SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 6

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 220586

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Kark= czworoboczne.
Nie są to mięśnie szyi- jeśli chcesz je rozbudować, to przypatrz się treningom zapaśników czy kickbokserów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
Mam takie pytanko trenuje tym planem

1. Podciąganie na drążku najsilniejszym chwytem
2. Wyciskanie sztangi stojąc
3. Pompki klasyczne z dłońmi trzymanymi na hantlach bądź podestach
4. Przysiady ze sztangą na barkach
5. RDL
6. Wiosłowanie ze sztangą w pochyleniu tułowia

1. co zamiast tego ćwiczenia robiłem podciąganie negatywne ale nie widzę większej poprawy ?
3. co zamiast pompek bo ćwiczyłem planem 100pompek.pl ale nie daje już rady, albo jak to wykonywać ile seri i powt ?
6.i na co zamienić to ćwiczenie ?
7. ile wykonywać seri i ile powtórzeń bo jest napisane 3-4 po 12
a ja wykonuje 3 po 15 i nie widze efektów ani progresji a ćwicze już 4 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
1. To rób pozytywne
3. Nie wiem co ma jedno do drugiego
6. A po co zmieniać?
7. To rób 4 po 15. Nie wiemy jak jesz, jak ćwiczysz, jakich ciężarów używasz itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
j.w
+ jak "nie działa" to zwiększ kaloryczność diety i ewentualnie objętość treningu. Tymi parametrami należy manipulować, plan to nie dekalog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 509 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45468
a można zamiast podciągania ściąganie drążka a zamiast wiosłowania sztangą to końcem sztangi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
po co takie głupie pytania zadajesz? czy to my siedzimy w Twoim ciele? próbuj wszystkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
Pandarek co masz na mysli ?
To znaczy, ze nie masz pojęcia czym jest pompa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
No bo ciężko mieć pompę po mc czy push pressie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
no to wyobraz sobie jeszcze to magiczne obciazenie 20 kg ( sam gryf ) w 1serii i co serie o 2,5 dokladane <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
skoro ty nie masz pompy przy takich cwiczeniach to pewnie machasz sztanga jak opetany lub robisz same cwiczenia izolowane bo sie nie chce wstac i cisnac zlozonych
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie ~~ Siłka / Masa / Rzeźba PLAN + jedzenie ~~~~~~~~

Następny temat

Trening do Oceny :D Pomożecie:D?

WHEY premium