witam! Ułożyłem sobie dietę, mam nadzieję, że ktoś pomoże mi skorygować ewentualne błędy. Na siłownie będę chodził 3 razy w tygodniu, do tego 2 razy w tyg biegi i raz basen. Jest to dieta masowa. Wiek 16 lat, waga 80kg. 1. śniadanie: - 150g płatków owsianych - 90g ww\20g b\10g t\742 kcal - 3 jaja - 20g b\18gt\270 kcal - 30g nasion - 15g t\8g [...]
[...] .Pomozcie ułozyc mi diete .Chcem zaczac wreszcie przestrzegac diety a nie jesc zeby duzo . Skladniki z ktorych chcialbym ułożyc diete :platki owsiane kukurydziane jajka ,twarog,mleko ,owoce ,warzywa,ryz biały,zupa i obiadki matki;d pastzety meiso chleb biały bułki dodatkowo białko ostrowia i masowka mass xxl .Nieiwem jak za bardzo to [...]
[...] pod kazda postacia, duzo co jako przekąskę : jogurt + owoc/ kanapka co jako deser : owoc/orzechy/bakalie/salatki kolacja : bez węgli tylko bialko + tluszcz ( tunczyk, jajka, twarog z maslem orzechowym, kurczak + warzywa ) jadlospis zalezy od tego czy jest to dzien treningowy czy nie. bezposrednio po treningu jem banana, a po dwoch-dwoch i pol [...]
[...] - Odzywka proteinowa ( w zależności od braków w diecie) - 2 bułki grahamki 16,0 B 3,0 T 103,0 W 516 kcal - Szynka z piersi kurczaka 20,4 B 1,2 T 0,2 W 94 kcal - Serek hom.twarogowy waniliowy 16,8 B 4,2 T 13,3 W 159 kcal Razem: B: 53,2g T: 8,4g W: 116g Kcal: 769 6 Posiłek: - 2 jogurty bananowe 7,4 B 3,0 T 20,4 W 140 kcal - Twaróg chudy(100g) [...]
Witam. Postanowiłem założyć dziennik treningowy, który pomoże mi osiągnąć mój cel tj. zejść do wagi 90kg do końca marca 2011r. Wiek - 25 lat Wzrost - 181 cm Waga - 107 kg Staż: siłownia ponad rok, wczęsniej trening w domu (ławka, gryf, hantle) Wymiary: Klatka - 122 cm Pas na wysokości pępka - 100 cm Udo - 67 cm Łydka - 46 cm Biceps - 44 cm Dieta: [...]
Witam . Forum sledze od około 1.5 roku .Przez ten okres również staralęm się regularnie ćwiczyć na siłowni .Masa nie interesowała mnie gdyż moim priorytetowym sportem był tenis stołowy..... jednak nigdy nie mogłem pozbyć się zbędnego tłuszczu .Złe nawyki żywieniowe ( piwko , kebab ,frytki itp ) na początku studiów sprawiły ze strasznie przytyłem [...]
Witam , Owy blog bedzie mi sluzyl jako motywacja do kolejnych treningow , jako notatnik - wszystko w jednym i do otrzymania cennych porad od starszych użytkownikow. Troche o sobie : 3x Tyg silka , 2x SW , weekend wolny , SW - karate wto,czw cwiczylem ok. 3 miesiace potem poltora roczna przerwa po wakacjach znowu pomachalem sztanga z 2 miesiace [...]
http://i1086.photobucket.com/albums/j449/IamSin/unsssss.png Witam Mam na imię Michał na siłkę chodzę już jakiś czas, jakoś ponad rok bez przerwy spowodowanej wypadkiem. Mam nadzieje że dzięki dziennikowi poczynię jak największy progres w tym sporcie, przede wszystkim poszerzenie swojej wiedzę. To tyle o mnie reszta wyjdzie w praniu teraz do sedna [...]
Witam ! Trochę o sobie. Mam 36 lat, 176 cm i 84 kg. Klatka 112 talia 92 bicek 39 udo 56 . Trenuję od kilku lat z przerwami wakacyjnymi, no czasami wakacje się przeciągają i wychodzi 3 lub 4 miechy bez siłki. Ostatnio zacząłem od połowy września. Dietka rozpisana , ale nie zawsze da się utrzymać. Treningi regularne. Chciałbym wlączyć suplementy. [...]
A więc raz w tygodniu kręce intensywne Aeroby 20.00-21.00 , 60 minut spinningu (indoor cycling)(bardzo intensywnie). Po treningu odrazu łykam 60g carbo i 30g białka WPC/WPI ( w porcji białka mam 8g BCAA) Wracam do domu i o 22.00 jem ostatni posiłek i pytanie brzmi: Mogę w nim mieć Węglowodany o niskim IG czy już tylko białko. I czy dodać tłuszcze [...]
aga i wzrost 95 kg 185 cm cel: zrzucenie 10-15 kg 50g Płatki owsiane 2 szklanki mleka 2% tłuszczu 2 Jaja gotowane 2 posiłek 2 bułki z jakimiś warzywami, szynką, ew. troche sera żółtego 3 posiłek to samo co w 2 ale do tego jajko 4 posiłek ( przed treningiem) 50g Ryż biały udo z kurczaka gotowane (bez skóry) jabłko Zaraz po treningu dwa banany, 30 [...]
Witam. Wymyslilem sobie taka diete. Prosze ocenic , lub poprawic 180cm , 85kg, staz 5lat. 6dni w tygodniu silownia, reszta w profilu 1. Platki owsiane 100g, mleko 1,5 %, oliwa 15g, owoc 2. Przed treningiem: ryz brazowy 100g, piers 200g lub ryba 3. Po treningu: to samo, czasem sos lub zupka do tego 4. 3jajka, 3sznytki ciemnego chleba z maslem [...]