SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

twarog bialko

  • Obli, dzięki 15.12.10 (środa) Dzień nr 2 Miska: 1.placek owsiany, migdały, pomidor 2.owies, siemię, serek wiejski TRENING 3.owies, białko 4.jajka, pomidor, ogórki kiszone, oliwa 5.twaróg, szczypior, rzodkiewki + kawa z mlekiem B 136 T 64 W 124 KCAL 1639 uzbierało się wyrobów mlecznych, ale poza jednym wiejskim, reszta ze źródeł [...]

    Odpowiedzi: 792 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-12-15 23:20:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 4nn, postanowiłam, że w tym roku rozłożę sobie naukę w czasie, a nie jak zawsze wszystko na ostatnią chwilę, ale czuję, że znowu skończy się na planach, bo już zaczęłam odkładać Lady -------------------------------------------------- Dzisiejsza wypiska : 03.01.11 Miska: 1.pasztet strączkowy, pomidor TRENING 2.owies,siemię,białko 3.placek [...]

    Odpowiedzi: 792 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-01-04 00:30:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 10.01.11 - dzień nietreningowy Zakwasy osiągnęły ekstremum Miska: 1.pasztet strączkowy, pomidor, kapusta czerwona 2.owies,siemię,białko, kapusta czerwona 3.owies, serek wiejski, migdały, kapusta czerwona 4.jajka, kapusta pekińska, kapusta kiszona 5.twaróg,oliwa, szczypior, kapusta czerwona nie wiem skąd u mnie ta chcica na kapustę,zwłaszcza [...]

    Odpowiedzi: 792 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-01-11 00:04:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ania, dzięki Filonko, bo ja ogólnie gustuję w prostych, wygodnych rozwiązaniach. Dzień nr 2 01.02.11 Zacznę od tego co powinno pojawić się wczoraj. Dzisiaj pamiętałam żeby się zmierzyć, ale już o wszystkich miejscach nie pamiętałam nie te lata Miska: 1. pasztet strączkowy, pomidor, 1/2 papryki, oliwa 2. płatki owsiane, białko, ogórek świeży [...]

    Odpowiedzi: 792 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-02-02 00:32:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dzień nr 8 07.02.11 Miska 1.placek owsiany, serek wiejski, sok pomidorowy,pomidor, kawałek ogórka 2.zupa a la barsz ukraiński 3.jw. 4. białko, migdały, orzechy włoskie, pomidor 5.jajka, kapusta pekińska+kiszona, oliwa 6.twaróg, rzodkiewki, olej lniany + 1 kawa z mlekiem B 132 T 65 W 121 KCAL 1599 Posiłek 2,3 : chodziła za mną [...]

    Odpowiedzi: 792 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-02-07 23:04:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Po dniach wyjętych z życiorysu, które zbiegły się z matrixem na forum , dzisiaj nadszedł dzień przejściowy, czyli delikatny powrót na drogę wojenną. Zrobiłam aeroby, wypociłam się ze dwa razy bardziej niż zawsze , ale myślę, że już i tak jest na tyle dobrze by dalej brać się za topienie sadła. Także jutro zrobię sobie wreszcie siłowy (no ale do [...]

    Odpowiedzi: 792 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-02-12 00:26:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Carbon,umiesz pocieszyć a ja jutro powtórka z rozrywki- znowu 4.30 A w ogóle dokitowałam sobie tyle zajęć na uczelni, że aż boję się myśleć o sesji będzie bolało Aga, no to genialnie. Wypróbuję przy weekendzie. Ale może zamiast słodzika sypnę białka. Zobaczymy Filonka, dziękuję 15.02.11- dzień 12,nietreningowy Miska [...]

    Odpowiedzi: 792 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-02-16 00:32:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 16.02.11 Dzień 13- wyższe kalorie Miska: 1.owies,siemię, jajka, pomidor 2.owies,siemię, serek wiejski,sok pomidorowy 3.chleb żytni na zakwasie, pasta jajeczna, papryka, orzechy brazylijskie 4.jajka,kapusta kiszona,kapusta pekińska,papryka, oliwa 5.białko 6.twaróg,ogórki kiszone, koper, olej lniany B 154 T 70 W 132 KCAL 1787 [...]

    Odpowiedzi: 792 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-02-17 00:10:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Fela,smakowo nie mam pojęcia co by z tego wyszło, ale jeśli chodzi o konsystencję to powinno się udać Mera, coś w tym jest 22.02.11 Dzień 19 Miska: 1.owies, siemię, jajka, papryka 2.soczewica, jajka, papryka 3.owies, siemię, białko, kapusta czerwona 4.jajka, "bigos warzywny", oliwa 5.twaróg, olej lniany B 135 T 67 W 114 kcal 1605 [...]

    Odpowiedzi: 792 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-02-22 22:39:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Krążyłam sobie wieczorem po forum,a kiedy przyszło do wrzucenia wypiski, forum mi padło 28.02 -DNT spoko,zaspałam i nie było pomiarów. Ogólnie cały dzień poza domem, zmęczona i śpiąca, no i obolała (niedzielny trening ) Miska: : 1.owies, siemię, jajka, pomidor 2.owies, serek wiejski, jajka, kapusta pekińska, pomidor 3.owies, siemię, białko, [...]

