SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOC DLA MOJEGO KOLEGI !!!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 487 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9693


Witam. Foty kolegi.

Staż - 6 miesięcy
wiek - 17 lat
waga - 50 kg
klatka - 55 kg
przysiad - 70 kg
martwy - 85 kg

Co byście poradzili mu, żeby przytył ? Dzięki za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 487 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9693
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 487 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9693
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 487 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9693
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 487 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9693


ostatnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 879
staż 6 mies?? chyba zarty sobie robisz? Najpierw powiedz co kolega chce robic?? jaki ma cel?? co chce ladowac jak najwiecej na klate?? chce byc byq al'a Pudzian?? czy co?? cos mi sie wydaje ze 85 w mc by go zlozylo jak scyzoryk o przysiadzie juz nie wspomne... jak narazie to ja nie widze nic, kosci i troche skory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
jak na 17 lat to straszna frytka.



NIECH ZACZNIE PORZADNIE JADAC!

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 487 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9693
heh, ciekawe :D ogółem mówił, ze chce pszymasowac tak do konca tego roku żeby miał 60 kg a potem coraz więcej i więcej. A wyniki to nie wiem, ale chyba najnormalniej chce wszystko miec duże, bez jakichś żadnych konkretów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2421
Dieta - bo czy od czegoś innego niż jedzenia można przytyć??

I nie ten dział i nie wiem po co fotki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 879
OmG 17 lat?! nie zobaczylem... kostka smalcu 4 razy dziennie .....niech sobie gainera jakiegos dobrego kupi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2464
niech sie wezmie za jedzenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TS SFD TEAM --->HadesSquad aka Kubson

Następny temat

Pomoc dla dwojda ;)

Wiecej