SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

twarog bialko

  • Pytanie jak rozłożyć spożywane produkty w dniu

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Czy poniższy rozkład jest dobrze ustalony? Wiem, że tłuszczy nie powinno się łączyć z węglowodanami a węglowodany znowu głównie okołotreningowo. Ale i tak nie wiem czy tak jest dobrze. Może ktoś mi coś poprawi? DZ - dzienne zapotrzebowanie 1 posiłek (06:30): Węglowodany (25% DZ, np. płatki owsiane z mlekiem), białko (15% DZ, np. tuńczyk, twaróg [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1313 Data: 2009-05-31 21:47:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta-Ogromna prosba o pomoc.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam serdecznie cała forumowa społeczność. Wypadalo by się na wstepie przedstawic, Na imie mam Szymon ,zmagam sie ze spora nadwaga z ktora chciałbym coś zrobić. Wiem ,ze nalezy do tego podejsc na powaznie, bo lata temu udalo mi sie zrzucic prawie 30 kilogramow ,stosujac diete i regularnie cwiczac. Niestety po wyjechaniu do Angli ,pozuciłem [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1342 Data: 2018-02-02 00:06:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szukałem ,sprawdzałem ale jak na razie nie znalazłem na tym forum żadnego shake kokosowego ,więc postanowiłem przedstawić wam mój przepis . Będziemy potrzebowali : -100g twarogu -40g wiórek kokosowych -50ml mleka -ok50ml wody -kilka kostek lodu -słodzik do smaku 1. Rozgniatamy twaróg wraz z wiórkami kokosowymi i wstawiamy na ok 15 minut do [...]

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-07-28 22:59:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POTRZEBUJE POMOCY W DIECI CZY TO WOGULE SIE NADAJE

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] owsiane mleko -rodzynki -warzywa olej z oliwek odzywki BIOSTEROL TESTOSTEROL DIBONCEZIDE odzywka białkowa tran -orzechy włoskie II posiłek -chleb pelnoziarnisty maselko -twarog poltlusty -kefir -odzywka bialkowa warzywa olej z oliwe III posilek -losos -ryz -piers z kurczaka -warzywa olej z oliwek IV posiłek -odzywka bialkowa -ryz biały -piers [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1099 Data: 2010-06-06 10:03:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Torcik low carb bez glutenu

    Temat
    Kuchnia SFD

    Torcik low carb bez glutenu: SKŁAD: * na placki – 300g migdałów zmielonych – 80g mąki kokosowej – 8 jajek – szklanka erytrolu – 100g masła extra – 3/4 szklanki mleka migdałowego – 1 i 1/2 łyżki bezglutenowego proszku do pieczenia – aromat waniliowy * na masę – 300g twaróg chudy – 50g masło – erytrol – ewentualnie aromat owocowy Wykonanie Żółtka [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 4566 Data: 2017-11-06 19:12:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta pod korektor

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Wiek 15 lat, staz 6 miesiecy, 3x silka, 3x muay thai + wfy w skzole, Waga 72 kg, Wzrost 176. ODrazu mowiem ze moim problemem jest doprowadzenie tej diety do 2,0g b, 5,5 ww, i 1,0 tlszczy. Nie amm juz pomyslów co dodac co odjac tak by nie byc glodnym. Prosze o korekte. Z gory thx 7.00 - Sniadanie - Platki owsiane 100g 6,65/3,36/79,9/372kcal [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 2469 Data: 2006-10-17 15:06:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Oceńcie moją dietę!!!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] * 9 = 4500-5400 kalorii z węglowodanów Wiem również że najważniejsze posiłki to śniadanie oraz posiłek potreningowy. Z resztą oceńcie sami : I ŚNIADANIE godz. 6:00 1. Ser twarogowy chudy 100g 2. Chleb żytni razowy 40-80g ( około 4-5 skibek ) 3. Szynka z indyka/kurczaka 30g 4. Ryż lub kasza 100g 5. Marchew utarta [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1448 Data: 2005-09-28 21:31:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening na mase początkującego - prosze ocenić :)

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, od długiego czasu czytam wasze forum, wasze tematy, plany i opinie :) Jako iż zaczęła się wiosna, powoli robi się ładna pogoda postanowiłem wziąść się za siebie ^^ Chciałbym abyście ocenili mój plan treningowy jaki ułożyłem korzystając z tego forum :) Oto plan treningowy na mase jaki ułożyłem : Poniedziałek : * Klatka - Wyciskanie poziomo [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 957 Data: 2011-03-21 16:15:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna + kilka pytań