    Odpowiedzi: 792 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-03-01 06:02:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wypiska : 01.03 Miska: 1.owies, siemię, jajka 2.soczewica, jajka, 3.owies, siemię, białko 4.jajka, oliwa 5.twaróg, olej lniany + warzywa: pomidor, kapusta pekińska, czerwona, kiszona, kiełki rzodkiewki B 135 T 67 W 114 kcal 1605 Suplementacja: vita-min dla kobiet, ziółka Trening:aeroby,rowerek, 50 minut

    Odpowiedzi: 792 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-03-01 22:52:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] No ale jeszcze się pozastanawiam przez noc 07.04.11 Miska: 1.placek owsiany, serek wiejski, sok pomidorowy 2.owies,siemię,białko 3.wasa pełnoziarnista, pasta twarogowo-jajeczna 4.jajka,kapusta pekińska+kiszona, oliwa z oliwek 5.twaróg,olej lniany B 136 T 73 W 99 KCAL 1616 -------------------------------------------------- Trening [...]

    Odpowiedzi: 792 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-04-07 23:10:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dlaczego nie wrzucasz wypisek z diety na bieżąco? Zadałam sobie trud przepatrzenia twojego profilu... Wgl nie trzymasz się wyznaczonego przez siebie rozkładu... wszystko ci leci... nie mówiąc o tłuszczu który przebijasz nawet ponad dwukrotnie ponad to co zaplanowałaś... Układaj sobie dzień wcześniej miske to nie bedzie ci ten rozklad jezdzil tak [...]

    Odpowiedzi: 81 Ilość wyświetleń: 10027 Data: 2015-03-01 22:12:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • REDUKCJA DZIEŃ 5 Dzisiaj DNT Micha : mielone 200g, kura 100g, 3jaja, 200g twarog, ryż 100g, ziemniaki 400g, pieczywo 100g, olej do mięsa, orzechy 20g Podsumowanie: dziś nadal nogi bolą okropnie, najszersze też po wczorajszym drążku mimo że trening słaby to miesiąc się nie podciagalem to wiadomo ból spory.. Narazie redukcja nie meczy bo nie mam [...]

    Odpowiedzi: 590 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-01-11 18:03:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Siemanko Dziś DT REDUKCJA DZIEŃ 17 1. Nogi - Przysiady ze sztangą na karku 70kg x10/ 75kg x10/ 80kg x8 / 85kg x6 - Przysiady z hantlem z przodu 4x10 32kg - Wykroki z hantlami 4x10 p - Przysiad przedni 2x10p - łydki wspięcia 3x15p 2. Brzuch - [...]

    Odpowiedzi: 590 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-01-23 18:49:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • /ObrazkiSFD/ZdjeciaSFD3_large/c15cf1daadee462cb72d695b7ac28a0d.png Siema, Treningowy. 1. PULL - przysiad ze sztangą z przodu 5x5p - wypychanie nogami na prasie 3s 12,12,12p + dropset - martwy ciąg klasyk 3s 10,10,10p - ściąganie drążka do klatki 3s 12,12,10p - wiosłowanie sztangą 3s 12,12,12p - uginanie ramion ze sztangą 3s 10,12,10p - supinacja [...]

    Odpowiedzi: 590 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-05-15 16:10:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co wy na to ?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Zacznijmy od tego, że 9kg w 14 dni to nie przytyjesz choćbyś zeżarł wszystkie cuda z allegro na raz. A nawet jeżeli, to masz jak w banku, że ani kilogram z tego nie byłoby mięśniem. Zacznijmy od tego jakie masz zapotrzebowanie na kalorie. Waga x 24 x współczynnik aktywności. Jeżeli ćwiczysz 3x/tydz to pewnie gdzieś 1,2. Oblicz to sobie i wg tego [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1263 Data: 2006-02-09 12:33:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Martucca dla jasności mojej diety dołączam jeszcze pogłębione info: DIETA Staram się jeść intuicyjnie na poziomie 1600kcal z rozkładem B/T/W granicach 2g/1g/1g na kmc – póki co staram się nie ciąć kalorii, a dodawać aktywności(krótsze przerwy w seriach, aero zamieniam na interwały, powoli bo wydolność słaba) – póki co obwody lecą. Trzymam się [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 3459 Data: 2011-12-20 22:53:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Z tym uzależnieniem oczywiście żartowałem Z dietą ci nie pomogę za bardzo W każdym posiłku ile węgli jadasz ? Rano jedynie białko ! węgle 30 max 40g w każdym posiłku o wysokim IG, na noc zmielone owsiane białko aminy twaróg chudy ( nie wiem czy oliwa bedzie dobrym rozwiązaniem ) Żadnych pieczonych potraw jedynie gotowane, przyprawy naturalne [...]

    Odpowiedzi: 3018 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-10-26 21:01:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co do diety zerknijcie może czy byłaby ok waga~80kg 176cm wzrostu rano: 200ml mleka 75g muesli(płątki owsiane i żytnie, otręby, owoce suszone) 50g whey'a 10-15ml oliwy 2 śniadanie chleb+serek wiejski(ostatecznosc) makaron/kasza/ryz 50g miesko 200g jakieś źródło tłuszczy(mct/oliwa/słonecznik/orzechy) przedtren makaron/kasza/ryż 75g mieso 200g [...]

    Odpowiedzi: 550 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-11-08 13:47:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)