SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

twarog bialko

  • Platki owsiane

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    zapozyczone przepisiki z platkami wlasnie ( od userooof z sfd)100g platkow owsianych zalac wrzatkiem w mikserze, odczekac 3min. zmiksowac, dodac banan, szklane mleka 0.5%, twarog chudy 150-200g, troche kakao naturalnego do smaku + slodzik by Macff płatki owsiane 50g + mleko 200ml + banan 100g + białko 25g (80%)+ olej lniany jedna łyżka - [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1880 Data: 2004-12-29 08:55:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Stopniowe nabieranie masy

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Poszczególne posiłki nie są tak bardzo ważne. Liczy się suma dobowa, chociaż dobrze żeby w śniadaniu i okołotreningowych było białko i węgle. Po treningu na Twoim miejscu oprócz odżywek dałbym zbilansowany posiłek węgle + białko i dopiero ten twaróg

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1464 Data: 2012-05-14 20:21:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • moje menu.wskazówki,korekty,rady

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Ś-musli: sok jablkowy (100 ml) , pł. Owsiane,pł. Zbożowe(50g), 2 orzechy włoskie, 5 migdałów,pestki dyni, suszone owoce: jabłka,3 morele, cynamon;50g sera białego 0% no moze byc II Ś- 2 kromki WASA, twarożek:ser biały 0%-70g,pomidor,ogórek,papryka,cebula, S, P, zioła, łyżka oliwy z oliwek. oki O- łosoś ( 200g ) , brokuły tu chyba jakas kasza [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 2053 Data: 2004-10-21 21:59:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • JAKA DIETA???

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    chleb sobie daruj na śniadanie, płatki wystarczą twaróg na śniadanie nie bardzo się nadaje, bo zawiera białko wolno wchłanialne dużo osób rano je jaja albo piję odżywkę odzywka to dobra sprawa na rano zamiast słonecznika lepsze orzechy, włoskie są bardzo wartościowe dla mnie najlepiej z owsianka komponują się prażone migdały albo prażone laskowe [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1108 Data: 2009-01-25 16:50:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Podsumowanie dnia dzisiejszego... Kolejny z pechowych dni w tym tygodniu. Jadąc na trening miałem stłuczkę i po raz II (w poniedziałek ten trening to jak ie trening) zawaliłem trening... Co to za fatum... No ale cóż napiszę chociaż co dzisiaj zjadłem... DIETA Na śniadanie było pieczywo pełnoziariste + płatki owsiane, odżywka białkowa i oliwa z [...]

    Odpowiedzi: 94 Ilość wyświetleń: 13198 Data: 2011-07-06 22:35:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • WEGIEL

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    w/g brakow w diecie niektorzy pija gainera w nocy,ja tak pilem z miesiac temu ale poleca sie pic bialko zwlaszcza twarog(kazeina) lub jaja(albumina) ze zgledu na dlugowchlanialnosc kazeina-ok.7h albumina-ok.5h tak wiec jak nie amsz diety to jedz bialko na noc

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 3049 Data: 2006-04-02 12:58:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Moja aktualna dieta - oceńcie

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Jezeli jest to trening siłowy to między WPC a II posiłkiem jest własnie mniej wiecej godzina - w sumie pasuje mi ten posiłek...po HIIT przerwa jest troche dłuższa Spróbuję jesc twaróg bez chleba...popije czerwoną herbatą, lubię na noc pakować w siebie herbaty nie wiem czemu...2 czerwone + zielona i spać. Oliwe dodam wszędzie prócz po treningu ale [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1442 Data: 2010-07-23 09:43:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • A2B7 / bo liczy się sport i dobra zabawa

    Post
    Trening dla początkujących

    Twaróg jest białkiem wolno przyswajalnym, a białko z mięsa przyswaja się w miarę szybko. Posiłek po treningu jest najważniejszy, musisz szybko dostarczyć budulca (białka) i energii. Zjedz ryż biały + pierś z kurczaka o odpowiadającej Ci gramaturze i powinno być ok. Co do wafli, to ja bym odstawił je, a zainwestowałbym w ryż/kaszę/makaron.

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1651 Data: 2011-01-09 16:37:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • czy jest taka mozliwosc help

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    ok! Sniadanie 100g ryzu mleko Bialko wpc garsc orzechow szkola co 2 godziny kanapka 15.100g ryz 100g kurczak oliwa z oliwek warzywo 17.00 100g platkow owsianych +bialko + garsc orzechow 20.kurczak 100g +ryz 100g 22. kolacja 100g twarog,garsc orzechow

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1511 Data: 2010-09-10 23:45:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Aeroby po treningu siłowym

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    ja na śniadanie dał bym jajka! Białko + tłuszcz z zółtka jak najbardziej na sniadanie! (gotowane albo jajecznica na teflonie) twaróg bardziej na noc, kazeina wolno sie wchłania, z rana (jeszce po aerobach) organizm potrzebuje energii!

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 4350 Data: 2007-12-26 11:30:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • konstrukcja diety

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Widocznie mało czytałeś :) Czytaj dalej podwieszone i jak robisz dietę na masę to dajesz nadmiar kalorii (na początku 300 kcal). Posiłki co 3 godziny, bogate w białko, tłuszcze (w przedtreningowym bez tłuszczy), oraz w węglowodany - pamiętaj też o warzywach w każdym posiłku. Ostatni posiłek to białko + tłuszcze (najlepiej twaróg + oliwa z oliwek).

