Najlepiej ściągnij sobie dziennik Vitalmax (znajdziesz na forum) Staraj się białko dawać do każdego posiłku w tej samej ilości, czyli popraw śniadanie. Za dużo jajek wcinasz. Góra dwa żółtka na dzień, samego białka jaj może być więcej. Jako źródło białka dodaj mięso, rybę. Pozbądź się tej szynki!!! Mleko pij 0,5% Węgle jedz tylko do śniadania, [...]
Posiłek 1 7.30 2jaja kurze całe 120g, 145kcal sałta 100g, 10kcal, tylko jaką tą sałatę jeść i czy można coś do niej dodac, sałatę możesz porwać i z serkeim wiejskim zjeść twarogiem, albo kanapki z ciemnego pieczywa na to sałata i jajka na twardo w plasterkach. orzechy włoskie 20g, 131kcal Posiłek 2 10.00 Łosoś z rusztu 100g, 283 kcal, może być w [...]
[...] gotowana? Nie robi Ci wzdec ani nic takiego? Wyrzuc to weź pomidora albo ogórka. Zainwestuj w białko w prochu i witaminy najlepiej z olimpu. Jesli trudno Ci pochlaniaac twarog to mozesz serki wiejskie jesc te półtłuste. Mleko odtłuszczone to oznacza że zostało poddane niezłej obróbce. Do śniadania wrzuciłbym 1 jajko więcej albo 2 rób [...]
[...] i po treningu, ale Ty masz tak malo, ze mozesz w sumie rozlozyc rowno, z wyjatkiem ostatniego posilku, ktory powinien byc w miare mozliwosci bez wegli. bialko rowno do kazdego posilku, w ostatnim najlepiej chudy twarog lub jaja. tluszcz we wszsytkich, przy czym w ostatnim opcjonalnie. ano, da sie hiit w domu, ja robie na rowerku stacjonarnym
rano na czczo odżywka białkowa, bcaa, po ok 20 min. owsianka ze świeżym owocem, kilka orzeców, jogurt naturalny, drugi posiłek omlet z dwoch jajek i dodatkowo białko-do omletu dzem własnej roboty, obiad ;pierś z kurczka, sporo warzyw, jakieś węgle typy kasza, ryż,etc. zeimiaki , podwieczorek, dwie- trzy kanapki z razowym chlebem, jakis schab na to [...]
rano na czczo odżywka białkowa, bcaa, po ok 20 min. owsianka ze świeżym owocem, kilka orzeców, jogurt naturalny, drugi posiłek omlet z dwoch jajek i dodatkowo białko-do omletu dzem własnej roboty, obiad ;pierś z kurczka, sporo warzyw, jakieś węgle typy kasza, ryż,etc. zeimiaki , podwieczorek, dwie- trzy kanapki z razowym chlebem, jakis schab na to [...]
Obczaiłem przed chwilą co moge jeść: Musli,parówki,ryż,kasza gryczana,kanapeczki z serem,z szynką itp. Ziemniaki,dużo mięsa,surówki(ogólnie dobrej jakości obiady),owoce,warzywa,twaróg,mleko,jajka na twardo,oliwe z oliwe,kreatyne,białko. Nadaje sie to na jakąś diete? Pewnie nie ;/ Największym problemem jest to że ja żywności nie kupuje tylko [...]
Sorry za dwa posty ale to wymaga sprostowania : >>1 posiłek.Śniadanie 100g płatków kukurydzianych 2 posiłek.100g ryżu z twarogiem 3 posiłek 100g ryzu z mlekiem 4 100g kotletów sojowych 5 posiłek 100 g ryzu z soczewicą 6 posiłek nisko kaoryczny może twaróg Ta dieta jest ani dobra ani wysoko bialkowa. Jesz tylko bialko z nabialu (wolno [...]
Low carb na masę i na redukcję różni się bilansem a to, że ww jest mało w większości to będzie tłuszcz i białko. To czy będziesz robił beztłuszczową masę zależy od wielu czynników w tym dużo od samego organizmu. A twaróg zły wybór przed treningiem ponieważ długo się trawi a ty masz mieć energię na cały trening a nie przeznaczyć ją na trawienie. [...]
[...] mnie szokuje 3000 na redukcji... przykładowy dzień będzie wyglądał mniej więcej tak: ok 6:00 4 jajka na twardo, 100g owsianki, 50g nerkowców ok 9:00 100ml mleka 2%, 100g twarogu chudego(koktajl) ok 12:00 kura 200g, 20g oliwy z oliwek ok 15:00 kura 200g, 20g oliwy z oliwek ok 18:00 sola 200g, 100g ryżu brązowego ok 19:30-21:00trening ok 21:00 [...]
kurcze :/ trzeba mieć czas na satnie przy garach, no i jak tak się wystoisz to i apetyt odchodzi :// pół roku non toper wciągam białko w prochu 3 x dziennie i nie mam żadnych problemów z bebechami, nic mnie nie boli ale jedno mnie zastanawia -odkąd łykam białka to po wypiciu czuję sytość i... ... i tu jest problem, bo czuję też jakąś gulę w [...]
więc możę tak już lepiej to wygląda 5.00 1 jajko całe + 3 białka jaj graść orzechów włoskich Płatki owsiane 8 łyżek stołowych pomidor 100 ml kefiru B:35 W:20,14 T:27,5 9.00 200 g pierś z kurczaka [...]
jw, druga sprawa to twaróg jest tak jak mówisz, po treningu ryż biały i zamiast twarogu odżywkę białkową( aby smak odżywki nie koligował zbyt z truskawkami) a reszta tak samo, jeszcze smaczniejsze będzie na pewno. Musze zrobić z brązowy bo nawet nie próbowałem, ale zaletą jest tego dania to, że jak je zjem to nie czuje się zapchany i nie wiele [...]
Przed tren dowal wiecej ryzu, po treningu jak dla mnie tam nie ma konkretu. Dowal wiecej miecha. Zamiast bananow zaraz po tren mozesz pic carbo 50g albo jakiegos gainer ok 50 - 100g a 0.5 h po suplementacji zjesc posilek potreningowy. Gainera mozesz tez uzywac np pomiedzy 1 a 2 posilkiem and na wieczor jakies bialko (ok 30-40g) i 300 kcal powinno [...]
Wprowadzilem kilka drobnych zmian, dodalem ogorek zielony, wiecej owocow wplote w diete w miare mozliwosci (nie trzeba wliczac w bilans owocow, gdyz spozywamy je dla witamin jak sadze). Wiek 19lat Wzrost 176cm Waga 72kg Srednie zapotrzebowanie ~3000kcal / dzien I Śniadanie 7:30 Rodzynki 30g 0,6 21,3 0,0 [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
64 kg i zapotrzebowanie ci wyszło 3700+, wydaje mi się że za dużo. Daj na początek 3000kcal w diecie bo prawie 4tyś to złapiesz sporo fatu. Popraw żeby było te 3000kcal, posiłek 5 do zmiany całkowicie daj twaróg + oliwe/orzechy. Białko/Gainer nie będą potrzebne, 3tyś kcal spokojnie można zrobić na dobrym jedzeniu. Witaminy i Minerały możesz [...]