SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-trening,odżywianie,suplementacja..

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 306443

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1061
Mylisz się i to bardzo :) Zresztą pytałem o zdanie Papaja a nie cb.
Może wyniki są zbliżone do Twoich, ale ja ćwiczę na sucho, ćwiczył bym z suplami (zamierzam je kupić u papaja) moje osiągnięcia byłyby wieksze.

Zmieniony przez - Petro w dniu 2012-05-04 20:05:20

Kiedyś będę Koksem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
:) chyba sobie zartujesz. co najwyzej kreatyna przelozy sie na sile, wyniki i wyglad (niekoniecznie sucha masa).

reszta to psychika, zbedny wydatek. oczywiscie mozesz kupic, ale wolalbym urozmaicic diete za ta kase niz ladowac sie w proch, ktory ma co najwyzej 5% przelozenia na rezultat jakiego oczekujesz. dieta juz ~90%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1061
W przyszłości chcę zostać strongman, bez supli?? Czarno to widze...

Kiedyś będę Koksem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
http://www.google.pl/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=m n b b c.com

poczytaj zanim usuna. :) dieta bedzie u Ciebie podstawa. aczkolwiek wskazowki Papaja rowniez mozesz wysluchac. miej jednak na uwadze, ze on sprzedaje odzywki. fakty mozna latwo polaczyc, na pewno zaleci Ci cos ;)


Zmieniony przez - Arros w dniu 2012-05-04 20:30:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1061
Wiem, że dieta jest najważniejsza, bo ćwiczenie i jedzenie, wciąganie wszystkiego jak odkurzacz to nie ma sensu :) chcę się zwrócić z tym do Papaja, bo on się na tym zna bardziej niż Ty czy ja.

Kiedyś będę Koksem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Papaj na majówce jest wraca w Niedziele albo w Poniedziałek także zaczekajcie na niego i tak jak zobaczy ile pytań jest do niego już to sie załamie hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1061
Spoko :D

Zmieniony przez - Petro w dniu 2012-05-05 10:55:33

Kiedyś będę Koksem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
.


Zmieniony przez - kwasny28 w dniu 2012-05-06 12:39:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690
Petro widzę że masz taki sam wzrost jak Ja.Więc na pewno będzie Ci tak samo jak mi ciężko walczyć o najwyższe cele w strongman.Ale nie mówię że jest to nie możliwe bo nawet takim ludziom jak Ja udawało się dosyć często stawać na podium.Potrzebna jest tylko duża motywacja do ciężkiej pracy.Ja zaczynając starty w strongman ważyłem 97kg byłem najmniejszym z wszystkich zawodników,po 5 latach startów waga moja wzrosła do 123kg i dalej byłem najmniejszy.Mówię tutaj o startach w ścisłej czołówce zawodników w Polsce.Także jeszcze długa droga przed Tobą.Najpierw proponuję nabrać odpowiedniej masy i siły.Zakupić sprzęt strongman i na nim trenować bo to jest najważniejszy rodzaj treningu strongman.Siłownię traktuj jako potrzebny dodatek.Jak już nabierzesz odpowiedniej masy i siły spróbuj najpierw swoich sił w jakichś lokalnych zawodach strongman.Jeżeli zaczniesz wygrywać na takich zawodach następnym etapem dla Ciebie może być wyjazd na eliminacje do Pucharu Polski i sprawdzian z najlepszymi w Polsce.Nie musisz trzymać rygorystycznej diety bo nie o to chodzi w tym sporcie,ale staraj się jeść dużo,często i w miarę czysto.Oczywiście suplementy są jak najbardziej potrzebne w tym jak i każdym innym sporcie.Jeżeli będziesz chciał coś zakupić to zapraszam do mnie do sklepu.Postaram się pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690
Kilka fotek z urlopu.Zero treningu,zero diety:)Totalny luz przez 5 dni.Wieczorami grill-kiełbasa z musztardą,karkówka,piwko itd.W dzień zjeżdżanie okolicznych plaż-Łeba,Jastrzębia Góra,Karwia,Władysławowo(we Władku byłem też w COS-ie w aquaparku,wszyscy jakoś dziwnie się na mnie patrzyli).








































Zmieniony przez - MrPapaj w dniu 2012-05-07 18:41:19
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aminokwasy..

Następny temat

Definicja na HMB Revolution

WHEY premium