SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Diary of a madman s4, 144, 187

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 180322

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
gadka o lodowce turystycznej jest na prawde calkowicie realna i na miejscu. skitrasz gdzies tą lodoweczke i powinienes dac rade, chyba ze ktos oprocz Ciebie sie czesto kreci po Twoim pokoju, to wtedy gorzej . ;)

"Człowiek leniwy nie orze jesienią, toteż nic nie znajduje choć szuka w czasie żniwa" Księga Przysłów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty, ale jeśli ty naprawdę masz takie jazdy to trochę patolą podjeżdża. To już naprawdę jest chamskie tak zachowywać się względem swojego dziecka.
U mnie jedzenie nie jest wybitne, ale zawsze są jajka i ser biały - i tym się ratuje
A kasa co wpadnie to idzie na różne rzeczy... gram też w piłkę nożną tak poważniej a korki tanie nie są

Ale ogólnie to współczuje - ale jak nie porozmawiasz z nimi to nigdy Cię nie potraktują poważnie.
A te "anabole" nic Ci nie zrobią... powiedz, że u mnie Babcia odbiera a dziadek zajada się nimi i wszystko jest w porządku

Zmieniony przez - IneTheEnd w dniu 2013-02-27 23:58:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
dziadek koks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Dzień jedenasty

Szału nima, straty tylko w łopatce, cebuli i ryżu, za które kasę już odzyskałem. Jedzonko generalnie bardzo mnie dziś zadowala, ojciec ma tylko znowu jakieś problemy, że od czasu do czasu też coś jem i nie mogę przez 4 godziny bez przerwy siedzieć w zimnej chatce i mu pomagać przy budowie mebli, gdyż ja się nie raczę w międzyczasie browarem i muszę się ugrzać w domku, przy obiadku.

Dieta
Mało tłuszczy





Na zdjęciu posiłek 4: łopatka wieprzowa, makaron, cebula, oliwa, brokuł. Smak 10/10





Od dziś codziennie strzelam fotę jednego posiłku

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-02-28 21:14:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Smutno mi chłopaki, że dziś tak cicho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3143
ja startuje z dietą ktora mi poprawiles w weekend ;) i pytanie co do oliwy w tym 4 daniu: jak jesz ten makaronik to nie masz wrazenia ze jest za tlusty? i ogolnie czy czuc smak tej oliwy ? takie glupie pytania ale z ciekawosci pytam ;) niedlugo sam sie przekonam w sumie ;D nwm czy nie ruszyc z dziennikiem tak jak ty, fajnie bo to pewna forma motywacji, zawsze bardziej doswiadczeni doradzą itd. ;)

"Człowiek leniwy nie orze jesienią, toteż nic nie znajduje choć szuka w czasie żniwa" Księga Przysłów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17069
Muszę przyznać, że wygląda smakowicie, jak się przekonam do brokuła to stestuję taką mieszankę
Cicho wszędzie, głucho wszędzie - u mnie to normalka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
DreamEvil
Smak 10/10


Majkel tyle w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Dzień dwunasty

Pompa w ch*j. Mój brat zjadł w nocy caaaaalutki obiad na najbliższe 2 dni dla całej rodziny (800g łopatki, 400g ryżu, sos) - ma dar chłopak, nie powiem. Na pytanie rodziców, czemu to zrobił, usprawiedliwił się: "Myślałem, że to Wiktora!"

Trening
Dziś poczułem, że już dłużej nie wytrzymam bez konkretnego więc się porządnie, ale to porządnie porozciągałem. Powiem wam, że przy tym też da się nieźle napocić!

Dieta
Elegancja, tylko 4 posiłki, bo morfologia, a pracy niestety dziś nie ma. Miałem wkleić zdjęcie śniadania, ale zapomniałem więc zrobiłem zdjęcie obiadu. Smak OSTRY JAK DIABLI (10/10)






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
dziwną masz to rodzine ci powiem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TechAvi - Nowy dziennik,Nowe postanowienia

Następny temat

Dziennik treningowy - siwulq

WHEY premium