Siema, chciałem was zapytać co myślicie o takim gainerze, szkoda mi kasy na gainera zakupionego w sklepie bo jest mi niepotrzebny a wpadłem na taki pomysł : zblędować 50 g płatków owsianych z 15 g miodu pszczelego i tam jakas ilość wody co myślicie o tym dzisiaj to piłęm w samu nie najgorsze tylko nie wiem co dodać jako białko. Co o tym myślicie pozdrawiam :)
SIŁA PSYCHIKI DAJE WYNIKI !!!
Krzysztof Piekarz
