SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

^^^^pomoc dla początkujących^^^^

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
mam 16 lat 170 wzrostu, waze 60 kg..od niedawna cwicze, jakis miesiac.chciałbym przybrac na masie poniewaz dopiero zaczynam rosnąc.minimum dojdzie mi jakies 20 cmi pewnie bede chudy gdy urosnę..mam w domu lawke z ukosem sztange z obciazeniem oraz sztangielki.cwicze 3 razy w tyg.np. wyciskanie 4 serie (20 razy,15,10,3i1 ) zaczynam od 25 kg i koncze na 55..sztangielkami 5 serii(55,45,35,30,25-to sa powtórzenia)-jedna ręka, druga tez w tym samym czasie,stojac.. cwicze takze wyciskanie francuskie kazda reka osobnie stojac,4 serie (10 8 6 4)hantle mam 10 kg ale moge zmienic na jakie chce obciazenie..Brzuszki 3 serie po 30.z przodu lawki cwicze nogi mam 0bciazenie 25 kg 3 serii po 20 to na tyle...dobrze rozplanowany trening??? niech ktos pomoze oceni lukas_16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
no ten atlas to czytałem kilka razy.... i według niego układałem ilosc serii i powt...

Znaczy źle czytałeś.

Top napisałeś Ty:
ułozyłem sobie trening (3 w tyg) i np w pon. mam do wykonania 11 cwiczen to kazde po 12-16 serii??i 6-12 powt??

A to pisze w atlasie:
na duże grupy mięśniowe(np. klatka, grzbiet, uda) ok.12-16 serii, na mniejsze(np. łydki, bicepsy, tricepsy) ok. 9-12 serii (...) ilość powtórzeń 6-12 (...) Każda grupa mięśniowa trenowana raz w tygodniu.
Widzisz różnice?

Jak nie to zapodaj ten plan, zobaczymy co ułożyłeś.

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
uluz sobie porzadny trening wpisz w wyszukiwarce trening dla poczatkujacych i wszystko bedziesz mial najlepiej zapisz sie na porzadna silownia bo troche malo sprzetu masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2796
Po pierwsze jak chcesz trenować na masę to 10-8 powtórzeń albo jeszcze mniej a nie 55... a tak swoją droga to bravo za determinacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1311
Ale co Ty robisz tymi sztangielkami?
Wyciskanie na klatkę, barki czy ugianie ramion?

Praca, praca, praca...
może z tego będzie masa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2572
mikołaj mi sie zdaje ze na mase to sie nie schodzi ponizej 10 ...
a kolega niech poczyta wiecej art bo ma 2 przeczytane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
no niestety nie mam nigdzie blisko siłki a z tymi sztangielkami to uginanie ramion... czyli mam robic wiecej serii z mniejsza iloscia powtórzen??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2372
Troche przesadzasz z tymi powtórzeniami najlepiej rób na rozgrzewke 15 powtórzeń mniejszym ciężarem, a dopiero potem 12-6 i z większym ciężarem.

Proponuje Ci zajrzeć tu:
[https://www.sfd.pl/temat357748/] 
...
Napisał(a)
Usunięty przez georgu za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14683 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
1 tutaj nikt nic nie uklada
2 obiecywanie sogow jest nielegalne w tym dziale
3 nie mozesz dawac sogow

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
ułozyłem sobie trening (3 w tyg) i np w pon. mam do wykonania 11 cwiczen to kazde po 12-16 serii??i 6-12 powt??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
ułozyłem sobie trening (3 w tyg) i np w pon. mam do wykonania 11 cwiczen to kazde po 12-16 serii??i 6-12 powt??

Poczytaj, naprawdę Ci się to przyda.
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poczatki nowicjusza ;]

Następny temat

Trening na Sile , Dynamike

WHEY premium