Czy poniższy rozkład jest dobrze ustalony? Wiem, że tłuszczy nie powinno się łączyć z węglowodanami a węglowodany znowu głównie okołotreningowo. Ale i tak nie wiem czy tak jest dobrze. Może ktoś mi coś poprawi? DZ - dzienne zapotrzebowanie 1 posiłek (06:30): Węglowodany (25% DZ, np. płatki owsiane z mlekiem), białko (15% DZ, np. tuńczyk, twaróg [...]
Witam serdecznie cała forumowa społeczność. Wypadalo by się na wstepie przedstawic, Na imie mam Szymon ,zmagam sie ze spora nadwaga z ktora chciałbym coś zrobić. Wiem ,ze nalezy do tego podejsc na powaznie, bo lata temu udalo mi sie zrzucic prawie 30 kilogramow ,stosujac diete i regularnie cwiczac. Niestety po wyjechaniu do Angli ,pozuciłem [...]
Szukałem ,sprawdzałem ale jak na razie nie znalazłem na tym forum żadnego shake kokosowego ,więc postanowiłem przedstawić wam mój przepis . Będziemy potrzebowali : -100g twarogu -40g wiórek kokosowych -50ml mleka -ok50ml wody -kilka kostek lodu -słodzik do smaku 1. Rozgniatamy twaróg wraz z wiórkami kokosowymi i wstawiamy na ok 15 minut do [...]
Wiek 15 lat, staz 6 miesiecy, 3x silka, 3x muay thai + wfy w skzole, Waga 72 kg, Wzrost 176. ODrazu mowiem ze moim problemem jest doprowadzenie tej diety do 2,0g b, 5,5 ww, i 1,0 tlszczy. Nie amm juz pomyslów co dodac co odjac tak by nie byc glodnym. Prosze o korekte. Z gory thx 7.00 - Sniadanie - Platki owsiane 100g 6,65/3,36/79,9/372kcal [...]
[...] * 9 = 4500-5400 kalorii z węglowodanów Wiem również że najważniejsze posiłki to śniadanie oraz posiłek potreningowy. Z resztą oceńcie sami : I ŚNIADANIE godz. 6:00 1. Ser twarogowy chudy 100g 2. Chleb żytni razowy 40-80g ( około 4-5 skibek ) 3. Szynka z indyka/kurczaka 30g 4. Ryż lub kasza 100g 5. Marchew utarta [...]
Witam, od długiego czasu czytam wasze forum, wasze tematy, plany i opinie :) Jako iż zaczęła się wiosna, powoli robi się ładna pogoda postanowiłem wziąść się za siebie ^^ Chciałbym abyście ocenili mój plan treningowy jaki ułożyłem korzystając z tego forum :) Oto plan treningowy na mase jaki ułożyłem : Poniedziałek : * Klatka - Wyciskanie poziomo [...]
Posiłek I (ok. 7:00) : chudy twaróg/białka jaj orzechy włoskie/słonecznik/żółtka jaj sałata, pomidor Posiłek II (ok. 10:00-11:00) : chleb razowy ze słonecznikiem i soją polędwica drobiowa pomidor, papryka Posiłek III (ok. 14:00) : białka jaj/chudy twaróg brokuły Posiłek IV (ok. 17:00) : pierś z kurczaka ryż biały sałatka warzywna (pomidory, [...]
Witam, przez długi zabierałem się do układania diety, no i w koncu to zrobiłem Kosztowało mnie to wiele czasu, ale no coż, chyba warto było Postanowiłem ja umieścić na tej stronie, aby mogliscie ja sprawdzic(tzn chciałbym zebyscie ja sprawdzili i ocenili) Mój cel: nie jest nim masowanie, ani redukcja, chce po prostu zgubic troche zbednego ciala, [...]
Siema, zrobiłem sobie dietę na masę, kierowałem się głównie tym, że ma być ona prosta, szybka i łatwa w przygotowaniu. Moglibyście ją ocenić? co poprawić, co się nie nadaję. Produkty w niej zawarte są zamieniane co tydzień tak, żeby bilans się zgadzał. tj. pierś na wołowinę albo rybę, ryż na kaszę etc. Nie jest to mój pierwszy cykl, dieta ma być [...]
Witam, Chciałbym zawalczyć o lepszą sylwetkę. Planuję zrzucić około 12kg może więcej jak się uda do lipca 2011. Chodzę aktualnie na MT około 2-3 razy w tygodniu zależy jak czas pozwoli, do tego w dni nietreningowe ćwiczę trochę hantlami ( niestety mam tylko 20kg obciążenia) + do dyspozycji mam steper. Z wyliczeń wyszło mi zapotrzebowanie na około [...]
Witam już długi czas nie umiem ułożyć sobie diety cięzko ją utrzymać mało rzeczy lubie jeśc i mama już gada że jestes psychiczny i zaraz będę miał anoreksje albo anemię która kiedyś już miałem ale potem się jakoś udało i jej nie mam :). Mówi też że juz o wiele lepiej się odżywiam niż kiedyś gdy prawie codziennie coś słodkiego. Miesiąc temu byłem [...]
Witam serdecznie bardzo proszę o opinię i pomoc: Cel : redukcja Płeć : mężczyzna/kobieta Wiek : 29 Waga : 109 Wzrost : 174 Obwód klatki : 114 Obwód ramienia : 39 Obwód talii : 118 Obwód uda : 69 Obwód łydki : 42 Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 35 % Aktywność w ciągu dnia : praca siedząca Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x [...]
Witam chciałbym zasięgnąć sie kilku rad na forum dotyczący mojej diety i treningu. Na początku zamieszczam ankiete (mam nadzieje ze właściwa) Płeć : mężczyzna Wiek : 19 lat ( ur 20 marca wiec dopiero od kilku dni) Waga : 83 kg Wzrost : 183 cm Cel treningowy : rzeźba Staż treningowy na siłowni : około 11-12 mięsięcy Uprawiane inne sporty : [...]
Witam . Na początku pozdrowię wszystkich :) Kieruje się do was z prośbą o dietę : a)wiek - 16lat b)wzrost - 190cm c)waga - 70 kg Nie trenowałem jakoś intensywnie wcześniej . Dopiero teraz mam zamiar przybrać kg i postury . Żeby nie było , że się obijam : ( tak sobie ułożylem ) DIETA 1. Śniadanie - 07:20 a) [...]