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 733 Data: 2009-09-21 12:17:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do Sprawdzenia

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    przed bcaa 7:00 Rowerek 45minut 8:30 1 Poslilek ziemnaki mieso.ryba warzywa by sie przydała B-78,1/W-81,7/T-27,5/Kcal-868 11:30 2 Posilek Ryz -70 gr Piers -100gr Brokuly -125gr Oliwa z Oliwek -10ml B-30/W-51,5/T-13,6Kcal-449 14:30 3 Posilek Ryz -70gr jajka Salatka (Ogorek/Pomidor ) Oliwa z Oliwek -10ml B-30/W-51,5/T-13,6Kcal-449 [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2282 Data: 2011-09-12 06:19:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • endo club

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] pytanie wieczorem gdzies o 6-7 biore tse +efke o 8 jestem na silowni, a w domu o 10. i teraz tutaj te pytanie; po powrocie laduje 30 g glukozy, pol godziny pozniej tuna or twarog (spac ide okolo 23) - czy te bialko nei zostanie przetworzone podczas snu na energie zamiast na regeneracje jesli podkrece sobie metabolizm tym co wyzej wymienilem? [...]

    Odpowiedzi: 1166 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-05-17 22:49:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening na masę.Czy wszystko robie ok?

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Dieta: Ser twarogowy chudy 75g/ ok Chleb żytni jasny 125g/ wywal Dżem wiśniowy niskosłodzony 60g/ wywal Masło roślinne kubkowe 10g/ wywal - postaraj sie o standardowe płatki na sniadanie owsiane z mlekiem, rodzynkami, orzechami itd. Jaja kurze całe 150g/ ok Chleb żytni jasny 150g/ ok Masło roślinne kubkowe 10g/ wywal- jak juz chcesz czyms smarowac [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1249 Data: 2006-08-08 07:09:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w diecie redukcyjnej

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Układaj posiłki tak, by były zbilansowane, czyli, żeby w każdym było białko (min 20 g), ww i tłuszcze. Nie ma czegoś takiego, że rano trzeba jeść np. jajka, a wieczorem twaróg. Komponujesz posiłki tak, żeby Ci smakowały i pasowały do rytmu dnia.

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 4343 Data: 2018-04-06 19:14:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta CKD - prosze o ocene i poprawe :D

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] po 150g. (tak samo sporo białka i tluszczyku sporo dosyc :D) -no i 50g kuskus pytanie: czy to tak dobrze ze sie lacza takie ilosci cukru i tluszczy. sniadanie pozostalo bez miany z ta ostatnia propozycja, 2 sniadanie i obiady zmienily sie (jak powyzej) no i kolacja zostaje bez zmiany twarog tylko ze poltlusty plus oliwki troszke i pestki dyni.

    Odpowiedzi: 32 Ilość wyświetleń: 3975 Data: 2007-11-17 17:04:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta CKD - prosze o ocene i poprawe :D

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] jeden posilek.. wtedy bedzie ich 6 :D i zjem sama karkowke z warzywami na przyklad. a po treningu bialko... to hmm no nie mam pomyslu moze jednak koktail sobie kupie.. :D albo zjem kawalek piersi z kurczaka.. co za problem zrobic jenoczesnie z karkoweczka rano:D czy moze zjesc twarog? Zmieniony przez - morgoth345 w dniu 2007-11-17 21:48:52

    Odpowiedzi: 32 Ilość wyświetleń: 3975 Data: 2007-11-17 21:47:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • shake domowej roboty po treningu??

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] żeby dostarczyć węgle jak najszybciej żeby glikogen się uzupełnił, tam w płatkach też mam jakies białko ale gdy dojadę do domu to akurat dostarcze białko z kurczka ;p twaróg bym dodał ale to juz by było za dużo bo na sniadanie jem omleta w którym jest 250 g twarogu w sumie ten omlet jest rozłożony na dwa posiłki połowa w domu połowa w szkole :D

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 915 Data: 2014-10-25 17:16:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co Ci nie gra te ponad 4000 kcal byłyby dobre jakbyś robił mase nikt się nie pomylił podstawowa przemiana materii odzwierciedla jedynie zapotrzebowanie Twojego organizmu dla wykonywania podstawowych funkcji źyciowych całkowite zapotrzebowanie zawsze jest wyższe - o ile to zależy od aktywności fizycznej i celów (masa, redukcja, utrzymanie wagi) [...]

    Odpowiedzi: 302 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-06-26 23:40:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kanapka ujdzie, ale daj wiecej miesa w niej a nie jakas przetworzone wędlinę w której więcej płynów chemicznych niz białka. Z resztą do szkoły można zabrać sałatkę z mięsem w pojemniku. Kukurydzy nie jedz na redukcji, tak jak ziemniaków W ostatnim posiłku musi być białko, sprawdzony, szybki i najłatwiejszy to twaróg półtłusty z warzywami. Nie [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1535 Data: 2010-02-21 14:07:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)