SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

endo club

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 90340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
W Twoim przypadku wystarczy przejście na 10 Przykazań Żywieniowych Tyki, trening siłowy + trening tlenowy. Nic więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
na poczatku sama zmiana nawykow zywienieowych i rozpoczecie jakies aktywnosci(najlepiej silownia) sporo zmieni

tu link do tych przykazan
https://www.sfd.pl/temat209117/

poczytaj sobie o treningu HST moze Cie zainteresuje i zmotywuje
https://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tytul&search=HST

Zmieniony przez - WaSaBi w dniu 2006-05-04 10:39:00

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Cadaver20 a może tutaj chodzi o to że ty wogóle nie cwiczysz.....mięśnie nóg będą małe bo nie potrzebują być większe tak samo jak reszta

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Eclipse własnie to co napisałeś jest bezsensu bo poprzez gre w kosza , pilke itp teorytycznie nogi nie powinny rosnąć a widzisz jednak uwarunkowania genetyczne dają znać

jak u ciebie Erclipse z siłą ??

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1161
Ja tak to sobie na spokojnie przemyślałem i doszedłem do wniosku, że kończę przygodę z siłownią. Pomógł mi w tym przedostatni post Uki P w tym temacie: https://www.sfd.pl/temat262385/ . Niestety to co ona tam napisała to święta racja. Zmarnowałem 2 lata. 2 lata wyrzeczeń, pilnowania diety, treningu na marne i tyle. Ciągle pilnowałem żeby jeść regularnie posiłki i na co mi to wszystko było. Trudno, nie każdy może w tym sporcie coś osiągnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10393
Rothen.

Sila na niskuch weglach kiepska, ale na normalnej diecie z bilansem 0 to sila super :). W liceum mimo malego wzrostu (175) spokojnie doskakiwalem do obreczy od kosza.

co do uwarunkowan, to chyba masz racje. Ja od zawsze tez mialem duze ramiona, tzn przypakowane. Biceps wogole nie cwiczylem a mialem wielki jak na licealiste.

Zmieniony przez - eclipse w dniu 2006-05-04 14:23:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 402
Cadaver masz poprostu chwilowego doła. Nie załamuj sie bo nie ma czym. Ja stracilem 16kg w 3 miesiace wygladalem syper, ale w delegacji mialem taka prace i tak malo czasu na cokolwiek (szczegolnie o zadbanie o diete, treningi i siebie) ze przytylem 24kg. Nie poddaje sie!! Wzialem sie za siebie ponownie. Na bledach sie czlowiek uczy. ja sie nie poddaje. daze do wago 70-75kg i wiem ze to osiagne.
a tak poza tym, to prawda jest taka, ze moze czasami sie oszukiwales w tym sporcie? jak widze jak niektorzy cwicza to nie dziwie sie ze nie osiagaja wielew wynikach. nie posadzam cie o to , ale jak ja cwiczylemwtedy to pot lal sie strumieniami na maxas, nie oszczedzalem sie. Stary glowa do gory i nie ma ze zmarnowales 2 lata, to byla tylko rozgrzewka. trzymam kciuki za Ciebie i walcz dalej bo warto.
pozdro adam

Źycie trzeba PRZEŻYĆ; nie - PRZECZEKAĆ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10393
Cadaver20 nie poddawaj sie !!! Ja w 2005 roku mialem super forme na wakacje, niski bodyfat, miesnie ekstra sie prezentowaly. Po wakacjach wszedlem na diete masowa i to byla porazka. W 2 miechy zrobilem +12kg, wiekszosc z tego to fat i teraz musze od nowa redukowac sie do jakiegos rozsadnego poziomu. Mam 2 miechy na zbicie min 10kg fatu i wierze, ze to jest absolutnie mozliwe. Mam mega determinacje do osiagniecia swojego celu + bron w postaci diety low-carb i planu treningowego, ktory dziala na moj organizm wspaniale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 557 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14690
kurde ale miałem wczoraj załamanie :-/
starsi wrocili z dzialki i przywiezli 3 czekolady krowki i wogole duzo nie zbyt rozsadnych słodyczy ale przypomnialem sobie slowa ktore ktos tu pisal ze ten sie bedzie smial kto bedzie mial puzniej kaloryfer i sie nie dałem !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10393
BTW. Looknijcie na moja nowa dietke low carb: https://www.sfd.pl/temat263204/ 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy sie meirzyc w obwodzie??

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium