SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 306453

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
ten lozap 50 to chyba tylko na recke, co nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
tak na recepte,
te skoki mialem na poczatku cyklo a on tak zadzialal ze po miesiuacu uregulowal i odstawilem i koncowke cyklu cisnienie bylo ok bez zadnych tab, mimo ze dodawale spalacze ktore mogha podnosic cisnienia yoha
wiec w moim przypadku sprawdzil sie bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mysle ze to miejsce odpowiednie to mam pytanie odnosnie bialka kupie zapas na rok bo i tak dziennie 100g tego prochu pije,mam do wyboru isocool,isopreme,prostar whey z ultimate mam tez do wyboru nitro tech hardcore od mt.Ceny praktycznie podobne ten isocool wychodzi najdrozej ale to tez nie duza roznica bo od najtanszego prostara jest 8 euro.
Isopreme bralem przed wakacjami tak z 3 miesiace lecialem bylem zadowolony znowu tego nitro-techa jadlem w wakacje troche ciezki ale w wakacje sie sprawdzil bo jedzenie mialem takie sobie no ale co to czlowiek moze powiedzic o odzywce sam nie wiem.
Potrzebuje tylko z rana i po treningu nie musi zastepowac jedzenia bo w ciagu dnia daje rade na miesie lecic.
A i jakie kreatyny polecili byscie bo tez bym sobie zapas zrobil ten caly cell-tech dobry jest ,warto zawracac sobie glowe,wiadomo bedzie taniej niz ceny rynkowe ale i tak drozej niz np mono czy te wszystkie mieszanki to pic i mono z sokiem winogronowym ta sama robote zrobi.

Zmieniony przez - karlos1232 w dniu 2010-09-05 22:11:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
jesli chodzi o bialko to polecam Isopreme, bralem i wiem co pisze, a kreatyne to najlepiej mono, tanie i sprawdzone, nie musisz pic z sokiem,mozesz popic woda i tak dziala tak samo

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Karlos,kup sobie kilka rodzajów i smaków,to najlepsza opcja.Zawsze nieco inny aminogram,konsystencja i smak.Nitro Tech zaj.ebisty po treningu,a Cell Tech zostaw tym,którzy lubią płacić za glukozę horendalne pieniądze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja polecam zero carbs metapure z QNT Przystepna cena i super jakosc.
Wiekszosc ze startujacych w pl opiera sie na tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82764 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699975
Metapure dobre biało ,ale z tą przystępną ceną to chyba przesadziłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja patrze pod innym kontem zakupu. I moze faktycznie bo ja mam cene kolezenska. kilogram za 80zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82764 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699975
a to co innego
80 zł to dobra cena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za sugestie ,bardzo przydatne
Juz mnie glowa bolala od myslenia jak ja nie lubie przeplacac,albo zrobic cos nie tak nie chodzi o te pare groszy tylko boje sie ze potem bedzie nieszczescie i nie bedzie szlo jak potrzeba
Mam tylko dostep do tych dwoch firm po okazyjnych cenach.Metapure moze i profesionalne bialko ale drogie taki rozrzutny to ja nie jestem chociaz pucha isocool jest o pare euro drozsza to najdrozej za kg wychodzi mi ten nitro tech przy 10 op za kilo place 17.5 euro tj 70 zl na polskie,a prostar gdzie pucha ma prawie 2.4 kg wychodzi 11.5 euro tj 46 zl.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebna fachowa porada teść

Następny temat

w jakiego CYPA celowac

WHEY premium