SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 554064

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
Toxi82 i alichione nie przesadzacie troche z tym czatowaniem?(to pytanie retoryczne)

skyline85 wiesz co sorrki ale nie każdy ma czas aby przeczytać 15 stron forum na którym tak naprawdę nie ma konkretnej odpowiedzi.

a masz czas zeby zostać policjantem?

powoli jak innych zaczyna mnie ten temat denerwować,wiec jak wróce i będe na siłach to pomyśle co z nim zrobić żeby skończył się ten cyrk co jest teraz(a jak ktoś ma pomysły to podsuwać w spam poście żeby nie zaśmiecać tego tematu do końca)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
sodalitjeszcze nie. Ale słyszałem że jak ktos ma gadane i coś wie o policji to wywiad zaliczy z wysoką liczbą punktów bezproblemowo.
jestem na etapie komisji lekarskiej i na razie tam zostanę przez jakieś2 dni...mam nadzieje ze tylko 2 dni. Psychologa miałem dziś, jeszcze psychiatra i lekarze:)

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 640
QUEBLO moze troche sie zapomnialem ale tak niestety wyszlo sorry:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 159
Stpierre i jak przebiegają te badania lekarskie? wszystko idzie szybko i sprawnie czy się czepiają szczegółów ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 276
Stpierre- ja własnie oddałam dziś ankiete i myśle, ze tez to szybko jakoś pójdzie, choć śląska komenda bardzo opieszale podawała wyniki MS, ale jak rozmawiałam dziś z kobietami od tych poufnych informacji, to powiedziały, ze nie miają zbyt dużo osób do sprawdzenia, a spowodowane jest to tym, ze bardzo dużo ludzi juz odsiali... znalazłam w necie pytania zadawane przez komisje na wywiadzie czytając to wnioskuje, ze są bardzo zblizone do pytań zadawanych przez psychologa na MS.

słuchaj a taka rozmowa z psychiatrą jak wygląda?

do Queblo- proponuję takie posty zdusic z zarodku i banowć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
Obraniakodpowiem jutro gdyż psychiatrę mam do zaliczenia i mogę chodzić gdzie chce po lekarzach w dowolnej kolejności. Jutro dam znać ale znając życie pełno kolejek bedzie.

sodalitjutro mam psychiatrę. Rozmowa pewnie podobna do tej z psychologiem, tylko psychiatra wychwyci różności w gestykulacji i zachowaniu.
A poufne informacje to hm... jak ktoś nie ma nic do ukrycia i wiedzie spokojny żywot to nie ma się czym przejmować
co do WZ to jak rozmowa o pracę pewnie. Jednakże wiedza o policji się przyda.

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Psychiatra teoretycznie powinien wychwycić czy posiadasz jakieś zaburzenia kliniczne, lub poważniejsze zaburzenia osobowości,albo masz jakieś predyspozycje do rozwinięcia ich (tak mi się przynajmniej wydaje). Nie wiem jak wygląda psychiatra w policji, ale w wojsku miałem na zasadzie -zdrowy? -zdrowy! -no to zdolny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 60
jak czytam jaką kultura mają nie którzy to aż mi się wierzyć nie chce że startują do policji. To dopiero jest żenada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Żenadą jest to,że co któryś post tutaj znowu ktoś prosi o informacje,które można znaleźć bez trudu w necie i w tym temacie.Uczy to samodzielnej pracy,a ta umiejętność powinna cechować przyszłych policjantów.Stpierre puściły nerwy i sobie bluzgnął.Zdarza się.Za grzeczny i zbyt kulturalny policjant też nie powinien być,bo potem co poniektórzy kulturalnego policjanta nie będą szanować,bo tylko rozumują normalnie jak dostaną w łeb,albo gdy ktoś ich zmiesza z błotem.Poza tym każdy jest człowiekiem i każdy robi błędy.Ocenić się nie da człowieka po jednej wypowiedzi,czy ma w sobie kultury,czy nie,przynajmniej ja tak mam.Wszystkie zachowania według mnie wynikają z określonych okoliczności.


Teraz wszystkie powielające się pytania będę po prostu kasować,może z wyjątkiem tych z prośbą o testyBędę to traktował jako natrętny spam.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Wszystkim zainteresowanym służbą w AT (szczególnie w Łodzi )polecam dzisiejszą Gazetę Wyborczą. Jest zamieszczony ciekawy artykuł o tym jak to panowie z oddziału antyterrorystycznego dorabiali sobie u bandziorków. Tutaj jest fragment:
http://wyborcza.pl/1,75248,6534703,Policja_w_gangu.html

Gdyby to był zbyt duży off-topic to proszę o przeniesienie lub skasowanie posta.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium