SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szmexy - Naturalne Realia

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 412534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Czasami idzie przeczytać skład takiego pieczywa, to lista jest naprawdę długa i multum różnych substancji.

Najlepsze pieczywo do tomowej roboty lub ze sprawdzonej piekarni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
kacper95
szmexy jeśli moge poruszyć tutaj ten temat bo mnie sie przypomniało właśnie , jak chorowałem na Astme to w Polsce przed pogotowią ostecznością była łyżka salbutamolu i z czego sie po internetach dowiedziałem można tego używać jak clenbuterol ( salbu jest dużo słabszy ) na redukcje , co o tym byś myślał? Nie że che to brać bo skutki uboczne są dość extremalne Może słyszałeś o tym leku , ciekawi mnie twoja opinia na ten temat i mam nadzieje że niezaśmiecam dziennika ;)


No sporo zawodników używa Sally (salbutamol), ale co i jak - to nie do mnie pytanie :D no ale na redukcję używają :) i czy skutki uboczne są extremalne... MOGĄ BYĆ, ale czy muszą - nie koniecznie. Ja sam mam alergie i okresowo muszę używać Fenoterolu, który tak jak i clenbuterol jest sympatykomimetykiem, z tym że dawka jest 100x mniejsza niż 1 tabs clenu chyba :D wszystko wg. mnie jest dla ludzi jeżeli robi sie to z głową w odpowiednim momencei dla odpowiedniego celu

polka88
Szmexy
polka88
ja ostatnio też sobie fit burgera zrobiłam :D bułki z lidla są mega, te z dynią i te fitness, szkoda tylko że syf, ale jak na slodycze czy fasfoody czasem ktos sobie pozwala to i taka bułeczka nie groźna :D


Czemu syf :)?




jak dla mnie syf bo to nie takie "prawdziwe' pieczywko, tylko pieczone z zamrożonej masy itd, kij wie co tam siedzi tak naprawde. dobre to ono jest generalnie jak jest ciepłe, ooooj zjadłabym taki wiejski chlebek ^^


Rozumiem :)

SebastianMielecki
Czasami idzie przeczytać skład takiego pieczywa, to lista jest naprawdę długa i multum różnych substancji.

Najlepsze pieczywo do tomowej roboty lub ze sprawdzonej piekarni.


Masz rację, najlepiej samemu upiec :)


No i dziś kolejny udany trening :D rano kawa + kanapka i masło orzechoweo bo wstałęm głodny jak sku..... a potem trening chwilę po 13:00

TRENING:
1. Przysiad przedni 4x5 -> 95kg
2. Martwy ciąg 4x5 -> 142kg

Po tych dwóch ćwiczeniach, które zajęły mi godzine prawie dług tlenowy był ogromny xD nie było momentu, żeby mi się oddech uspokoił

3. Wspięćia na palce stojąc 5x10 -> 40kg/60kg/90kg/110kg/130kg
4. Allahy 5x10 -> 50 lbs/ 60lbs / 70lbs / 80lbs (cały stos na bramie) / 91lbs
5. Unoszenie nóg w zwisie 3s

Cały trening z rozgrzewką i rozciąganiem (25-30minut się rozciągałem) zajął 2 godziny :D posiłek potreningowy zjadłem dopiero 2,5godziny po treningu.... a był to... "burger" ^^
136g białka
168g węglowodanów
47g tłuszczu



Tak wiem, jestem nienormalny xD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 208 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1828
taka moda teraz w supermarketach na takie wypiekane buleczki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Szmexy
infernol
Ale jak to tak, na redukcji białe pieczywo? Mega apetycznie wyglądają

Codziennie pieczywo jem ^^ potem jeszcze zjadłem do kuraka z warzywami bułkę z dynią z Lidla - mega są :D


Witam w klubie, odkąd cierpię na chroniczny brak czasu- 2 bułki z jakimś kotletem z kuraka/ mielonym wlatują w mój 'otwór gębowy' każdego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6827
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 383 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9505
Piotruś je sobie burgery,ale założę się,że nie zje omleta z 12 jajek i 300g płatków owsianych Wcale,nie podpuszczam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Bułeczki są zaj**iste !!!
Paweł nie podpuszczaj :P


SIŁO MASO RZEŹBA ! f*** yeah :D dziś pierwszy dzień na uczelni, spędziłem na niej całe 30minut xD a wieczorem trening zaj**isty z niespodziankami :D

1. Wyciskanie sztangi leżąc 8s -> 5x95kg / 5x95kg / 5x95kg / 5x95kg / 1x105kg / 1x115kg / 8x80kg / 8x80kg - wszystko z zatrzymaniem :D ostatnio 92kg szło tak sobie, a dziś 95kg lajtowo to spróbowałem też 115 :D
2. Wyciskanie żołnierskie 8s -> 5x60kg / 5x60kg / 4x60kg / 5x60kg / 1x70kg!/ 0x75kg / 12x40kg / 10x40kg - rekord, w dodatku po 8 seriach ławki i 4s roboczych OHP xD trolollolo
3. Francuz sztangą 5s -> 10x30kg / 10x30kg / 8x30kg / 5x35kg / 3x40kg
4. Pompki na ziemi na uchwytach 4x10

Tutaj filmik z OHP :D 75kg było blisko, poszłoby gdyby nie już zmęczone bary, ciekawe do ilu dojde do końca roku :D przypomnę, że niedawno miałem kontuzje xD


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
pachol_123
Dzikus


xD

infernol
Burgery dają moc nie ma co


Przed treningiem jadłem nawet ^^
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Srubex - NO PAIN NO GAIN

Następny temat

relakz - Road to HeavyWeight

WHEY premium