SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

twarog bialko

  • dieta koszykarza do sprawdzenia

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam jak w temacie jest dieta do sprawdzenia uwazam osobiscie ze jest dobra poniewaz dostarcza mi wszystko co trzeba w 8 posilkach ale jednak wole sie upewnic wartosci odzywcze jakie potrzebuje na dobe 4000 kcal dziennie 2200 kcal to wglowodany czyli 550g 600 kcal to bialko czyli 150g 1200 kcal to tluszcze czyli 133g 8:00 Posiłek nr 1 [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1122 Data: 2013-07-07 22:25:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ONA--> Dieta Redukcyjna do sprawdzenia <--ONA

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] pojęcia czy rozdzielić poszczególne partie na różne dni i które kiedy ćwiczyć. Wiec Bardzo proszę o pomoc w zakresie treningu Dieta: Poniedziałek I Posiłek -100g chudego twarogu -Śmietana 12%tłuszczu 36g(łyżka stołowa) -Słonecznik nasiona 10g -Jabłko 50g B-23g T-9g WW-125g II Posiłek -Serek wiejski 150g -Pomarańcza 50g -Nasiona słonecznika [...]

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 4393 Data: 2011-01-26 12:16:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening + ciezka praca + dieta, suple

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] kg, nastepne wazenie mam jutro. Dieta to oczywiscie kurczak (piers na parze), brazowy ryz/makaron durum, zytni chleb razowy (do pracy kanapki z piersia, drugie z jajkiem), twarog z oliwa i warzywami, tunczyk z jogurtem naturalnym itp, losos, i na sniadanie owsianka z wloskimi, nerkowca, brokul, pomidor, czasem ziemniaki. Raczej tego sie [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1453 Data: 2015-05-28 18:02:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak zwykle - do poprawek

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    do poprawek. 1 - 5.30 -płatki owsiane 100g -mleko 2% 200ml -twaróg 50g -jogurt naturalny 50ml B-30g T-14g W-84g kcal- 556 2 - 10.00 -2 bułki pszenne -szynka z piersi kury 50g -ser żółty 50g -2 banany i jeszcze jakiś owoc. B-32g T-15g W-94g kcal-621 3 - 13.00 -bułka pszenna -twaróg 50g - owoce B-13g T-3g W-31g kcal-203 4 - 17.00 przed treningiem [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 615 Data: 2009-09-20 14:26:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Posiłek Śniadanie : Jogurt 200g płatki owsiane 200g Białko:31,7 Tłuszcze17,2g Weglowodany145,2 KCal 948 śniadanie w szkole: kanapki chleb zwykły 200 gram z jakami na twardo pokrojonymi 100g Białko:26,7g Tłuszcze22,2g weglowodany100.5 kcal 677 Obiad opcjonalna średnia wartościowość białko 30g Tłuszcze 50g Węglowodany 100g kcal 500 Kolejny posiłek [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 2300 Data: 2008-06-16 19:31:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • plan ćwiczeń - redukcja

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, chcę zrzucić zbędne kilogramy obecnie ważę 108 kg przy wzroście 190 cm mój cel to 90 kg. Ostatnio miałem długą przerwę od siłowni(7 miesięcy) jednak właśnie powracam ;P do tej pory ćwiczyłem bez diety i mój trening ukierunkowany był raczej na zyskanie siły i masy mięśniowej, Czas zmienić priorytety w związku z czym piszę sobie dietę w [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 589 Data: 2014-01-05 20:49:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy kolejność ma znaczenie ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Mam takie pytanie do specjalistów z działu odżywiania. Powszechnie wiadomo, że amatorzy kulturystyki nie wspominajać już o osobach które zajmują sie tym na poważnie powinni unikać słodyczy. Czasem jednak w życiu przecietnego faceta z siłowni cieżko jest odmówić np. dajmy na to dziewczynie z którą sie lezy i prosi ona abyś zjadł z nią [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 899 Data: 2012-11-28 11:24:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ułożyłem dietę - jednak coś jest nie tak

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam wszystkich serdecznie ! Generalnie na siłowni trenuję około 3 lat, a poza tym trenuję mieszane sztuki walki również 3 lata. Zdecydowanie chciałbym poprawić wygląd idąc w stronę kulturystyki. Sylwetkę jako tako mam, ale jest w niej zbyt dużo tłuszczu aby wyeksponować mięśnie (mam 19% tłuszczu). Ostatnimi czasy przytyłem z 72kg na 79kg (i [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1324 Data: 2015-02-19 10:00:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam CEL: MASA Mam 25 lat, waga około 80 kg, wzrtost 176 cm. Trenuje od jakiś 8 miesięcy jesli mowa o siłowni z cezarami (całe zycie jest jakoś związane ze sportem w różnych formach). Ilość treningów 3 razy w tygodniu z podziałem na grupy mięśniowe, a 4 raz robie sobie takie rozciaganie i wykonuje rózne ćwiczenia na rózne grupy, nazwijmy to [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 815 Data: 2008-04-18 14:28:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja - proszę o ocenę diety

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] na kg ... tłuszcze - 0,5 na kg ... typ budowy endomorfik, dzienna aktywność średnia++ ale nie duża ;) (praca w sklepie z materiałami budowlanymi) 7:30 płatki owsiane ser twarogowy/ białko wpc mleko 10:30 maślanka 0,5 op lub serek wiejski 200g + owoc 12:00 - 12:00 pierś z kurczaka + ryż lub kasza + warzywa 16:00 obiad zupa + mięso + warzywa [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 906 Data: 2011-11-11 14:32:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Po treningu..

