SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 306289

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Poszedłem za rada i dziś był makaron pełnoziarnisty lubella. Dokładnie 100g makaronu typu spagetti, 300g zmielonego woła (udziec), sos pomidorowy, pietruszka, cebula, zioła kuchni włoskiej i spagetti jak marzenie - pycha, tylko parmezanu ani sera żółtego nie dałem bo zbędny. Pełnowartościowy posiłek i bardzo dobry! Poza tym do mojej grupyu krwi polecał ktoś właśnie makaron razowy.
Jeszcze zwykłe ziemniaki wejdą w różnej postaci bez głebokiego tłuszczu i bataty słynne (słodkie ziemniaki). Ze zmianami w diecie na lepsze życie jest piękniejsze! Spróbuje jeszcze ze zwiększoną ilością owoców co B polecał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
az smaka zrobiles

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
nie wierzcie w to, ze lubella pelo ziarno to tylko maka razowa tam jest razowej z 10-20% reszta pszeniczna wiec traktosanie go jako makaron jest troche na wyrost ogolnie radzibym unikc maki pszennej, zarepujcie ja orkiszowa,typu 2000 lub zytnia, ale to kosztuje.

Mam pytanie prawdopodbnie zakwasilem sie zamierzam brac proszek zasadowy jeszcze go nie zakupilem nie wiem jaki.

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
No to jaki ten makaron powinien być prawidłowy? Ciemno brązowy razowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Każdy na masie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1782 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11356
mikX - nie ma wiekszej roznicy, pilnuj zeby nie bylo zamalo/ za duzo ww i ogien, takie wnikanie czy cos z pszenicy czy z zyta jest gowno warte chyba ze nie masz w zyciu nic do roboty poza robieniem z siebie tucznika(tak jak coleman np)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Jakie polecacie bialko do obrobki termicznej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Każde.Nie ma znaczenia.I tak będą jakieś straty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bodek jak tam ciuchy bo nie ma sie nawet w niedziele w co do kosciola ubrac

Kiedy prmiera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24628 Napisanych postów 68290 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538508
ej kabaty losos wedzony po treningu czy na noc ?
bo lezy lezy lezy i prosi sie o oyebanie

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebna fachowa porada teść

Następny temat

w jakiego CYPA celowac

WHEY premium