1 wywal banan i migdały daj orzechy włoskie/pestki dyni 2 ser wywal, więcej warzyw, masło niech będzie extra a nie roślinne 3 niestety musisz przekonać mamusię :) daj tu ryż brązowy/kasze/makaron z mąki durum+chue mięso/rybka+warzywa 4 pro lang.. to raczej białko na noc ja bym dał ostrowie 5 ryż biały/ziemniaki/makaron/kase +kurak/rybka(w [...]
[...] orzechy wloskie) -nie lacz w jednym posilku duzej ilosci T i WW -unikaj T w posilku przed- i po-treningowym -B pelnowartosciowe (cycki kurak/indyk, chude czerwone mieso, twarog chudy, bialko jaj) -wiekszosc WW spozywaj z rana, w miare uplywu dnia ich udzial w posilku maleje. 3h przed snem nie jedz wegli, ostatni posilek samo bialko (1h przed [...]
No więc tak. Nie ma zasadniczo problemu, żeby łączyć białko z kreatyną, ale nie wolno łączyć kreatyny z mlekiem Na noc najlepszym białkiem będzie kazeina bo się wchłania stosunkowo powoli. Twaróg jest dobrym źródłem. Jeżeli chodzi o ostrowię to jest to również białko serwatkowe (mam nadzieję, że nie mylisz go z serwatką ) Jest to białko [...]
Moze zmieszaj pół na pół z kukurydzianymi? do tego chudy twaróg i masz wartosciowe sniadankoBiałko zawarte w płatkach nie jest pełnowartosciowe i zeby je wykorzystać warto je łaczyc z produktami zawierajacymi białko pełnowartosciowe np mleko czy twaróg.
Cześć. Napisz proszę: - ile ważysz, - jakiego typu budowy jestes, - jakie jest Twoje zapotrzebowanie kaloryczne. Jeżeli chodzi o dietę, a własciwie o jej kalorycznośc to proponuje ustalić ją na początek według standardowego wzoru (waga * 24 * współczynnik aktywności + 300-500kcal) i na podstawie obserwacji zmniejszać/zwiekszać kaloryczność. [...]
podkręciłem węgle na ponad 4, tłuszcze koło 1.4 białko na 2.3 i mam 2 rozkłady posiłków w diecie, gdybym mógł Cię prosić o poradę, który lepszy? : 1. WĘGLE ROZKŁADAJĄ SIĘ NA CAŁY DZIEŃ: 1/2 WPI / 62,5 (12/0,5/0,5) owsiane 80g 309,6 9,5/5,76/55 jaja 195g 292,5 24,4/18,9/0 owoc 50 0/0/12,5 / 652,1 (24,4/24,66/67,5) pierś z kury 100g 100 [...]
Chilon, na tą chwilę zbyt restrykcyjna dieta to pewne yoyo, przynajmniej w moim przypadku. Umiar, to prawdopodobnie słowo klucz:) 23 sierpnia, dzień 17 Trening: rozgrzewka 10min interwały 7 min wbieganie na schody max 90% - wolne schodzenie stretching 10 min Trening, spokojnie, powoli łapię siły po wirusie. Dieta: 1. 60g chleb wieloziarnisty, [...]
9 ,10 września - nie prowadziłem notatek, ale jako, ze jadłem posiłki w mairę zgodnie z planem (czasowo i zawartościowo), więc na oko +- 2000 kcal dorzucone w tych dniach do pieca. 11 września, dzień 36 Trening: 1A: podciąganie na drążku nachwytem (wąsko) (8x3) - 8x3 1B: wyciskanie sztangi leżąc głową w dół (8x3) - 22,37,37,42,42,47,47,50kg 1C: [...]
Przed treningiem białko i węglowodany, ale nie z warzyw tylko z nasion, czyli kasza, ryż brązowy i ciemny makaron. Po treningu to samo. Jeśli bardzo lubisz twaróg to możesz go jeść w ciągu dnia, choć ja uważam, że akurat są lepsze źródła białka na czas, kiedy jesteś aktywna, czyli mięsa, ryby owoce morza.