Obli, dzięki 15.12.10 (środa) Dzień nr 2 Miska: 1.placek owsiany, migdały, pomidor 2.owies, siemię, serek wiejski TRENING 3.owies, białko 4.jajka, pomidor, ogórki kiszone, oliwa 5.twaróg, szczypior, rzodkiewki + kawa z mlekiem B 136 T 64 W 124 KCAL 1639 uzbierało się wyrobów mlecznych, ale poza jednym wiejskim, reszta ze źródeł [...]
4nn, postanowiłam, że w tym roku rozłożę sobie naukę w czasie, a nie jak zawsze wszystko na ostatnią chwilę, ale czuję, że znowu skończy się na planach, bo już zaczęłam odkładać Lady -------------------------------------------------- Dzisiejsza wypiska : 03.01.11 Miska: 1.pasztet strączkowy, pomidor TRENING 2.owies,siemię,białko 3.placek [...]
Ania, dzięki Filonko, bo ja ogólnie gustuję w prostych, wygodnych rozwiązaniach. Dzień nr 2 01.02.11 Zacznę od tego co powinno pojawić się wczoraj. Dzisiaj pamiętałam żeby się zmierzyć, ale już o wszystkich miejscach nie pamiętałam nie te lata Miska: 1. pasztet strączkowy, pomidor, 1/2 papryki, oliwa 2. płatki owsiane, białko, ogórek świeży [...]
Dzień nr 8 07.02.11 Miska 1.placek owsiany, serek wiejski, sok pomidorowy,pomidor, kawałek ogórka 2.zupa a la barsz ukraiński 3.jw. 4. białko, migdały, orzechy włoskie, pomidor 5.jajka, kapusta pekińska+kiszona, oliwa 6.twaróg, rzodkiewki, olej lniany + 1 kawa z mlekiem B 132 T 65 W 121 KCAL 1599 Posiłek 2,3 : chodziła za mną [...]
Po dniach wyjętych z życiorysu, które zbiegły się z matrixem na forum , dzisiaj nadszedł dzień przejściowy, czyli delikatny powrót na drogę wojenną. Zrobiłam aeroby, wypociłam się ze dwa razy bardziej niż zawsze , ale myślę, że już i tak jest na tyle dobrze by dalej brać się za topienie sadła. Także jutro zrobię sobie wreszcie siłowy (no ale do [...]
Carbon,umiesz pocieszyć a ja jutro powtórka z rozrywki- znowu 4.30 A w ogóle dokitowałam sobie tyle zajęć na uczelni, że aż boję się myśleć o sesji będzie bolało Aga, no to genialnie. Wypróbuję przy weekendzie. Ale może zamiast słodzika sypnę białka. Zobaczymy Filonka, dziękuję 15.02.11- dzień 12,nietreningowy Miska [...]
Fela,smakowo nie mam pojęcia co by z tego wyszło, ale jeśli chodzi o konsystencję to powinno się udać Mera, coś w tym jest 22.02.11 Dzień 19 Miska: 1.owies, siemię, jajka, papryka 2.soczewica, jajka, papryka 3.owies, siemię, białko, kapusta czerwona 4.jajka, "bigos warzywny", oliwa 5.twaróg, olej lniany B 135 T 67 W 114 kcal 1605 [...]
Krążyłam sobie wieczorem po forum,a kiedy przyszło do wrzucenia wypiski, forum mi padło 28.02 -DNT spoko,zaspałam i nie było pomiarów. Ogólnie cały dzień poza domem, zmęczona i śpiąca, no i obolała (niedzielny trening ) Miska: : 1.owies, siemię, jajka, pomidor 2.owies, serek wiejski, jajka, kapusta pekińska, pomidor 3.owies, siemię, białko, [...]
[...] No ale jeszcze się pozastanawiam przez noc 07.04.11 Miska: 1.placek owsiany, serek wiejski, sok pomidorowy 2.owies,siemię,białko 3.wasa pełnoziarnista, pasta twarogowo-jajeczna 4.jajka,kapusta pekińska+kiszona, oliwa z oliwek 5.twaróg,olej lniany B 136 T 73 W 99 KCAL 1616 -------------------------------------------------- Trening [...]
Dlaczego nie wrzucasz wypisek z diety na bieżąco? Zadałam sobie trud przepatrzenia twojego profilu... Wgl nie trzymasz się wyznaczonego przez siebie rozkładu... wszystko ci leci... nie mówiąc o tłuszczu który przebijasz nawet ponad dwukrotnie ponad to co zaplanowałaś... Układaj sobie dzień wcześniej miske to nie bedzie ci ten rozklad jezdzil tak [...]
REDUKCJA DZIEŃ 5 Dzisiaj DNT Micha : mielone 200g, kura 100g, 3jaja, 200g twarog, ryż 100g, ziemniaki 400g, pieczywo 100g, olej do mięsa, orzechy 20g Podsumowanie: dziś nadal nogi bolą okropnie, najszersze też po wczorajszym drążku mimo że trening słaby to miesiąc się nie podciagalem to wiadomo ból spory.. Narazie redukcja nie meczy bo nie mam [...]
Zacznijmy od tego, że 9kg w 14 dni to nie przytyjesz choćbyś zeżarł wszystkie cuda z allegro na raz. A nawet jeżeli, to masz jak w banku, że ani kilogram z tego nie byłoby mięśniem. Zacznijmy od tego jakie masz zapotrzebowanie na kalorie. Waga x 24 x współczynnik aktywności. Jeżeli ćwiczysz 3x/tydz to pewnie gdzieś 1,2. Oblicz to sobie i wg tego [...]
Martucca dla jasności mojej diety dołączam jeszcze pogłębione info: DIETA Staram się jeść intuicyjnie na poziomie 1600kcal z rozkładem B/T/W granicach 2g/1g/1g na kmc – póki co staram się nie ciąć kalorii, a dodawać aktywności(krótsze przerwy w seriach, aero zamieniam na interwały, powoli bo wydolność słaba) – póki co obwody lecą. Trzymam się [...]
Z tym uzależnieniem oczywiście żartowałem Z dietą ci nie pomogę za bardzo W każdym posiłku ile węgli jadasz ? Rano jedynie białko ! węgle 30 max 40g w każdym posiłku o wysokim IG, na noc zmielone owsiane białko aminy twaróg chudy ( nie wiem czy oliwa bedzie dobrym rozwiązaniem ) Żadnych pieczonych potraw jedynie gotowane, przyprawy naturalne [...]