Michał obserwuje temat ! co mam Ci powiedziec zycze powodzenia ! i wcale nie są ważne osiągi kochaj to co robisz , lecimy na ostro :D O.o Maciek( piast haha?) kvrwa jak dawno się nie widzieliśmy jak skończę za ok 2 miechy masę i bd robił przerwe przed redu trzeba bd sie spotkać i z Dawidem na %% i wołowinkę haha, a ty dalej na purach haha? ( [...]
tak to ja ! hehe okej sie dogadamy,michał wycinaj jak ostatnio i będzie mega , niech wypali jak kaniony arizony ! Za 2 miechy bd ciąć haha żeby nie było ( pontonica jpg. hahah) "I z bełchem znów wtoczył sie do "Kryszenia " po ciastka i wraca z tortem w reku zapewniając 5 k kal w 15 min " Pan D. baletniczka nasza haha.. Inaczej bd ciąć na 100% bo [...]
DZIEŃ 12 Dziś nogi nie bd duzo pisał bo muszę zrobić na jutro jakąś mape myśli a jeszcze nie zacząłem . Trening fajnie wszedł w około 1h10 min. Suple to o zwykle wiec nie bd pisał. Nakręciłem jakieś tam filmiki możecie podpowiedzieć co lepiej robić jeśli jest coś źle , nogi nie sa moja mocna stroną a chce je jak najbardziej rozwinąć DIETA: I [...]
Dobra chłopaki spokojnie (do mnie to też jest) nie ma co robić niepotrzebnego spamu i wykłócać się o bzdury. Chciałbym ,aby dziennik był przejrzysty, jednak chcę abyśmy dyskutowali gdy ktoś chce aby zadawał pytania ,wrzucał jakieś ciekawe rzeczy itp.... DZIEŃ 13 Nietreningowy przestawiałem się z trybu nocnego na dzienny (pierwszy dzień do szkoły [...]
3 jajka oliwa z oliwek rodzynki suszone platki owsiane mleko warzywa posilek 2: kajzerki twarog oliwa z oliwek bulki grahamki jak nie chleb, zamiast twarogu daj miesko\jaja oliwe zamien na orzechy, warzywa posilek 3: kajzerki twarog j\w no słaby przedtreningowy to nos zarcie w pojemnikach i bedzie dobrze CARBO W CZASIE TRENINGU [...]
Na razie we wszystkim progres, bo dopiero 2 tydzień planu i ciężary zaniżone. W 4 tyg będę leciał już maksami, więc wtedy będzie można zauważyc progres. Z michą ostatnio nie najlepiej, ale w tym tygodniu już w miarę. Jak zwykle nie ważę jedzenia, bo nie mam cierpliwości do tego, ale się przymierzam żeby zacząc, bo ciężko będzie na oko jeśc kiedy [...]
[...] lub indyka + ser żółty,sałata,pomidor,szczypiorek orzechy jak juz to wloskie,laskowe lub migdaly ew.pestki dyni/siemie lniane,do tego chleb razowy z piersia kuraka/jajami/twarogiem ew.szynka w ostatecznosci od czasu do czasu z serem zoltym no i warzywa do tego 13.00 koktajl 100ml mleka 1,5%+owoce+twaróg półtłusty 100g-125g slaby pomysl daj [...]
[...] ,potem orzechy i już lepiej "po meczu znowu jajecznica" brak węgli,warzyw i tłuszczy roślinnych- zmień zupełnie ten posiłek- ile można jajecznic jeść " po silowni pól twaroga plus kawalki bananow i troszke posypalem kakao i 250 ml mleka 2%" - twaróg jako potreningowe źródło białka się średnio nadaje, możesz ewentualnie chwilę po treningu [...]
Rozumiem że proch po treningu ;) Odpusciłbym pół litra tłustej zupy przed treningiem. Przesuń go w czasie jeśli możesz o pół godziny. A poza tym w pierwszym i ostatnim posiłku daj wg. możliwości normalne białko choćby twaróg, jaja. W drugim więcej polędwicy... pozdrawiam i lecisz dalej :)
[...] kilka h nie zjem posilku, bo po prostu nie moge, to czy jak bede mial mozliwosc, to zjesc ten pelnowartosciowy posilek, nawet jesli bedzie to chwile przed snem? czy juz sam twarog? Chłopaki, rosne. W bicu juz 34 (z 32) cm,w udzie 60 (z 55), w klatce tez juz jest metr Ale i w pasie przybylo. Na pepku 2 cm i troche nizej ze 3. Pytanie - czy np. w [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Widzę , że jesteś na prawdę ogarniętym człowiekiem w tych tematach Bardzo dziękuję ;) 1.OK 2.Suplementacja : Carbo - 0,5g/1kgmc BCAA - 1g/1kgmc tylko przed treningiem kreatyna w DT przed i po treningu , stosować ją od razu czy gdzieś po 2 tygodniach od diety? czemu niektórzy biorą kreatynę od razu po przebudzeniu? białko - jako zamiennik posiłku [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Jestem dopiero po redukcji tkanki tłuszczowej , jestem typowym endo dlatego też tyle b/kg. Rezultaty po redukcji : Przed/po Waga 90/77 Obwód pasa 94/78 Obwód ramienia 42,5-40 Obwód uda -70/63 Dodał bym zdjęcia , ale telefon mi nie działa. Teraz zajmujemy się budowniem czystej masy mięśniowej. Dziękuje za pomoc Padarkowi , na prawdę ma dużą wiedzę [...]
[...] Posiłek I Kanapki około 5 raczej chleb zwykły czasami będzie razowy + ser 4 plastry + masło + pomidor lub zupa mleczna Zamiast kanapek platki owsiane z jogurtem nat/twarogiem orzechami i rodzynkami Posiłek II Szkoła Bułka + ser plaster // jak juz chleb razowy z maslem i tym serem + warzywa(ale wiecej sera bo malo bialka) Mutant mass [...]
[...] posilku duzej ilosci T i WW (dobrze jest brac sobie w jakies pudełeczko troszke np.oliwy z oliwek i wypić, nie ? ) -B pelnowartosciowe (cycki kuraka/indyka, chude mieso, twarog , bialko jaj (żółtka nie wiecej jak 2-3 dziennie, bialek ile dusza zapragnie:) ) -wiekszosc WW z rana, w miare uplywu dnia ich 'udzial' w posilku maleje. Ok. 3h przed [...]
1.średnio można coś powiedzieć, bo napisałeś tylko rodzaje produktów a nie ilość/wagę. 2. Rozumiem, że na sniadanie do płatków dodajesz mleko!:D Jak tak to dawaj nie inne niz 0,5% i swobodnie możesz dawać 250-350ml na 100g płatków. 3. Staraj się zrezygnować z pieczywa, nawet jeżeli jest to chleb żytni, bo to nadal chleb. Jeżeli ma on być źródłem [...]