SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

endo club

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 90143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19878
ja natomiast od przyszlego tygodnia zamierzam wyprobowac HST, zobaczymy jak bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Kurde - dziś wskakuję na wagę i pokazuje 110 kilo - a wczoraj było 107 - chyba wyrzucę to urządzenie, nic tylko mnie dołuje

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
może jesteś po siłowni albo kolejne obżarstwa , bądz wychodzą wczesniejsze ?

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Nie - nic dziś nie jadłem ponad to co zaplanowane, oprócz kilku marchewek

HST mi się nie podobało - jakoś wątpię, czy nadaje się też na redukcyjny plan...
Zresztą - niektóre założenia HST stosuuję u mnie, tylko że w jednym tygodniu treningowym, a nie co dwa mikrocykle

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19878
ja jeszcze nie robilem HST, ale zamierzam wyprobowac, zreszta sa gusta i gusciki, ile glow tyle opini. W alternatywnej drodze np. polecaja HST na redukcje, zreszta i tak dieta jest najwazniejsza .

Dzisiaj przyszla moja paczuszka 4,5kg wpc 1kg kretki i od poniedzialku ostra jazda po SD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja niestety nie miaem żadnych przyrostów na HST - robiłem na nim masę mięśniową, a teoretycznie powinna była mocno podskoczyć - bo byłem już po redukcji i okresie stabilizacyjnym. Jednak nic poztywnego z tego planu nie wyszło - myślę, że była to wina zbyt małej ilości serii i powtórzeń w przypadku niektórych ćwiczeń.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Ja musze na masie zabrac sie za boczne aktony, bo sa bardzo slabo wyraziste.
Wpc tez wchodzi w gre. Jesli dobrze pamietam na allegro chodzi dobre i tanie bialko niemeickiej produkcji Samms. nie wiem czy nazwe dalem poprawna bo nie pametam.
Co myslicie o tym zakupie? 120 zl za 4 kg to bardzo dobra cena.
Narazie uzywam Nitrprogena i uwazam ze bialko to jest bardzo dobre pod kazdym wzgledem. Korci mnie Prolangatum lub jakis izolat amerykanski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Chcialem dodac ze od 2 dni nie siadam na kibel
Moze przez to ze juz w kazdym posilku mam sporo warzyw??
pomidorek salata i rzodkiew szczypior i cebula to podstawa u mnie teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nie siadasz ?

od warzyw własnie byś siadał częściej

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-05-19 14:39:55

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
eh tłumaczenie sie genetyka jest nie taka jest dla mieczakow tez latwo lapie fat i mase ale co? nie poddaje sie wchodze na redukcje i mam to w dupie

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy sie meirzyc w obwodzie??

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium