07-26-2013 Dzień off Szybko spis miski: 1. Owsianka - płatki owsiane białko olej lniany oliwa z oliwek i mleko /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/b027a3ec7e534cebae21b402b9ada822.jpg 2. Karczek ryż sałatka szwedzka + orzechy włoskie Karczek przed upieczeniem: /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/b2ca35593dcb4d94a9c3519be70673fe.jpg I po upieczeniu i odkrojeniu 1 porcji: [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Wiek : 17 Waga : 50 Wzrost : 170 Staż treningowy: Wg planów treningowych nie trenowałem. Raczej ćwiczenia poprawiające kondycję: Bieganie, basen, WF, w zimę narty. Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): Gdy tylko poprawi się pogoda i nie będzie mrozów to wracam do biegania, 3 razy w tygodniu po 5km, ale chciałbym to rozbudować o [...]
jaki masz wogule cel??redukcja czy masa?? bo co z tego widze to masa?!! 1. 7:00 - 8 białek jaj - płatki owsiane 50g - 20g oliwy z oliwek jedz całe jajka,dodaj owoc, i zamiast oliwy daj orzechy 2. 10:00 - 6 kromek pieczywa ciemnego - szynka z indyka zamiast chleba kasza/makaron/ryz+mieso/ryba/jajka+warzywa+oliwa 3. 14:30 - 250g wołowiny/piersi - [...]
08.01.2010 Wypiska z czwartkowego treningu klatki, ale po kolei : Środa masakra, nie pod względem zabiegania a...nudy – pojechałem do laboratorium i przez 4h stałem nad tą oto aparaturą i pilnowałem by temperatura nie była niższa niż 120 stopni. Przy okazji pod wyciągiem nawdychałem się jakiegoś gówna, od którego dostałem dziwnego [...]
navoo92 w takim razie jak najbardziej możesz skorzystać z tego treningu, tylko jak napisałem wcześniej dobrze byłoby poprzedzić go 2 tygodniową obwodówką. Pamiętaj jedną podstawową rzecz,jeśli chcesz budować masę mięśniową musisz trzymać odpowiednią dietę i dostarczać swojemu organizmowi niezbędnego budulca jakim są białka,węglowodany oraz [...]
DcCap jeśli chodzi o opcję przed snem to wybrałbym białeczko (NITROPROGEN) plus HMB REVOLUTION,sam stosuje podobnie z tym,że białko podaje w formie normalnego posiłku:tj.np.biały ser,białka jaj lub pierś z kurczaka, którą opcję wybieram zależy od okresu w jakim się znajduję.Jeśli np.jestem w trakcie budowania masy mięśniowej to wybieram twaróg [...]
Jasne, dzięki Wam. Glutaminę łykam cały rok, na czczo i po treningu. Ostatni posiłek to białko o wolnej kinetyce wchłaniania lub zmiksowany z wodą i słodzikiem twaróg chudy ;) Pozdrawiam
navoo92 ustaw tak jak mówisz żeby było na delikatnym minusie, co do węgli jeśli na 2gr. robiłeś masę to faktycznie nie ma co więcej dawać.Przytrzymaj dietę przez jakieś dwa tyg.i zobacz jaka będzie reakcja. Zdawaj relacje na bieżąco. cichygda na początku gratuluje takiego progresu w dwa lata, konkretnie przytyrałeś!! Wracając jednak do Twojego [...]
W ostatnim posiłku zostawiłbym tylko białko, najlepiej jakieś wolno trawione,typu twaróg lub gotowane białka jaj i do tego garść orzechów włoskich lub jakaś tłusta rybka typu łosoś czy makrela też nadają się na ostatni posiłek. Reszta może być, dla mnie trochę małe porcje tego mięsa,zwiększyłbym do 200gr. Pozdro.
