Witam, Od dłuższego czasu próbuje zrzucić zbędne kg , jednak waga od dawna praktycznie się nie zmienia. Stwierdziłam, że przyczyną mogło być to, że przez dłuzszy czas maksymalna ilość kalorii jaką zjadałam to było 1600 i mniej przy dosyć ciężkiej pracy i dużej aktywności podczas codzienych czynności. Zdałam sobie jak bardzo niszcze sobie zdrowie [...]
Ustawilem sobie diete na "0" tak jak poradzil mi Sniv i teraz mam kilka pytan co do tego. Rano 6:30 sniadanie Płatki owsiane Pomidor Chleb żytni razowy Margaryna zwykła Mleko spożywcze 0,5 % tłuszczu 10:00 Drugie Sniadanie Tuńczyk w wodzie Cebula Orzechy arachidowe 12:30 Trzecie sniadanie czy jak tam to sie zwie Ser Biały Twaróg PółTłusty Ogórek [...]
[...] / warzywa obiad przedtreningowy ryż / makaron / makaron ryżowy 50 gr kurak pierś 150 gr warzywa + owoce po treningu 40 gr sp80 + 40 gr carbo BX`a kolacja 150 gr twarogu 25 gr orzechów omega 3 1 gr warzywa / owoc na noc sp80 200-250 ml mleka 3 gr białka , ok 3 gr ww 1 gr tłuszczy ok 2600 kcal w planach mam kupić lniany [...]
Witam jako , że jestem nowicjuszem wiem , że dieta będzie kiepska ale proszę Was o ocenę. Produkty jakie w niej zawarłem są takimi które lubię ( musiałem wyeliminować ryby tzn makrelę , pstrąga bo nie lubię ich ). Mam 178 cm wzrostu i ważę 65kg - mój cel to dieta. W lutym kupuję ławeczkę , hantle + jakiś nakład także się pobawię trochę też w [...]
Płeć : mężczyzna Wiek : 27 Waga : 135 Wzrost : 184 Obwód klatki : 135 Obwód ramienia : 38 Obwód talii : 142 Obwód uda : 70 Obwód łydki : 45 Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : Aktywność w ciągu dnia : praca Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia + 40min rower Odżywianie : żadnych ryb, brak czasu więc [...]
Jak w temacie - z tym że moje motyle tzn. najszersze grzbietu odstją od reszty - nogi idą, klata idzie , barki idą , trice , bice etc wszystko ok za wyjątkiem tej partii masa pędzi ładne wszędzie a motyle stoją w miejscu - być może to uwarunkowania genetyczne ? Dodam, że wszystkie ćwiczenie wykonuję dokładnie małym i średnim ciężarem. Wiek: 18 [...]
Siemano, niedawno zacząłem redukcje i zamówiłem sobie białko, aby uzupełnić braki w diecie. Białko przyszło, wszystko elegancko ale okazało się, że to jest białko pszeniczne :/ nie doczytałem widocznie w ofercie, lub nie było podane. Wiem, że jest gorszej jakości i mam pytanie. Czy pomoże trochę przy redukcji? Czy to kompletny syf? Chce ratować [...]
Witajcie, Białko przewija się prawie w każdym poście, jakiś czas temu znalazłam nawet częściową odp. na swoje pytanie, ale że w tematach często pojawiają się OT nie mogę tego ponownie znaleźć niestety Chodzi mi o białko z pożywienia. Kolacja białkowa -> twaróg chudy - niezastąpiony. Zawiera kazeinę, czyli wolnowchłanialne białko. Co jeszcze się [...]
Mam 182 cm wzrostu i waże 75kg(czyli mało)Jestem dość aktywny-gram w piłkę nożną w klubie i często biegam.Mam nadzieję ze coś przytbiore na masie po tej diecie.A oto i ona I śniadanie: musli(100g) mleko 0,5 %(300ml) twaróg półtłusty(100g) oliwa z oliwy 10g BTW:34/18/90,5 II w szkole: bułka 100g szynka 100g jajko 60g oliwa z oliwy 10g [...]
Państwo drogie, od jakiegoś czasu zmagałem się z objawami wymienionych w temacie okrucieństw i nie tylko, które nie pozwalały mi żyć normalnie. Dieta oparta o Fodmap, probiotyki, enzymy trawienne, tona środków na biegunkę, liczenie zasranych kcal, omijanie kawy(a uwielbiam), dodatkowo bf 25% około i bęben napompowany do oporu, i pomimo środków [...]
No więc jako że miałem przerwe od siłki mała teraz ( planuje wrócić) To chciałem się troszke przed powrotem wyrxeźbić żeby mieć podstawe do budowy masy no i troche fatu jest pomimo że waga jest niska 72/182-3cm Ale jestem perfekcjonistą i dlatego tutaj pojawia się pytanie. Oprócz treningu siłowego 4x tydz. Średnimi cięzarami wiekszych w domu nie [...]
No to zaczynamy zapotrzebowanie wyszło mi według wzoru 24 x 98 x 1,2 = 2823 Na kilogram masy ciała przyjąłem: Białko 2,1 Tłuszcz 1,2 Węglowodany 2 Dietę podzieliłem na 3 zestawy żeby nie była za bardzo monotonna. (na większe zróżnicowanie nie stać mojej wyobraźni ) Poniedziałek = Czwartek 1. Posiłek o godzinie 6 (identyczny w każdym zestawie) [...]
Napisałem diete na Mase odpowiednia na mój portfel, ale za mało ma kacl i tez chyba tłuszczu. Prosze o zmiany jak da rade korygujące te usterki :) Wiek 19 178cm waga 86kg zapotrzebow kacl 3460kacl -Płatki owsiane 150 g 17,85b 93,6 ww 10,8t 549kacl -rodzynek 50g suszonych 1.1b 32,3ww 138,5 kacl -3 jaja-białko 32.7b 88.2kacl 50,5b 125ww ok12g t [...]
Witam mam 17 lat 176cm i 68kg. Moim celem jest masa. Do wakacji chce warzyć 80 kg . Oto plan którym ćwicze od dwóch miesięcy: -Klata + Tric -Plecy + Biceps -Barki + kaptury -Nogi + Łydki 1. Klatka piersiowa: -wysikanie sztangi na ławce prostej 4 serie 12,10,8,6 -wyciskanie sztangi na ławce skośnej głową w dół 4 serie 10,10,8,8 -rozpiętki ze [...]