SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST SPONSOROWANY ACTIVLAB - MASA by shitman (pods. str. 61)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
jakbym tyle wyciskał co ty to tez bym sie przejechał;d

Troche czasu jeszcze zostało więc co nieco pewno dołozysz jeszcze.
Poznasz troche ludu z SFD
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22932
Wyciskałeś kiedyś z przytrzymaniem? Jaki wynik?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnie nigdy
ostatnio gdy sprawdzalem maxa w wl to 130 bylo

prz wbijaj na mase i jedz tez

cv to raczej nie realne..ale zobaczymy

Zmieniony przez - shitman_xD w dniu 2012-03-27 20:59:20
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816



DZIEŃ


Dalej mam zakwasy, przeyebane, ledwo plecy zrobilem





1. jablko, oliwa 50g
2. 4 jajka, 100 owsa, maslo orzechowe 40g
3. frytki, twarog 250g
4. ryz 100g, kurczak 250g
5. bialko 75g, ryz 100g, kurczak 150g
6. twarog 250g, oliwa 25g





Podciaganie nachwytem
cc x6/cc x6/cc x5/cc x5

Podciaganie neutralnie
cc x6/cc x6/cc x5/cc x5

Wyc dolny z obrotem nadgarstka
15 x12/ 17,5 x12/ 20 x12

Wioslo nachwyt
30 x12/40 x12/50 x12/60 x12/70 x12

Tyl barkow na wyc dolnym
5 x12/5 x12/5 x12

Unoszenie na boki lezac na lawce skosnej
7 x15/7 x17/7 x15/4 x15

Kaptury
15 x15/15 x15/15 x15





kretka 10kaps
2kaps kofy
40g bcaa


obczajcie czy dobrze:


...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22932
Szkoda, sprawdź. Materiał na trójboistę z Ciebie
Poza tym odpowiednia technika jest ważna.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedys sprawdze, jak narazie moze uda sie jeszcze cos sily w wl wycisnac to nie bede robic na 1 powt




jeszcze foto z treningu, caly czas cwicze spinanie najszerszych wydaje mi sie ze ciut lepiej juz to wychodzi
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892877
Coś czuję że to byłby niezapomniany wyjazd jak byśmy się tam spotkali... Ale może w następnej edycji

Ładnie bary wyglądają, i tył jak by proporcjonalny

Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2012-03-27 21:28:35
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no razem fajnie by było

no tył się troche poprawil wydaje mi sie bo do techniki sie przylozylem i malymi ciezarami robie
a foto zrobione jeszcze bez pompki barkow tylko po wiosle
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
widac ze tył na plus, bary eleganckie

nie wiem czy mi sie tylko wydaje ale tak jakby od ostatnich fot co dawałeś jakis czas temu w dzienniku jakby mniejsze podlanie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wydaje się, w ciagu dnia mam kvrwa 98cm w pasie, chyba dodam troszke aero i ogranicze wegle
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zestaw

Następny temat

CM3 360 kaps + Nitrobolon 150 kaps JAK DAWKOWAĆ

electro
Polecane artykuły