SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-trening,odżywianie,suplementacja..

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305964

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Tomek zajął 5miejsce




















Zmieniony przez - Buli915 w dniu 2012-09-22 17:28:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Niestety przez ostatni tydzień zawaliłem formę.Wiem gdzie popełniłem błędy,ale mimo wszystko cieszę się z 5 miejsca w takiej doborowej obsadzie na 11 zawodników.Aktualny v-ce mistrz świata w ciężkiej kategorii Andrzej Kołodziejczyk był 4 to już świadczy o poziomie zawodów.Teraz czas na następne zawody za 4 tygodnie więc trzeba szlifować formę.Dzisiaj małe ładowanie w Mc Donalds,a od jutra powrót do diety i ostrych treningów.Pierwsze koty za płoty.Pozdro chłopy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Nic sie nie stało Tomku! Jak to mówią, co Cie nie zabije to Cie wzmocni.
Widać, że forma jest nie taka jak być powinna, ale skoro sam wiesz gdzie był błąd to nic tylko go poprawić i za 4tyg być na 100% przygotowany;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
czyli teraz Puchar Polski?

Ale fakt, obsada mega. Admaski, Łada, Małecki, Oley, Kołodziejczyk, Papaj, masakra

Zmieniony przez - xmejux w dniu 2012-09-22 18:11:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
ja ci Tomek gratuluje!!
bo jak dla mnie sylwetke masz super!, masywna z zachowaniem niskiego bf i rzeźby

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Tomek nie wiem czy będziesz tego samego zdania co ja, ale moim zdaniem duży wpływ na to jak wyglądałeś na scenie miało wpływ mega kiepskie oświetlenie i przy tym dosyć mocny,intensywny brązer/kolor, który nieco przyćmił Twoją dobrą definicję ( widziałem Twoje zdjęcie z dzisiaj rana, jeszcze w domu)
Przejrzałem wszystkie zdjęcia z tych zawodów,często stałeś w porównaniach pechowo po bokach,czy to lewym czy prawym tam było mega kiepskie światło,i przy tym ciemnym brązerze kiepsko Cie było widać.
Przemek nie wiem czy świadomie czy nie nie nakładał chyba Jan Tana i był bardzo wyraźny,było widać dużo detali itd.
Myślę,że często o końcowym wyniku zawodów mogą decydować właśnie takie szczegóły.

Tak czy owak miałeś mega obsade, pisałem o tym u Przemka w temacie,wiec szacun się należy za walkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2217
wielkie gratulacje Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aminokwasy..

Następny temat

Definicja na HMB Revolution

WHEY premium