Wyczytałem, że na noc najlepiej białko dlatego ten twaróg :) a zaraz po treningu chciałem dostarczyć cukrów prostych. A jak dodam przed i po treningowy jako normalny posiłek to nie będę miał za dużo białka? Zmieniony przez - devillo555 w dniu 2014-11-10 22:31:02
Oczywiście, że doradzę Po pierwsze, musimy zająć się dietą, bo już po tym, co napisalaś w ankiecie można wywnioskować, że powinnaś ograniczyć węglowodany, a już na pewno te proste. Słodycze to wielkie nu-nu-nu i nie wolno Proponuję dietę ok. 1800kcal, 150g, 100g węglowodanów i tłuszcz 90g. Źródła węglowodanów to tylko: - warzywa nie-zielone, [...]
Acha no to postaram się ograniczać twaróg do koktajlu, chyba że na noc. To co mogę władować zamiast twarogu ? Białko jajka ugotowanego na miękko się nada ?
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Rano wcinam jajko z żółtkiem dwa bez, pomidorek z cebulką i szklanka mleka 0,5 potem lecę na warzywkach do południa obiad solidne mięsko lub rybka czyli białko potem trening to po treningu tuńczyk tak z pół puszki i dwie kromki chleba brązowego nie z aromatem kakaowym a pełnoziarnistego i ostatni posiłek to twaróg chudy i szklanka do tego dużo [...]
wiec tak oto rozkład posilków wstaje biore 2 tab Life energy zapijam woda i smigam na rower:)(45 min wolnej jazdy tak bardzo rekreacyjnie) 8 00 posiłek po rowerku a zarazem sniadanie 9 00 Płatk owsiane 80 g słonecznik 20g rodzynki 20g białko 30 g mleko 250 ml + 1 tab vitaralu teraz pora na drugie sniadanko 12 00 Chleb pełnoziarnisty 100g [...]
wstaje biore 2 tab Life energy zapijam woda i smigam na rower:)(45 min wolnej jazdy tak bardzo rekreacyjnie) 8 00 /// JEŚŁI LBISZ I NIE MASZ JAKIEGOŚ ZGONU PO TYM TO TAK RÓB ACZKOLWIEK JA BYM NIE CWICZYŁ NA CZCZO posiłek po rowerku a zarazem sniadanie 9 00 /// OK Płatk owsiane 80 g słonecznik 20g rodzynki 20g białko 30 g mleko 250 ml + 1 tab [...]
wstaje biore 2 tab Life energy zapijam woda i smigam na rower:)(45 min wolnej jazdy tak bardzo rekreacyjnie) 8 00 posiłek po rowerku a zarazem sniadanie 9 00 Płatk owsiane 80 g słonecznik 20g rodzynki 20g białko 30 g mleko 250 ml + 1 tab vitaralu teraz pora na drugie sniadanko 12 00 Chleb pełnoziarnisty 100g Twaróg chudy 100g Jogurt [...]
to co czytałeś odnosi się także do ciebie ;) potwierdzę to co czytałeś: jedz dużo chudego mięsa(kurczak, karkówka, wołowina, indyk), unikaj słodyczy lub zastępuj je produktami light, jedz produkty bogate w złożone węglowodany(np. płatki owsiane na śniadanie, ryż brązowy na obiad). jedz ustaloną ilość jedzenia, która zaspokoi twój głód. na [...]
trochę mi to zajęło boa maiłem mały remoncik w domu itd... ale ułożyłem dietę tylko cholerka trochę mi źle wyszła zobaczcie sami i doradźcie co powinienem zmienić. Zapotrzebowanie na: Białko 63*3=189 Węglowodany 63*5=315 Tłuszcze 63*1,5=94,5 Kcal 2616,8 1 posiłek (śniadanie) godzina 8:30 Jajecznica z 3 jajek (3*60g=180g) i 1 białka 24,4g białka, [...]
mogą być takie same staraj sie tylko aby nie były takie same codziennie zmieniaj ryż z kaszą, kurczaka z innym chudym mięsem/rybą. Też w pray biorę 2 posiłki do jednego pojemnika i siła rzeczy dwa razy jem to samo. ale jeśli np w poniedziałek mam kurczaka z ryżem x2 to we wtorek robię sobie indyka z kaszą x2 itp. Pod wieczór- rozumiem przed snem [...]
[...] + 6 kaps BCAA + 9g cell pump (zrob mala przerwe miedzy gainerem a cell pumpem) DN rano Monohydrat 5g + 4 kapsBCAA (5-6 godzin pozniej daj porcje cell pumpa) Tuż przed spaniem 4 kaps BCAA (nie potrzebne,daj twarog lub bialko jezeli masz...BCAA mozesz dac z rana konkretniejsza porcje okolo 8kap) Zmieniony przez - salix w dniu 2008-01-17 00:04:26
jak lubisz jajecznicze z ryzem to moze byc takie polaczenie jajecznica z 5 bialek i 2 zoltek ja najczesciej jem makaron 100g ( z pszenicy durum) + twarog chudy 100 g + oliwa z oliwek teraz kwesta potreningowa - nie mozesz jesc samej jajecznicy - dostarczysz wtedy bialko i tluszcze , bez ww , musisz dodac jakies wegle, i to w sporej ilosci [...]
Piotrekino Bull mu dobrze powiedział za to ty napisałeś głupoty "Jeśli chce kolega przybrać na masie to niech kupi kolega gainera bierze się go przed treningiem i po treningu(NIGDY na noc bo dojdzie sporo tluszczu) oraz bialko aby zatrzymać katabolizm nocny i BCAA do pomocy ochrony białek przed rozpadem z mięśni." Jesli kolega chce [...]
nie rozumiem, przeciez bialko to podstawa do budowy miesni, a gdybym mial zrec twarog i kurczaka to bym po piersze zbankrutowal a po drugie po trzech dniach nie mogl na to patrzec