Witam, Chciałbym wam przedstawić moją dietę. Dodtakowe dane: cel diety: masa moja waga: 80 kg staż na siłowni 12 miesięcy To chyba starczy ( jakby było jeszcze coś potrzebne to piszcie ;) ) I posiłek ok 100g płatków (musli) ok 100ml mleka 3,2% II posiłek jajko całe kurze jogurt naturalny 400g jabłko III posiłek ryż z warzywami bądź brązowy [...]
Witam, to moja pierwsza dieta, także jesli macie jakies zastrzeżenia to piszcie prosze. Celem jest uzyskanie masy. 178cm- 71 kg I Posiłek Mleko spożywcze 1,5 % tłuszczu - 200ml Płatki owsiane - 50 g Orzechy włoskie - 10g Rodzynki suszone - 10 g Pomidor II Posiłek 2 Jaja kurze całe Chleb żytni razowy Orzechy włoskie Płatki owsiane Mleko spożywcze [...]
Witam. Mam 15 lat, 177 cm wzrostu, ważę 60kg. Dobra diete wybralem na mase? Czy moze cos w niej zmienic/dodac? 7:00 Platki owsiane 70g 3 jaja kurze całe B: 32g(22g zwierzęcego) W: 50g T: 22g 11:35 Serek wiejski 200g Chleb zytni pelnoziarnisty 100g B: 32g(25g zwierzęcego) W: 62g T: 11g 14:30 Ryz 80g Piers z kurczaka 80g Oliwa z oliwek 15ml B: [...]
Współczynnik BMR 1788.84 Aby utrzymać wagę Kalorie 3398.8 Węglowodany 55% 1869.34kcal = 467.34gram Białko 15%% 509.82kcal = 127.46gram Tłuszcze 68 gram i to moja dieta która mi się do końca nie zgadza :P np na śniadanie i następny posiłek była odżywka ale ja zaczynam i chce normalny posiłek i chce abyście i coś doradzili :) 8.30 Płatki owsiane [...]
[...] (przedtreningowy) 100g piers z kurczaka 100g ryz brazowy V posilek(po teningowy) 100g piers z kurczaka 500g ziemniaki VI posilek 180g twarozek (taki ze smietana, bo zwykly twarog wogule mi nie wchodzi) b:18 t:14 w:5 warzywa i na koniec to daje: 2484 kcal b: 2,5 (w tym bialko troche z ryzu, platkow wiec troche wiecej od dwoch) t: 1,2 w: 4,3 [...]
[...] z duzo iloscia otreb. co z warzywami i tluszczem? niby powinny byc w sniadaniu ale okolotreningowo nie dodajemy przeciez hmm.. przed treningiem silowym - ryz/kasza, od razu po - wpc (30g) + carbo (20g). ok 45 min po treningu z uwagi na pozna pore, brak ww, bialko kazeinowe - twarog z warzywami. i znowu co z tluszczem ? dzieki z gory za odp.
Chciałbym zrzucić wagę do 70- 72 kg. I zgubić zbędny tłuszczyk. Staż na siłowni 1,5 roku. Proszę o ocenę i razie czego jakieś wskazówki Płeć : Mężczyzna Wiek : 20 Waga : 85 kg Wzrost : 176 cm Obwód klatki : 105 cm Obwód ramienia : 37 cm Obwód w pasie : 92 cm Obwód uda : 51cm Obwód łydki : 42cm Aktywność w ciągu dnia : zajecia na uczelni, [...]
Witam 16 lat 178cm 72kg staż: Początkujący po przerwie lecz wczesniej ciwczylem 8 miesiecy Wiec tak Mam 360 TAb Cm3 do tego dextroza + tauryna w mixie 1kg olimpu i do tego dietka dokładniej ta 7:30 Płatki owsiane mleko łyżka oliwy z oliwek 10:30 w szkole Kanapka lub bułka z serem półtłustym 13:00 Obiad piersi kurczaka, ryba, schabowy, mielony, [...]
Na początku chciałem mieć dietę, tylko tak ogólnie zarysowaną, ale myśle że to nie ma sensu i chciałem zapytać czy taki układ jest OK? "Śniadanie(6.00): -Płatki owsiane+Jajka (omlet) -Warzywko jakieś i owoc :> Drugie śniadanie(10.00): -Kasza gryczana / ryż(paraboiled, brązowy) -jakaś ryba(mysle nad tuńczykiem z puchy) / pierś z kuraka [...]
Witam mam 16lat ,ważę 81kg mam wzrostu 187 cm i chciałbym się was poradzić czy mam dobrze ułożoną dietę . Ćwiczę już ponad rok i dodatkowo uprawiam Kick Boxing 3 razy w tygodniu (siłownia 4 razy w tygodniu). rano 7;00 płatki kukurydziane 100g mleko 300ml banan 9:00 (w szkole) gainer 70g (Mass xxl) 11:00 (w szkole) chleb pełnoziarnisty 150g [...]
Witam mam 71kg wagi i jestem endo o ile dobrze wiem prosze sprawdzcie moją diete pewnie nie bedzie ona wypas, no ale troche czytalem mysle ze az tak duzo zle to nie jest a no i jesli mozecie powiedzcie mi gdzie moge wzucic kreatyne i bialko bo od marca zaczynam cykl jesli mozecie pomozcie chcialbym zrobic swoj pierwszy cykl po 11 miesiacach siłki [...]
ciężko mi nabrac masy, próbuje od dłuższego czasu i ciągle na wadze od 70 do 72 kg... nie wiem co mam zrobić, diete mam, 1,8 g białka/ na kg masy ciała. czyli coś koło 120g dziennie. 1)Jem różnie, ale codziennie staram sie zjeśc przed snem twaróg, 200g (42 g białka) bo podobno długo sie wchłania. Po treningu biorę od razu szejka 40 g ostrowii z [...]
[...] szkole przerwa 1) nad tym posilkiem sie zastanawiam mozecie poprawic cos 3. gainer (w szkole przerwa 2) 4. 250g ryzu 250 g kury albo wolowiny ,gainer(po szkole) tutaj tez niejestem pewien 5. 250g ryzu 250 g kury albo wolowiny ,gainer(po treningu) a po treningu to posilek bogaty w bialko?? niewiem 6. tunczyk 180 g albo twarog(na wieczor)
17 lat 180cm 73kg chce przytyć 5kg czy uda mi się to na tej diecie? proszę o wskazówki 7;00 płatki owsiane (100g) mleko 200ml jajecznica 3 jajka orzechy włoskie (25g) 10;00 serek wiejski (200g) chleb razowy jabłko 13;00 ryż/makaron (70g) kurczaczek (100g) surówka [...]
Mam pytanie, dosyć konkretne. Za odpowiedz na pewno SOGwicie zapłace. Mianowicie używałem wyszukiwary i nie znalazłem wyczerpujących info na temat zawartosci białka, ww i tłuszaczu w pewnych produktach.Chodzi o produkty nie pakowane i opisane: --------------------------białko w-wodany tłuszcze (na 100g) -Masło (zwykłe) -Pierś kurza -Pierś [...]