[...] mam żytnia mąkę 50 kukurydzianej 30 otrębów 20 banan 80 białko 150 twaróg 150 i zakręcimy :) P.s białko leci na sztywną pianę a płyn jakiś dodajesz? Bo ja robiłem make z twarogiem i zaparzalem wrzątkiem a osobno białko jaj później wymieszalem wysłałem i na górę owoc Zmieniony przez - -Kana- w dniu 2016-06-14 15:55:34 Najpierw ubijam na [...]
Dzień 6 Cóż dziś nic wielkiego miejsca nie miało. W końcu odespałem. Była siłownia, teraz jestem w trakcie meczu Polska - Słowacja. Jutro w okolicy będzie festyn, więc wpadnie pewnie coś z grilla. Co lepiej karkóweczka czy kiełbaska? :-> Karkówa chyba jednak bardziej mięsna mimo wszystko :-D Jutro też podam wagę i zmierzę się suwmiarką. Sam [...]
Pierś z kurczaka może być albo bardzo dobra, albo fatalna. Zależy jak chowane kury, jeśli mowa o najtańszej piersi z mięsnego to fatalnie, wyładowana chemią, fitoestrogeny i cała paleta innych gówien. Z własnego chowu, albo od zaznajomionego hodowcy już lepiej. Podroby z nazwy nie są gorsze, nawet spierałbym się czy nie lepsze. Takie wątróbki [...]
mówie Ci wytestuj ten twaróg ;) Wchodzi bez oporu, glownie dlatego że poprostu nie ma smaku ;) Nie wiem czy piłeś kiedyś białko nie smakowe w sensie o smaku neutralnym. Tak samo smakuje ten mix twarogu z oliwa :D Polecam, naprawde :) Dla mnie okazał się zbawieniem :D
22.03.2013 Trening ok. Plecy w tym dolnym odcinku odczuwałem przy bieganiu, a na treningu ani trochę, zero jakiegokolwiek dyskomfortu. Nie wiem, może lepiej je dziś rozgrzałem (zwróciłem dziś na to większą uwagę). w każdym razie było OK :-) Nawet poszło najwięcej jak do tej pory w rack-pullu ;-D Z resztą w wiośle też ;-) Jutro pewnie będzie [...]
http://s2.ifotos.pl/img/FAT-TO-SH_wexserr.jpg Nie pisałem nic bo mi się w sumie nie chciało - matury, ale poszło luźno. Teraz zacząłem w końcu kuźwa wychodzić z ludźmi - brak budy, wolny czas, brak rutyny Spanie -> szkoła ->siostrzeniec ->lekcje -> spanie. Nowy człowiek normalnie xD Co do redukcji - jestem nadal spasiony :-{ [...]
REDUKCJA Wczoraj nie dodałem. Z rana o 4.00 na nogach, o 6.00 otworzyc siłownie, potem prosto na uczelnię na egzamin, a z uczelni do Ząbek po gacie startowe i po powrocie padłem. Spałem od wczoraj od 17.00 do dzisiaj do 10.00 z przerwami na WC. Więc muszę zrobić 3 treningi pod rząd - plecy + SFP, nogi, klata i biceps + SFP. No i od dzisiaj za [...]
[...] podczas treningu. Najlepiej spozywac bialka, ktorych sklad aminokwasow jest pelny. Zalicza sie do nich bialka zwierzece: drob, ryby, wolowina, cielecina, jaja, mleko, chudy twarog oraz inne przetwory mleczne. Przyjelo sie, ze ilosc spozywanego bialka dziennie powinna wynosic 2-3g na kg masy ciala. Obecnie nie ma zadnych dowodow aby wieksze jego [...]
PONIEDZIAŁEK Dzień 29 26 marzec Trening szybki i fajny bez większych zadyszek. Poszła pierwsza dawka spalacza, nie czułem jakiegoś większego powera, chyba trochę większa potliwość na treningu siłowym i podczas aerobów. Od czasu kiedy wydłużyłem trening aerobowy zauważyłem, że zdecydowanie lepiej biega mi się po treningu siłowym niż w dni bez tego [...]
ŚRODA Dzień 31 28 marzec Trening zgodnie z planem, pot się leje. TRENING Ściąganie linki do klatki Podciąganie na drążku szerokim uchwytem Podciąganie końca sztangi w opadzie Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie Szruksy Wyciskanie sztangi w wąskim uchwycie Wyciskanie francuskie sztangi w leżeniu Pompki w podporze tyłem Po treningu orbitrek [...]
ŚRODA Dzień 38 4 kwiecień Trening poszedł kiepsko, miska nie przypilnowana i nie miałem zupełnie siły na treningu. Odstawiam kreatynę na jakieś 6 tygodni. TRENING Ściąganie linki do klatki Podciąganie na drążku szerokim uchwytem Podciąganie końca sztangi w opadzie Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie Szruksy Wyciskanie sztangi w wąskim [...]
Dieta redukcyjna Bardzo proszę o jakieś sugestie. DZIEN PIERWSZY Przed posiłekiem HMB-6:30 1 POSIEŁEK GODZINA 07:00 BIAŁKO Wartość odżywcza w 1 miarce (28,4 g): Białko 22 g Węglowodany 2,5 g Tłuszcz 1,5 g Cholesterol 25 mg Wapń 168 mg Sód 55 mg Potas 220 g Wartość energetyczna w 1 miarce (28,4 g): 110 kcal To nie jest posiłek IMO [...]
[...] podczas treningu. Najlepiej spozywac bialka, ktorych sklad aminokwasow jest pelny. Zalicza sie do nich bialka zwierzece: drob, ryby, wolowina, cielecina, jaja, mleko, chudy twarog oraz inne przetwory mleczne. Przyjelo sie, ze ilosc spozywanego bialka dziennie powinna wynosic 2-3g na kg masy ciala. Obecnie nie ma zadnych dowodow aby wieksze jego [...]
Tak to kolacja. Mam problem z ułożeniem diety. Mój dzień dzisiejszy wyglądał w ten sposób. Śniadanie Oliwa z oliwe Twaróg chudy Ogórek Wafel ryżowy Miód pszczeli 254 kcal, białko 21 g, tłuszcze 11 g, węglowodany 16 g Śniadanie dwa: "Kanapka dietetyczna" Chleb razowy dobrej jakości Polędwica sopocka chuda Ogórek Pomidor Tran Jabłko 283 [...]