mam takie pytanie
wieczorem gdzies o 6-7 biore tse +efke o 8 jestem na silowni, a w domu o 10.
i teraz tutaj te pytanie; po powrocie laduje 30 g glukozy, pol godziny pozniej tuna or twarog (spac ide okolo 23) - czy te bialko nei zostanie przetworzone podczas snu na energie zamiast na regeneracje jesli podkrece sobie metabolizm tym co wyzej wymienilem?
Zmieniony przez - kuba1989 w dniu 2006-05-17 22:49:51
wieczorem gdzies o 6-7 biore tse +efke o 8 jestem na silowni, a w domu o 10.
i teraz tutaj te pytanie; po powrocie laduje 30 g glukozy, pol godziny pozniej tuna or twarog (spac ide okolo 23) - czy te bialko nei zostanie przetworzone podczas snu na energie zamiast na regeneracje jesli podkrece sobie metabolizm tym co wyzej wymienilem?
Zmieniony przez - kuba1989 w dniu 2006-05-17 22:49:51
Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy.. 

