Po treningowy posiłek to po treningowy ww złożone o średnim IG + białko i musi on być. Na 30 min przed spaniem twaróg z oliwą. Polecam też robić mniejsze przerwy między posiłkami porannymi , aby był równy odstęp między posiłkiem poprzedzającym przed treningowy np. 8, 11:30, 15, 18:30, Po treningowy szamaj do 30-45 min po zakończonym treningu, [...]
koniec końców, będzie to wyglądać tak: I jaja 180 płatki owsiane 100g OLIWA 10G II serek wiejski 200g Chleb pełnoziarnisty 75 oliwa z oliwek 10g III filet z piersi 100g Ryz 100 IV filet z piersi 100g RYŻ 100G V Białko 30g cHLEB PEŁNOZIARNISTY 75 VI Twaróg 250g oliwa 10g Łącznie wychodzi: b 200 (163 zw) t 75 w 320 kcl 2564
[...] i banan) i czy to moze być mój ostatni posiłek, kiedy jestem w trakcie budowania masy, czy jeszcze powinienem na godzinę przed snem zjeść posilek białkowo-tłuszczowy (twarog z orzechami). Tylko, że chcialbym chodzic spac wczeniej, kolo 23, aby przespac się chociaz 8 godzin, ponieważ rano o 7 muszę wstać. Jest ktoś mi w stanie odpowiedziec, [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Nie da się nic ocenić bo nic o Tobie nie wiemy tak na szybko co jest nie halo, tunczyka codziennie nie jedz max 2 razy na tydzien, płatki kukurydzane na owsiane, co to za posiłek banan i kasza, a gdzie białko nie licząc tego z kaszy tak samo jak carbo i jabłko no i na noc znowu twaróg? a gdzie tłuszcze( oleje, nasiona, orzechy, tłuste ryby), czy [...]
[...] nie co bierzesz. te suplementy ktore wymieniles nadaja sie tak samo na mase jak mozna sie na nich odchudzac. osobiscie uwazam ze glutamina zbedna. bialko to cos jak kotlet/twarog w proszku, bierzesz wg barkow w diecie. XP stac kreatynowy, przyczyni sie do wzrostu sily i lepszej pompy na treningu, przy dobrej diecie bezie promowal rozwoj [...]
To co polecasz? Do sniadania twarog a do potreningowego sam tunczyk?? A moze serwatka? Slyszalem ze NPN Nex pro nutritiob dobre i nie drogie bialko robi. Slyszal ktos o tej firmie?
Oblicz sobie chociaż zapotrzebowanie i nie truj, że nie masz czasu. Ja mam pracę, małe dziecko i muszę mieć czas 1 posiłek : płatki kukurydziane i rodzynki PŁATKI OWSIANE Z MLEKIEM 0,5 + BIAŁKO LUB SEREK 2 posiłek: kanapki z serem i maslanka CHLEB PEŁNOZIARNISTY,A OPRÓCZ SERA POMIDOR, SAŁATA NP 3 posiłek : 15.00 jakiś tam obiad (to co jest) A [...]
1.Dodaj jajka i wyrzuć oliwę lub tylko dodaj twaróg 2.warzywo, ew.oliwa/lniany 3.bez sosów 4."3 sznytki" nie wskazuje na to,żebyś znał do końca gramaturę.. masło dobrej jakości,nie jakieś mixy roślinne 5.ok Połączenie ww+białko po treningu da mocniejszą odpowiedź insulinową niż same ww Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2011-05-07 [...]
Na samej diecie bez supli można bardzo dużo. A może zamiast splita, FBW na początek? Ja ćwiczę tym systemem i bardzo go sobie chwale. Zastanów sie nad tym. Nie musisz rozpisywać jakiejś straszniej diety. Dograj tylko 2g białka na kg masy ciała i najważniejsze posiłki zagospodaruj w miarę logiczne (rano szybko przyswajalne białko, przed treningiem [...]
w Twoim przypadku zacząłbym od rozmowy z psychologiem, potem - od duuużej ilości warzyw + owoce - np suszone morele/śliwki, twaróg stopniowo ograniczaj na rzecz mięsa zgodnie z zapotrzebowaniem na białko, nie w potężnych ilościach, dodaj małe porcje tłuszczu, na początek oliwa, tłuste ryby, wprowadź także lekkostrawne węglowodany - np ryż biały, [...]
Masz chyba jakieś bardzo złe informacje nt. diety. Myslisz że jak bedziesz jadła sam twaróg to nie przytyjesz? Białko tak samo zamienia sie w tkanke tłuszczową jak organizm nie ma co z nim zrobić. Dlatego śmiało jedz węgle, tylko zdrowe, z niskim IG a będzie dobrze. Zmieniony przez - Shiv3r w dniu 2009-04-22 12:22:24
Na pewno w diecie nie powinno być margaryny która zawiera niezdrowe tłuszcze 'trans' tylko masło.Pierwszy posiłek powinien zawierać dużo białka i węglowodanów. Dobrze by było zjeść jajka(białko) i wyrzucić płatki z kukurydziane z diety i wrzucić płatki owsiane + rodzynki (węglowodany). Przed snem nie je się węglowodanów czyli makaron odpada - [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
tłuszcze 100g,białko 150 reszta węgle, banan w okolicach potreningowych,na śniadanie po jednym.Kcal obcinaj stopniowo żeby masa nie spadła mięsniowa, wieczór jedz twaróg a nie jakiś ryż z kurczakiem.
O takiej poznej porze organizm jest juz bardzo przemeczony.Trawienie jest oslabione,wiec nie wszystki skladniki odzywcze sa rozkladane tak jakbysmy tego chcieli.Jedz taki posilek przed treningiem.Mysle ze ten gainer po + jakies owoce i bialko latwoprzyswajalne (np,Twarog)
"bialko latwoprzyswajalne (np,Twarog) " Zjedz normalny posiłek tuna+ryz ,albo cyc+ryz, albo ziemniaczki z cycem jest duzo opcji. Zmieniony przez - idolize89 w dniu 2009-09-12 23:00:21