[...] mi opcja z wyżucaniem żółtek i jedzenie np 8 białek z jaj. 4) twaróg napewno chciałbym jeśc na ostatni posiłek bo lubie, ale czy też np pierwszy to może być placek z kostki twarogu, 3całych jaj i 100g owsianych, wczoraj zrobiłem i wychodzi dobry naleśnik a ma B 60g T 15g W 80G gdzie białka mam 20g z jajek i 40g z twarogu czyli szybko i wolno [...]
[...] słabej jakości białko 4 posiłek: 50g grahama 10g masła śmietankowego 1 jajko 50g kiełbasy 25g rodzynek +25g orzeszków włoskich 50g kaszy kiełbasa - OUT! dałbym tutaj tylko kaszę w większej ilości i oliwę z oliwek. No i inne źródło białka 5 posiłek: 125g twarogu 100g piersi z kuraka 100g ryżu, 100g kaszy, łyżka tranu to posiłek zaraz przed snem?
hej w II sniadaniu dalbys jakies bialko porzadne, bo nie ma (np twarog do tego zestawu jeszcze) nie rozumiem ocb z tymi zoltkami samymi do posilkow po treningu bialko jaja to sredni pomysl, za wolno sie wchlania chyba skoro jestes ekto, to raczej roznicy nie bedzie, czy dasz tluszcz w potreningowym witaminy, mineraly sa? pzdr
Dzień 48 Samopoczucie: Dziś leje na WK i staram się jeść normalniej. Syfu raczej nie ma (no może poza tą delmą). Od jutra chodzę na siłownie (z trzema kumplami) i zobaczę jak będzie wyglądała sytuacja. Regeneracja: 8 godzin Suplementacja: ------- Trening: --------------- Dieta: znalazłem na necie fajne udogodnienia typu: -dodanie do wody pewną [...]
[...] OK IV POSIłEK Po Treningowy Makaron Dwujajeczny (200g) DAJ COS O WYŻSZYM IG. BO ON MA WARTOSC IG 68, WIEC JEST BARDZIEJ SREDNE NIZ WYSOKIE Pierś z kuraka. serek twarogowy(100g) WYWAL oliwa z oliwek(5g) WYWAL V POSIłEK przed snem. 2 Jajka. Jogurt owocowy. WYWAL Tuńczyk z puchy. Chleb 2 kromki. WYWAL TU MOZESZ DAC TWARÓG Z [...]
Wiec.. moja Dieta.. Nie wyliczalem ani bialka ani w-w / Rano wstaje i jem mleko z jakimiś płatkami (musli, nesquik dla smaku) - ok. 7 godz. /jEDZ NAJLEPIEJ PŁATKI OWSIANE Potem jem jakies dwie kanapki (najczesciej z zoltym serem,). Co moge dac zamiast zoltego sera? CO lepiej? ok. 10 godz. /NAJLEPIEJ SZYNKA Z INDYKA, LUBA JAKAŚ INNA I DODAJ JAKIŚ [...]
[...] 150 gr piers z kurczaka b 32 w -0 t -0 5 posilek po treningowy zaraz po 200gr banan (lub ryz zamiennie) polecam kupić białko i zjęś z bananem 6 posilek tuz przed snem -twarog pol. 250 gr - w-10 B-50 T-11 -oliwa 10ml w-0 b-0 t -10 warzywa zapotrzebowanie na kg masy ciala bialka tylko zwierzece - 213 g co daje 2,6 na kg masy ciala wegle - [...]
13.IV + 14.IV DNT O poniedziałku już pisałem, we wtorek mniej więcej powtórka była w pracy /SFD/Images/2015/4/18/e7820b0ddc2a46cfb7a5eb0170d46399.jpg PONIEDZIAŁEK /SFD/Images/2015/4/18/531ee8c11cfb4f049018251dd68d9a75.jpg /SFD/Images/2015/4/18/f673c68b1fd8478eb01beb9827f778e7.jpg /SFD/Images/2015/4/18/ce5e3c51b55149da8d624cf3d7aa7eb6.jpg Ryż [...]