Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam. Ponowie swoje pytanie odnośnie treningu. To, co wykonywałem dotychczas wyglądało mniej więcej tak: 1. Prostowanie przedramion z drążkiem wyciągu 10 serii x 10 powtórzeń (20 kg), 2. Ściąganie drążka wyciągu górnego do karku (nachwyt) 10 serii x 10 (30 kg) 3. Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki (podchwyt) 10 serii x 10 powtórzeń (30 [...]
Oki, to pytam dalej, a raczej się upewniam Co do serka wiejskiego, to było kombinowane na szybko, bo twarogu półtłustego wczoraj nie kupiłam. A co do oliwy z oliwek, to super mi smakuje jako nasiąkacz do chleba razowego, twaróg wolę jeść z przyprawami. Pokombinuję jeszcze białko do tego ryżu, zaraz jeszcze idę na zakupy. Co do jedzenia po [...]
Napisałam super długie info o tym jak mi idzie i z serią nowych pytań, ale wszystko wcięło. Dlatego napisze w skrócie w formie pytań: - dieta 1400 kcal odbiła się nieposkromionym głodem, przechodze na 1800 kcal: białka 1,7g/kg, tłuszcze 1g/kg, węglowodany 2,5g/kg - dużo tych węgli(w większości to złożone, chyba, że po treningach, to tez proste), [...]
[...] rybke tak 100-150g i dolozyc oliwe + warzywa VI (ok 24 ) serek wiejski/tunczyk (czy wrzucić go do kolacji czy przed spaniem moze pozostac jako zrodlo białka ? ) daj albo twarog albo tunczyka (2-3 razy na tydzien ta tune) .. a miedzy posiłkami 3x dziennie GAINER (w tym 1 porcja zaraz po siłowni )staraj sie unikac jedzenia w proszku a tym [...]
w pierwszych 3 posiłkach słabe źródła białka, a śniadanie chyba najważniejszy posiłek słabiutko, dobre na śniadanie są jajka, te musli to pewnie ma dużo cukru, chleb najlepszy z mąki żytniej, dużo nabiału, twaróg ewentualnie dobry na ostatni posiłek, bo kazeina wolno uwalnia białko, ser gouda bym wywalił, a głownie bazował na płatkach owsianych [...]
Trening nr 42 - 30.12.09 ZESTAW 6 Poprzedni taki trening: http://www.sfd.pl/-t531639-s88.html#post9 Pompki na poręczach: Rozgrzewka: pompki na ziemi - 5x5 Pompki na poręczach: masa ciała x 1+2+3+4+5 + 5kg x 1+2+3+4+5 + 10kg x 1+2+1 Zapis 1+2+3+4+5 oznacza, że wyglądało to tak: 1 seria - 1 pompka 2 seria - 2 pompki 3 seria - 3 pompki 4 seria - 4 [...]
raptacz1 Heheh chciałbym dzień zaczynać od pizzy Bez jajek Słodyczy chyba już nie ma Sevrond Ja słodycze lubię Czy to się komuś podoba czy nie i tak będę sobie raz po raz je jeść Koniu ma rację - nie marnuj sobie dzieciństwa na diety, powsćiągliwość od niektórych rzeczy itd. JEszcze się w życiu "naodmawiasz" przyjemności. rion10 [...]
[...] Do tego dojdzie omega 3,Polecacie jakieś witaminy ? Ogólnie dorzucić jeszcze jakąś suplementację ? WITAMINY I MINERAŁY JAK NAJBARDZIEJ MOŻESZ DORZUCIĆ 4.) Nie przepadam za twarogiem, serkami wiejskimi itd. Czy z powodzeniem mogę to zastąpić jakimś białkiem z puszki ? Czy lepiej nie ? TO SĄ PRODUKTY DŁUGO WCHŁANIALNE (KAZEINA) WIĘC DLATEGO [...]
[...] dorzuc orzechy jakis owoc/rodzynki -------------------- 2 Śniadanie - różne warianty, 10:00 Kompozycja 1 (w dni szkolne) chleb razowy 2 skibki 50 gram masło 15 gram ser twarogowy 30 gram sok pomarańczowy 200 gram // dodatkowo do chleba ogórek, pomidor bądź rzodkiewka za malo chleba za malo twarogu,maslo zamien na oliwe,ok od czasu do czasu [...]
[...] jak bylem glodny to szedlem umyc zeby i pilem pol litra wody. jak bylem dalej glodny to W OSTATECZNOSCI jedz jakis posilek bialkowy na noc - zrob sobie np. za***isty twarog z warzywami. Mozesz tak rozpisac sobie diete, zeby np. jesc o 22 (czyli na noc) 150-200g twarogu z pomidorkiem, papryka, szczypiorkiem, cebula + sol i pieprz = niebo w [...]
Jem 2-3 posiłki dziennie. A CO Z POSILKIEM PRZED I POTRENINGOWYM? jes tylko Wasę (to nie pieczywo tylko tektura ;)) PIECZYWO CHRUPKIE TO PRODUKT WYSOKO PRZETWORZONY, CZYLI O WYSOKIM IG. POSTARAJ SIE NA SNIADANIE JESC NP PLATKI OWSIANE KTORE NA PEWNO BARDZIEJ CIE NASYCA. Sniadanie to głownie serek wiejski, lub zwykły twaróg z pomidorem oraz 2 [...]
Siema. Jestem teraz na redukcji, odciąłem około 400kcal od zapotrzebowania, wcisnąłem aeroby i interwały do 4 dniowego splita i mam dylemat kiedy robić interwały i aeroby i co po nich jeść. W każdym temacie inna rada i odpowiedź, k***ica trafia, dlatego spróbuję odświeżyć jeszcze raz i może ktoś sensownie odpowie :>. Ważę 71kg, spadło mi 3kg po [...]