SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-trening,odżywianie,suplementacja..

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305801

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Ćwiczę rekreacyjnie, dla siebie. Jednak oponka na brzuchu jest i nie ukrywam, że chciałbym aby stała się mniejsza.
Redukcję zacząłem 20 stycznia, wprowadzając stopniowo dietę. Obecnie wykonuje trening siłowy 4 razy w tygodniu + 4-5 razy w tygodniu aeroby. Stosuję dodatkowo spalacz.

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Jeżeli ćwiczysz tylko dla siebie, a nie pod kątem zawodów to myślę że przy 4-5 aerobach w tygodniu docelowo 40-45min będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Okej.
Jeszcze sprawa wygląda tak, że czasami mam czas wykonywać aeroby rano(rower stacjonarny) na czczo. Wykonywać wtedy 30minut na czczo + jeśli będzie to dzień treningowy 15-30 minut na bieżni po treningu?

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 246 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3333
Po treningu od razu spożywac białko czy odczekać dopiero i po 30 minutach ? Czy carbo jest niezbędne po treningu przy budowie masy mięśniowej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
erniiii
Okej.
Jeszcze sprawa wygląda tak, że czasami mam czas wykonywać aeroby rano(rower stacjonarny) na czczo. Wykonywać wtedy 30minut na czczo + jeśli będzie to dzień treningowy 15-30 minut na bieżni po treningu?

Może tak być oczywiście.Po treningu dałbym 20min,ale bardziej intensywnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Okej, dziękuje za pomoc Tomku.

Zdrówka

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
hardkorowykoksu2012
Po treningu od razu spożywac białko czy odczekać dopiero i po 30 minutach ? Czy carbo jest niezbędne po treningu przy budowie masy mięśniowej ?

Daj najpierw carbo/vitargo+plus aminokwasy,30 min później białko.Następnie po około 30min posiłek.Ja sobie nie wyobrażam nie wypić carbo/vitargo po ciężkim treningu.Proponuję Ci żebyś jednak wypijał je po siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
najlepsza opcja to aero rano przed sniadaniem ale po antykatabolikach , nastepnie 3 posilki i silownia , jesli jest duzo fatu do zrzucenia to przed ostatnim posilkiem tez cardio i po paru tyg skora jak pergamin

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Założyłem sobie jeszcze 2 miesiące ostrych treningów, mam nadzieję że rezultaty będą. To moja pierwsza redukcja

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 246 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3333
Samo BCAA wystarczy przed aero dla kogoś kto pierwszy raz je będzie robił ? Jeśli tak to w jakiej ilosci powinno sie ich uzywac przy wadze 100kg ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aminokwasy..

Następny temat

Definicja na HMB Revolution

WHEY premium