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Posiłek I (ok. 7:00) : chudy twaróg/białka jaj orzechy włoskie/słonecznik/żółtka jaj sałata, pomidor Posiłek II (ok. 10:00-11:00) : chleb razowy ze słonecznikiem i soją polędwica drobiowa pomidor, papryka Posiłek III (ok. 14:00) : białka jaj/chudy twaróg brokuły Posiłek IV (ok. 17:00) : pierś z kurczaka ryż biały sałatka warzywna (pomidory, [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 2160 Data: 2007-03-31 18:46:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na rzeźbe do poprawy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Mam 23 lata 186cm i ważę 87 kg. Obliczyłem, iż żeby schudnąć 1 kg na tydzień muszę dostarczyć 2175 kcal. Przyjąłem sobie takie warunki: 1. Białko 2g/kg msc 1g = 4 kcal 2. Węglowodany 2g/kg msc 1g = 4 kcal 3. Tłuszcze 1g/kg msc 1g = 9 kcal Więc potrzebuje : 1. Białko 174 g = 696 kcal 2. Węglowodany 174 g = 696 kcal 3. Tłuszcz [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 961 Data: 2012-12-15 15:35:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 1. posilek mleko 0,5% 300g 10.5/1.5/15.3 117kcal płatki owsiane 50g 6/3.6/31.2 158kcal 2 orzchy włoskie (ok. 10g) 1.6/6/1.2 66kcal chudy ser twarog 200g 39.6/1/7 198kcal duża łyżka oliwy z oliwek 0/9.2/0 88kcal b57.7/tł21.3/ww54.7 627kcal 2. posilek Chleb żytni razowy z soją i słonecznikiem [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2532 Data: 2006-09-12 19:47:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szczegółowa dieta do sprawdzenia ;-)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, przez długi zabierałem się do układania diety, no i w koncu to zrobiłem Kosztowało mnie to wiele czasu, ale no coż, chyba warto było Postanowiłem ja umieścić na tej stronie, aby mogliscie ja sprawdzic(tzn chciałbym zebyscie ja sprawdzili i ocenili) Mój cel: nie jest nim masowanie, ani redukcja, chce po prostu zgubic troche zbednego ciala, [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 2576 Data: 2009-01-31 00:21:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prymitywna masa 84kg. Prostota

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Siema, zrobiłem sobie dietę na masę, kierowałem się głównie tym, że ma być ona prosta, szybka i łatwa w przygotowaniu. Moglibyście ją ocenić? co poprawić, co się nie nadaję. Produkty w niej zawarte są zamieniane co tydzień tak, żeby bilans się zgadzał. tj. pierś na wołowinę albo rybę, ryż na kaszę etc. Nie jest to mój pierwszy cykl, dieta ma być [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1065 Data: 2014-08-27 15:23:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę 70 kg do sprawdzenia.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    9:00 - Posiłek nr 1 - 956kcal 956kcal, 46g białko, 24g tłuszcze, 148g węglowodany Płatki owsiane zwykłe KUPIEC - 100g - 366kcal, 12g białko, 7g tłuszcze, 69g węglowodany Mleko 0,5 % - 100g - 39kcal, 4g białko, 0g tłuszcze, 5g węglowodany Mleko 0,5 % - 100g - 39kcal, 4g białko, 0g tłuszcze, 5g węglowodany Jajo kurze całe - 1szt. - [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 797 Data: 2013-08-22 16:24:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Muay Thai i redukcja

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, Chciałbym zawalczyć o lepszą sylwetkę. Planuję zrzucić około 12kg może więcej jak się uda do lipca 2011. Chodzę aktualnie na MT około 2-3 razy w tygodniu zależy jak czas pozwoli, do tego w dni nietreningowe ćwiczę trochę hantlami ( niestety mam tylko 20kg obciążenia) + do dyspozycji mam steper. Z wyliczeń wyszło mi zapotrzebowanie na około [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1786 Data: 2010-11-26 01:38:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam już długi czas nie umiem ułożyć sobie diety cięzko ją utrzymać mało rzeczy lubie jeśc i mama już gada że jestes psychiczny i zaraz będę miał anoreksje albo anemię która kiedyś już miałem ale potem się jakoś udało i jej nie mam :). Mówi też że juz o wiele lepiej się odżywiam niż kiedyś gdy prawie codziennie coś słodkiego. Miesiąc temu byłem [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1946 Data: 2011-06-22 23:16:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna 109 kg do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam serdecznie bardzo proszę o opinię i pomoc: Cel : redukcja Płeć : mężczyzna/kobieta Wiek : 29 Waga : 109 Wzrost : 174 Obwód klatki : 114 Obwód ramienia : 39 Obwód talii : 118 Obwód uda : 69 Obwód łydki : 42 Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 35 % Aktywność w ciągu dnia : praca siedząca Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1390 Data: 2017-01-29 21:14:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • RZEŹBA

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam chciałbym zasięgnąć sie kilku rad na forum dotyczący mojej diety i treningu. Na początku zamieszczam ankiete (mam nadzieje ze właściwa) Płeć : mężczyzna Wiek : 19 lat ( ur 20 marca wiec dopiero od kilku dni) Waga : 83 kg Wzrost : 183 cm Cel treningowy : rzeźba Staż treningowy na siłowni : około 11-12 mięsięcy Uprawiane inne sporty : [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 665 Data: 2013-03-30 23:28:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 25g Orzechy włoskie 10g Białko: 46 Tłuszcze: 10 Węglowodany: 17 KCAL: 344 IV Posiłek Makrela wędzona 250g Białko: 47 Tłuszcze: 30 Węglowodany: 0 KCAL: 453 V Posiłek Ser twarogowy półtłusty 100g Jogurt naturalny 2% 200g Oliwa z oliwek 15g Białko: 27 Tłuszcze: 24 Węglowodany: 16 KCAL: 385 SUMA: Białko: 186 Tłuszcze: 95 Węglowodany: 103 KCAL: [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1075 Data: 2009-11-26 18:22:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta 70kg 190cm 16 lat

    Temat
    Dietetyka sportowa

    Witam . Na początku pozdrowię wszystkich :) Kieruje się do was z prośbą o dietę : a)wiek - 16lat b)wzrost - 190cm c)waga - 70 kg Nie trenowałem jakoś intensywnie wcześniej . Dopiero teraz mam zamiar przybrać kg i postury . Żeby nie było , że się obijam : ( tak sobie ułożylem ) DIETA 1. Śniadanie - 07:20 a) [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1834 Data: 2011-05-12 00:27:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)