[...] tunczykiem na noc? Białko z niego wchłonie sie w 2h a co przez reszte nocy? oto moja ocena diety Dieta: 7:00 -Płatki owsiane 80g -rodzynki 20g -3 całe gotowane jajka -twarog chudy 50g -oliwa z oliwek 20g / nie koniecznie lepiej dac tran + lniany(albo siemie lniane o płatków BTW: 34/18/70 / Ciekawe jak on to w siebie [...]
Dzięki za szybką odpowiedz ;-). Mam następne pytania, a więc : 1. Gdy mam dzień nietreningowy to co zrobić z tym posiłkiem potreningowym?. Mam go wyrzucić w ten dzień czy nadal jeść i jak to ma wyglądać?. Obiad np. 15:00, a ( 2h od obiadu czy więcej?) 17:00 banan i o 18:00 przedostatni posiłek (węgle i białko). Czy zachować odstęp między [...]
[...] w blenderze dodaje białko twaróg do tego czasem jakiś owoc szybko wchodzi i w smaku też bardzo dobre tak twaróg najlepiej chudy i do tego dodajesz oliwe tyko daj wiece tego twarogu bo 100g to za mało no i jeszcze po treningu zamiast tego makaronu dał bym ryż biały Jeszcze nie próbowałem w ten sposób owsianki jeść juto spróbuje , a orzechy [...]
Tak ogółem troszkę mało tego białka i tłuszczy. Na rzecz węglowodanów podbiłbym b do 175g a tłuszcze do 80g. Jeśli chodzi o produkty to tak: ostatni raczej do zmiany, na noc wrzucaj tłustą rybę/twaróg + tłuszcze. Odżywkę białkową lepiej wypij po treningu z jakimś carbo lub owoc do tego. O 19 ten 'posiłek' to już całkiem do zmiany, daj [...]
[...] -orzechy włoskie -białko matrix -omega 3/sztuczne białko zamieniaj na jajka poza tym jest ok Posiłek 2 - 12.00 -twaróg półtłusty -makaron pełnoziarnisty -nasiona/zamiast twarogu daj mięso,rybe Posiłek 3 - 15.00 (przed treningiem) -pierś z kurczaka (niekiedy inne mieso takie jak schab) -ryż parboiled -oliwa z oliwek -pomidor,ogórek/ok Posiłek [...]
To bede sie czymac tej diete ktora Ty mi zaproponowales A mleka od tygodnia nie pilem Twarog czasami na noc. Wody pije duzo wiec nie ma problemu i w tym z 2 litry/24h w postaci zielonej herbaty Mysle ze na noc w dni treningowe zapodam sobie tunczyka 120g + bialko z jaj lub odrzywke + warzywa.
Dextroza już mi się skończyła, i nie zamierzam więcej kupować. Szkic jadłospisu podałem. Rano owsianka albo coś podobnego, później przez cały dzień jakiś kurak z ryżem lub tuńczyk z ryżem, na noc twaróg lub serek wiejski. Jem orientacyjnie, bez szczegółowego wyliczania. Co do białka to chodzi mi o to, czy opłaca się kupić raz porządne białko, i [...]
[...] czemu jest zle ? przeciez wszystko wydaje sie ok, jest bialko, tluszcze i wegle o wysokim/niskim ig? jakie sa jeszcze inne alternatywy owsianki na wodzie ? no i kolacja sam twarog i oliwa ? ze "wzoru" czytalem ze warzywka tez na kolacje ? hmmm swieze brokuly w okresie zimy to raczej sprzeczne stwierdzenie, dlatego tymczasowo odpuscilem [...]
Witam Przyszedł w końcu czas mobilizacji i determinacji. Przedstawiam moją dietę do Waszej oceny. Główne założenia i dane: Waga–95kg (niestety jeszcze wzrosła od pierwszego wpisu i niestety na brzuchu przybyło ) Trening siłowy-3x w tygodniu Aeroby-1-2 razy w tygodniu Założenia do diety: Zapotrzebowanie organizmu wg wyliczeń-2800kcal, redukcja [...]
W weekend odpuściłem wszelkie zabiegi dietetyczne. Dzisiaj postarałem się,żeby było nieco lepiej: 1. posiłek: twaróg 250g+ 3 kromki chleba razowego 2. posiłek: filet z kurczaka 200g+ 100g ryżu+ surówki 3. posiłek: owsiane 100g+banan No i trening. Powiem tak: ,,się kur.. w****..". Dzisiaj wszedłem sobie na 190kg na siadach i wszedłem w pełny [...]
Masz rację. Wcześniej spojrzałem na jakąś lipną tabelę odżywczą w której pierś widniała jako 25g białka/100g no i wtedy by wyszło.No ale spojrzałem na inne strony i już wiem,że byłem w błędzie.Jest też jedna rzecz która działa na moją korzyść:P - rano jem jeszcze 3/4 jajka co daje ok 25g więcej,a zapomniałem o tym wspomnieć. Czyli mam niby coś [...]
Oczywiście, że 2000kcal to mało. Nie pisz bzdur zegota. Approx, ustaw sobie na początku bilans na 0, czyli jak wychodzi Ci 3500 to tyle zostaw. Jak mniej więcej powinna wyglądać taka rozpiska masz w 10 wskazówkach. Ale to co napisałeś to na pewno nie z tego tematu. Brakuje Ci wszystkiego, białek, tłuszczy i węglowodanów. Więc tak: - jajka na [...]
[...] herbata bez cukru 200 ml // MOŻE BYĆ BRAKUJE TŁUSZCZÓW I MAŁO BIAŁKA, DODAJ OLIWE, RODZYNKI, TRAN LUB 0-3 II Śniadanie w szkole tak 9:40 chleb żytni razowy 60 gr. // OK ser twarogowy półtłusty 100 gr // OK, DODAJ WARZYWA, OWOCE 3 Posiłek 11:30 chleb żytni razowy 60 gr // OK szynka wiejska 60 gr // OK, DODAJ JAKIEŚ TŁUSZCZE, OLIWA, ORZECHY, ITP [...]
DZIEŃ 36 DZIEŃ TRENINGOWY TRENING b1(lekko) 1. unoszenie tułowia z opadu +10/10/10 rampa12 2. wiosło - hantla 15/17/20 rampa12 3. wycisk żołnierski 25/30/30 rampa12 4. unoszenie sztangi do brody 20/25/25 rampa12 5. uginanie ramion - biceps 12/17/20 rampa12 Trening już ładny dzisiaj przed wziąłem b-alaninę i mrowienie niemiłosierne prawie że na [...]
no i było smażone, z racji ze lubię słodkie, to tak wymieszałem białko serwatkowe czekoladowe z tymi plynnymi białkami jaj i usmażyłem na oleju kokosowym, jako nadzienie ten krem milkey whey z WK i twaróg, Ogólnie wyszło mega słodko, czuję że przez dwa dni nie będe miał ochotę na słodkie, ogólnie jestem wniebowzięty :) co do zasady staram się [...]