Naszym celem jest nabycie sily i masy ale jadnocześnie byc "ubitym"
Mysle ze nam doradzicie jakas dietke jakie ewentualnie stosowac odrzywki itp.
Z gory dzieki :)
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17 i 18
Waga: 63 i 64
Wzrost: 173cm i 179 cm
Cel treningowy: masa + siła
Staż treningowy na słowni: na sucho rok, na siłowni miesiąc
Uprawiane inne sporty: ping-pong
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga/sztangielki + fitness
Dieta: myśle ze mi doradzicie
Przeciwskaznania medyczne: nie
Zażywane suplementy: nie
Mysle ze nam doradzicie jakas dietke jakie ewentualnie stosowac odrzywki itp.
Z gory dzieki :)
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17 i 18
Waga: 63 i 64
Wzrost: 173cm i 179 cm
Cel treningowy: masa + siła
Staż treningowy na słowni: na sucho rok, na siłowni miesiąc
Uprawiane inne sporty: ping-pong
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga/sztangielki + fitness
Dieta: myśle ze mi doradzicie
Przeciwskaznania medyczne: nie
Zażywane suplementy: nie
Krzysztof Piekarz