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, Wykonuje cwiczenia silowe przez 40min a nastepnie 30 min areobow. Trening koncze o ~19. Teraz pytanie co powinienem po tym zjesc ? odrazu po areobach banan+bialko a w domu ryz+filet i twarog przed snem ? Czy moze jedynie banan+bialko a dalej juz tylko twarog na noc

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1673 Data: 2010-04-15 20:35:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja, smpa rzuc okiem ;)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Jak spadną pierwsze śniegi to planuję wskoczyć na masę, tymczasem wykorzystam ładną pogodę i zgubię trochę brzucha, który wyhodowałem podczas wakacji. Dobra, przejdźmy do cyferek: Wiek: 19 Waga: 91-92kg Wzrost: 180/1cm Cel: Skuteczna redukcja Suplementacja: WPC, BCAA, Spalacz- Scorch Zapotrzebowanie i jadłospis: Dokładnie przeanalizowałem ten [...]

    Odpowiedzi: 64 Ilość wyświetleń: 6973 Data: 2010-10-17 21:43:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan treningowy aka "TEST"

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam W sumie można powiedzieć że sporty siłowe trenuje już od dzieciństwa, natomiast z siłownią mam do czynienia od jakis 4 lat. Ostatnio miałem dosyć długą przerwe - pół roczną spowodowaną kontuzją... Przez ten okres zrezygnowalem z diety + mialem zakaz jakich kolwiek cwiczen i treningow nawet poza siłownią = zamiast zaj**istej klaty i 6'cio [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1062 Data: 2012-06-24 22:16:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja z CKD (2,5 miecha) [+dieta do oceny]

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    po 2,5 miesiącach bf spadło mi z 22% na 17% 1. zmienić coś czy robić dalej tą dietę? //myślałem nad dietą zero i zmianą diety na jakaś inną 2. wiem że napewno gdzieś to było ale nie moge znaleźć, jakie proporcje (procentowe %)powinny być w przypadku tłuszczy podczas diety redukcyjnej(CKD) nasycone- jednonienasycone- wielonienasycone- 3. czy coś [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1774 Data: 2009-08-26 16:40:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • MASA dieta do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    IęŚniadanie (około 9.00) -płatki owsiane 100g -mleko 1,5%- 250g -rodzynki 40g ,5 g Orzechów -oliwa zoliwek 20 ml _______________________________________ nie wiem jak to policzyć II śniadanie (szkoła) godz 12.30-w granicach -polędwica sopocka/szynka z piersi kurczaka lub indyka 100g - chleb razowy ze słonecznikiem 160g ( 1 kromka ok. 40 g) [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1360 Data: 2006-10-29 13:30:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta na mase prosze o poprawe ;)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, Mam 17 lat, 188cm wzrostu i 80kg wagi Powinienem spozyć ok 2800kcal Białko- 2g/kg węgle 4,5/kg tłuszcze 1/kg nie jestem typowym hardgainerem gdyż posiadam troche tłuszczu który niechiałbym aby znacznie sie rozrósl Dieta: śniadanie 7:00 -chleb pełnoziarnisty 100g -twaróg 100g -oliwa z oliwek -warzywo 2 Śniadanie 10:00 (w szkole) [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 886 Data: 2008-09-01 21:40:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kilka waznych dla mnie pytań

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] nabrac masy, i tu pojawia sie kilka pytan czy warto jesc na noc? gdy wracam z treningu, robie sobie kolecje i jem okolo 22, to tak zupelnie na wieczor, przewaznie jem twarog + zwykly chleb do tego jablko lub jajecznica z 3 jaj + odrobina boczku/kielbasy podsmazanej, duzo przypraw + zwykly chleb do tego jablko jem na noc nie z tego ze [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 938 Data: 2009-03-17 23:31:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Problem z brzuchem

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam ,wszystkim mam problem z wystającym, wzdętym brzuchem. Jest napięty i strasznie psuje mi sylwetkę. Gdybym miał tłuszcz to ok, ale zawsze miałem problemy z robieniem masy (ostatnio poszła tak o 3-4 kg.) i przez to na brzuchu mam tłuszczu mało. Nawet jak ściągnę ten tłuszcz to wiele to nie pomaga. Nie wiem czy to kwestia diety bo mam to w [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 3032 Data: 2012-04-17 20:28:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Październik cykl

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Wiek - 19 lat Waga - 77-78 kg. Wzrost 178-179 cm. Staż: 2-3lata chodziłem z kolegami, ale wiadomo jak to jest, miałem mniejsze przerwy 2-3tyg. i dłuższe miesiąc nawet 2. Obecnie od stycznia mam ułożoną dietę. Dieta: Białko - białko(według braków w diecie), pierś z kurczaka/wołowina/wieprzowina, twaróg, tuńczyk, jaja, ryba. węglowodany - płatki [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 720 Data: 2012-07-30 13:47:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl na biceps

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam. Jestem nowy na sfd. Chciałbym przedstawić mój nowy plan treningowy, moim priorytetem jest biceps. Od razu załączam dietę na masę. Narazie w bicepsie mam 28 ale chciałbym mieć taki jak ma Hardkorowy Koksu ;) Prosze o ewentualne poprawki. Zapotrzebowanie kaloryczne: 2500 kcal Białko:200g Węglowodany:350g Tłuszcz:33g Dieta na masę I posiłek: [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1733 Data: 2012-08-26 21:41:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)