SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY-GRUPA II str.124 CYKL VI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 243938

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4466
Musisz czytac miedzy wierszami :) A jesli nie ma na pierwszej stronie to moze ktos pytal o to na drogiej ? przeczytaj ja jestem pewien ze na drogiej stronie jest napisane wszystko czytaj a jak nie znajdziesz to tylko pogratulowac...

Dzis wiekszy niz wczoraj, jutro wiekszy niz dzis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 101 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3128
michail mam powien dylemat gdyz: z terningu jedtem zaj****** zadowolony i wogole tylko zaniedbałem dietke (za duzo jadłem) i zauwazylem ze w niektorych miejscach po tym miesiącu strasznie sie tłuszcz zalągł... (bo ja zawsze mialem z tym problemy bo bylem grubaskiem i schudlem 10 kg) i teraz jak tak patrze na swoją klate to miecho jest ale duzzo wiecj tluszczu na sutkach i wogole... i nie wiem czy czekac do rzezbienie w tej grupie czy tez moze calkowicie to rzucic i zmienic grupe na ktorąc redukcyjną???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2595
Wiem ze to moze glupie pytanie ale Michail moglbys wytlumaczyc dlaczego w tym 4dniowym planie lydki sa trenowane 2x w tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
Bo nie są trenowane raz... , rób jak ci każą



pozdrawiam
+Cahir+

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 849 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6435
łydki są jak brzuch 2 razy w tygodniu to lepiej niż raz

Đon Kamikaze
**********
SFD user

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8193
moge sobie przelozyc nogi z pon na wtorek, pozniedizalem mam przesrany na uczelin i wracam taki zrypany ze tylko noca pocwicze na brzuch i nie mam komplentnie sily. (trenuje teraz tym czterodniowym cyklem). Tak, ze wyszlo by mi we wtorek - nogi, klata, triceps i brzuch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4466
to juz lepiej przejdz na 3 dniowy uklad bo watpie zeby to bylo dobre polaczenie i pozatym sil ci niestarczy..

Dzis wiekszy niz wczoraj, jutro wiekszy niz dzis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8193
chyba ze jakos dni przestawie, kurde nie wiem, chyba jednak te 3 dni
a jeszce jedno czy jak zachorowalem (chyba grypa bo kaszle i pluje krwia) to sobie na razie odposcic trening a potem trenowac z przesunieciem ?? czy dalej jakby nic sie nie stalo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4466
jak chory to na bank odpuszczasz nawet jak mocnij przeizebiony jestes to lepiej opusc z jeden trening szybciej ci przejdzie wtedy choroba bo po treningu organizm jest wyczerpany i ciezej mu walczyc z choroba. A co do tego czy trenowac jak by sie nic nie stalo to nie wiem ja bym trenowal z przeunienciem chyba ze byly by to jakies 2 max 3 treningi to wtedy jak bys sie nic nie stalo ale to tylko moje zdanie... nie wiem czy dobre???

Dzis wiekszy niz wczoraj, jutro wiekszy niz dzis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
e_cartman rozj@@ebałeś mnie tym tekstem (chyba grypa bo kaszle i pluje krwia) - i ty chcesz trenować dalej jakby nic się nie stało. Czy ty jesteś poważny???? Człowieku daruj sobie teraz treningi i leć do lekarza!!!!!!! Przecież zdrowie to priorytet. Jak będziesz chory to trening i tak nic Ci nie da a tylko możesz pogorszyć swoją sytuację. Nie bagatelizuj sprawy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

..::Rzeźba::..

Następny temat

BMI

WHEY premium