[...] - no i tu jest problem , to co mam na obaid nie jest zalezne ode mnie, na pewno makarony, ryz i mieso oraz duzo warzyw. zakladam ze po prostu bede jadl sowitsze obiady) 4. Po silowni gainer + banany i wyroby mleczne 5. Kolacja - jajka w roznej postaci, twarog itp Prosze o jakakolwiek pomoc z ta dieta, czego brakuje co trzeba zmienic. Z gory thx
Mam problem.Za jakiś czas wyjeżdam ze szkołą na klasową wycieczkę i zastanawiam się jak sobie poradzić z dieta w tym czasie.Lodówki ze sobą nie wezmę więc mięso odpada (ewentualnie tuńczyk).Ryż też nie bardzo jest tam jak zrobić.Podejrzewam ,ze będą tam 3 posiłki jakości - takiej jak w kazdym nędznym ośrodku kolonijnym - raczej słabe pod względem [...]
Witam Od tygodnia zabrałem się za redukcje. Jestem świeżak więc prosze o wyrozumiałośc.Jestem typem który cięzko łapie tłuszcz. Jestem generalnie szczupły ale mam wysportowaną sylwetke gdyż 2 lata ćwiczyłem na suchara w domowej siłowni oraz chodze 2 razy w tygodniu na squasha. Po treningu obecnie wykonuje aeroby 3 x w tygodniu po 30 minut. [...]
Wiem, że ten temat był poruszany wielokrotnie. Jednak chciał bym zapytać o takie podstawowe informacje dotyczące posiłku po treningu. Oczywiście węglowodany złożone (np. twaróg czy kanapka z miodem i kakao - może to być?). Ale na co mam skupić większą uwagę na węglowodany czy białko bo one są podstawowym budulcem. Czy na węglowodany które są [...]
Dieta do korekty..2-3miesiace temu ulozylem ta diete..Sa braki,ale narazie troche naniej przytylem..Wyliczylem,ze moje dzienne zapotrzeboiwanie wynosi 3200kcal. bialko-720kcal. tluszcze-1950 weglowodany-520kcal.. Nie wiem czy dobrze,to zrobilem ale chyba tak itu sie zaczyna problem,bo nie wiem jak rozdzielic te kalorie na dane posilki wciagu [...]
Witam. Mam 17 lat,początkowo ćwiczyliśmy FBW, bez diety, bez większej wiedzy.Właśnie przerzucam się na split i doszłem do wniosku, że bez diety daleko nie zajde. Moim celem jest nabranie masy, ponieważ jestem ektomorfikiem waże 58 kg,a muj wzrost to 164. Posiłek pierwszy (rano -> 6:30) - Płatki owsiane (150g) + mleka (250g) - jajecznica z [...]
witam prosilbym o uwagi do mojej diety. Waga: 102 kg, cel: duża masa ;-P, typ budowy ektomorfik, nie łapię tłuszczu. I posilek: Mleko 0% 500 ml Platki owsiane 150 g. Chleb pelnoziarnisty 40 g. ser edamski 20 g. poledwica z piersi kurczaka 15 g. rodzynki 50 g. banan 150 g. II posilek: (wiem, ze chvja warty, ale do roboty nie wezme nic innego ;/): [...]
[...] junior mix gotowane 100g 5 posilek kolo 18:00 po treningowy piers z kurczaka 100g smazona na oliwie z oliwek 15 ml ryz 100g warzywa junior mix gotowane 100g 6 posilek 22:00 twarog chudy 125g z jogurtem naturalnym i cynamonem i z 20g masla orzechowego prosze o ocene zalezy mi by wbic tak z 80 kg przy czym troche aby z brzuchu tluszczu zeszlo bo [...]
Siema ,ułożyłem sobie taką diete którą myśle stosować : A więc : Lat: 21 Waga: 68 kg Wzrost: 183cm Moje Zapotrzebowanie obrałem takie : Białko 140 g. Węgle 280 g. Kalorie : 1900 + 400 nadwyżki napoczątek.Razem 2300. A więc tak: 7:30 po pracy : 1.Twaróg półtłusty 140 g = B:25 g , W:0 ,Tłuszcz :5 ,Kalorie 170. 2.Orzeszki 25 g = B: 7g ,W: 4g [...]
Oglądałem ostatnio filmik o kobiecie ze słynnej kliniki Gersona.Uważa ona, że białko w dużej ilości jest niepotrzebne i jest sprawcą wielu chorób. Jednym z argumentów który przytoczyła jest to, że niemowlę w szybkim okresie czasu podwaja swoją masę ciała ponad dwukrotnie. Pijąc jedynie mleko matki które ma okolo 1,7 g białka porównuje do tego [...]
Witam przychodzę z pytaniem, czy mam za dużo cukru w diecie. Codziennie piję około 1l mleka, czy to 2%, czy 1,5% ( czasem 3,2% ). Wiem, że mleko ma dość dużo cukru, ale białko też ma, choćby te 30g. Mam pytanie czy w wieku 13lat, 163cm wzrostu i 59kg mogłabym pić tyle mleka? Makroskładniki na codzień to około 1500-2000kcal, ale od aktywności [...]
[...] włoskie resztę dodajcie od siebie byle by to nie były jakieś wymyślne czy specjalne dania proste smaczne i łatwe do wykonania. Prosiłbym o wykluczenie serków wiejskich i twarogu samego ponieważ przejadło mi się tu już i nie jestem w stanie tego zjeść. O to moje zapotrzebowanie a więc trzeba gdzieś chyba dodać z 300kcal ale to już zostawiam [...]
[...] 50g 3 jajka 16:00 (obiad) Kasza gryczana100g Piers z kurczaka 150g Oliwa z oliwek 15ml 17:00-18:30 Trening 19:10 Ryz brazowy 80g Tunczyk w wodzie120g 21:00 100g twarogu 40g slonecznik zakupione suple: nitrobolon2 1100g + gain bolic 6000 4kg + bialko Teraz mam problem co z czym i kiedy brac czy ta dieta jest w miare dobra prosil bym [...]
Waga - 71kg / Wzrost - 190cm . Dieta: POSIŁEK I 1) Płatki Owsiane z otrębami orkiszowymi , pestkami dyni , siemieniem , rodzynkami i mlekiem 2% 2)Kromka pieczywa razowego z masłem orzechowym (najlepsze 92%towe lub o większej zawartości orzechów) 3)2 Jaja. POSIŁEK II -Filet z Kurczaka z ryżem brązowym(/białym), pomidorem i ogórkiem(kiszony). [...]