SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

endo club

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 90623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
jeśli jest w miare szybkowchłanialny posiłek to okej. Ja osobiście polecam interwały robić w przedziale 1.5h - 2h po posiłku. i po interwałach też daj jakiś posiłek , zachamuje katabolizm mięśniowy a wływu dużego na czerpanie przez mięśnie tłuszczu w potrneingowej regeneracji mieć nie będzie

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Jesli chodzi o suplementacje:
Omega 3
Witaminy Universala
TSE
Tauryna MC
Tauryne zapodam sobie przed hiit i po. Na posilek akurat przyjdzie czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
no i tyle z supli styknie

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Serwient - ja się przerzuciłem na sysem trzydniowy - pięć powtórzeń w pierwszym dniu (wariant siłowy), osiem w drugim (masowy) i piętnaście w drugim (wytrzymałość) - czyli przerabiam dosłownie wszystko.
Wybieram tylko niektóre ćwiczenia - powiedzmy cztery ciężkie ruchy i dwa ćwiczenia izolowane, nie więcej niż sześć ćwiczeń na grupę. Zaczynam od nóg, potem góra ciała. Ilość serii ustawiam tak, żeby dla wariantu siłowego powtórzenia w danym ćwiczeniu wynosiły 15-20, masy 24-32, wytrzymałości 30-45.
Nie podnoszę do upadku mięśniowego - to nie ma sensu na redukcji - trening jaki wykonuję jest tylko zachowawczy.
Im więcej powtrzeń, tym dłuższe przerwy między seriami, dług tlenowy jest wtedy bowiem większy.

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2006-05-16 21:29:03

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Ilość serii ustawiam tak, żeby dla wariantu siłowego powtórzenia w danym ćwiczeniu wynosiły 15-20, masy 24-32, wytrzymałości 30-45.
Kilka interpretacji przechodzi mi przez glowe ale kazda jest bezsensowna
Po prostu nie kumam co chciales przekazac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Popatrz - masz dane ćwiczenie i wykonuesz ustaloną ilość powtórzeń, powiedzmy, że zrobisz dwie serię po pięć powtórzeń, czyli dziesięć ogółem - to za mało żeby stymulować mięśnie w prawidłowy sposób. Należy tak dobrać ilość serii, by ogólny zakres powtórzeń wynosił powiedzmy 20-25 powtórzeń (choć ja na początku lany robię trzy serie po pięć powtórzeń w wariancie siłowym, to początkowo wystarczy) by mięśnie zostały w odpowiedni sposób pobudzone.
To tak jakbyś wykonywał w planie dzielonym jedną serię danego ćwiczenia, zamiast robić trzy, cztery - jak to być powinno, po prostu chodzi tutaj o dostarczenie dpowiednio silnego bodźca poprzez wykonanie odpowiednio dużej ilości powtórzeń podczas treningu.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
I tak tez sobie to tlumaczylem
Trening ciekawy. Jutro rozpisze dla przykladu na endo club jeden dzien i zobaczysz czy mniej wiecej tobie tak wychodzi.
Teraz spadam do kobiety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 81
Witajcie jakiej jestem budowy czy endo czy jak sam nie wiem :P

Dość szeroki w barach, mocno umiesnione nogi (uda szczególnie).
Cwicze od 2 miesiecy codziennie pompki klatka mi sie duzo poprawila ale mam tez od tego rozstepy a nie biore nic... :/. mase przybieram dosc szybko, miesnie tez szybko sie u mnie rozwijaja. Tluszczu mam troszke bo prowadze nieco zly tryb odzywiania ale od niedawna pracuje nad zmiana :P. I teraz mam pytanie jaki to typ budowy... dodam jeszcze ze mam dosc mocne i grube kosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52542
jezeli nie jestes chudzielcem to ekto nie jestes jak masz sporo tluszczu to mezo tez nie wiec pozostaje ten nieszczesny endo
Co do hiita czy nie powinno sie go wykonywac tak ze robimy sprint (przykladowo 20 sek na 90%)i trucht przez tyle sekund dopuki nasze tetno nie spadnie do poziomu 60/70 %? i powtarzamy
Bo z tego co widze niektorzy robia tak ze sprint 20 sek i trucht 20 sek ale przecierz przez 20 sek truchtu tetno raczej nie spada do poziomu 60 /70 % (chyba ze ma sie bardzo dobra kondycje )a przecierz w interwalach chodzi o roznicowanie tetna sprint (90%)i trucht (60%)moze sie myle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Masz racje ale nikt tu nie pisał że należy 20 na 20 wykonywać ? Ja pisałem o sobie i zaznaczałem że jestem piłkarzem i mam dobrą kondycje , po drugie osoby z którymymi rozmawiałem mają już doświadczenie sportowe i np 10 sek spritnu i 30 sek truchtu będzie odpowiednie

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy sie meirzyc w obwodzie??

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium