niewspółmierność; brak harmonii między przedmiotami, zjawiskami, cechami występującymi łącznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 279 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2607
łapy okej ale klata jakas dziwna plaska

karawana oj dana dana za lenistwo krwawa plama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
mam na to wyjechane czy brał czy nie

ale nie gadaj glupot ze po sylwetce mozna to poznać, bo sie zleje

Zmieniony przez - gateway93 w dniu 2010-08-21 00:12:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3946
kogo obchodzi, ze się moczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2852
tutaj ocenia sie sylwetke z tego co wiem...

gateway93 zależnie od środków jesteś wstanie poznać czy ktoś bił czy nie, teraz mozesz sie zlać, najlepiej w majty.

W tych haniebnych czasach, ta gra stała się dla mnie religią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 382 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8627
bd ładnie najlepsza forma ( jak dla mnie ) strona 92 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
Witam. Komentowałem już wcześniej. Twoja sylwetka, była, jest i będzie świetna, nic nie odstaje, niczym grecki posąg. Będziesz może myślał o starcie w kolejnej edycji MR SFD??? Pozdrawiam

P.S. Koledzy wyżej co nic nie wnoszą do tematu(nieliczni), nie róbcie śmietnika z jednego z najsolidniejszych tematów w tym dziale.
Dyskusje dotyczące dopingu w tym dziale są zagrożone banem.

BlOkErS25 - płaską a raczej płytką to Ty masz raczej spostrzegawczość. Znając życie swoją opinię wydałeś na podstawie jednego zdjęcia z przedostatniej strony. Ja prześledziłem cały temat i jakoś płaskiej klaty nikt nie zauważył przez 100 stron tematu.

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4408
Muszę powiedzieć, że mam duży szacunek do ludzi którzy ciężką pracą potrafią wspiąć się na wyżyny:) Sam niestety mam sylwetkę naganną (przy wzroście 194 cm widać więcej brzucha niż klaty), ale jest motywacja do dalszych ćwiczeń bo mój staż niewielki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1359 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36060
w jakiej jednostce slużysz ?:)
Temat sledze od samego poczatku i sylwetka idealna :)

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fotki kolegi

Następny temat

Pereziusz Pokonać samego siebie

WHEY premium