SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

endo club

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 89528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52542
O dzieki Rothen konkretna odpowiedz, tylko tobie pewnie chodzi o ckd a ja jestem na tkd (tzn wiecej wegli )ale chyba to nie robi wiekszej roznicy bo zawartosc tluszczu w diecie i tak przekracza 40/50 %
tylko teraz pytanie jezeli mam zwiekszyc tl nasycony do tych 60/70% to jakie produkty najlepiej uzyc ? tzn oprocz mies i jaj czy moze byc np tlusty ser bialy i zolty , maslo no i cos jeszcze by sie przydalo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
no widzisz jeśli chodzi przy diecie TKD to skłaniałbym się zacząć od stosunku 1:1:1 ale to musisz wszytsko popróbować i przetestować na sobie

z nasyconych mięsa , ryby , jaja , masło (ja na zbilansowanej stosuje bo dobry produkt diety) , łyżke smalcu do jajecznicy , ser zółty jak najbardziej , twarogi lepiej półtłuste i na zbilansowanej i na tłusczowej

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19878
ja mam obecnie stosunek tluszczy mniej wiecej 1/2/1 bo dokladnie nie liczylem, jakos nie moge sie przekonac do nasyconych, poza tym nie wiem co mialbym jesc i jak by to na zdrowie jednak wplynelo

ale ja tez TKD

Zmieniony przez - coverley w dniu 2006-05-26 15:11:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52542
no akurat teraz mam stosunek (jak to brzmi )tluszczy 1:1;1 i chce sobie troche poeksperymentowac z tym
a co do szkodliwosci tl nasyconych to przecierz nadmiar nienasyconych tez moze byc szkodliwy - gdyz latwo sie utleniaja i staja sie tak samo "szkodliwe "jak nasycone , to tak w teori a jak to jest w praktyce to trzeba wyprobowac na sobie
ps jaki polecacie ser zolty (taki pewny )bez jakis dodatkow olei roslinnych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16530
Witam, co myślicie o A6W na CKD? Jest sens czy nie ma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
co do eca, mam link zawierajacy full info na temat sposobu dzialania i uzycia, ale nie wkleje go na forum zeby nie bylo ze spamuje.
Jak cos to na gg zglaszac sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Co to jest A6W?

A ECA - ja teraz robię redukcję bez tego, przynajmniej zaoszczędzę kilka stów, które przeznaczę na bardziej podstawowe rzeczy - jak np. dokupienie obciążenia do sztangi, bo treningi w domu ze 115 kilowym ciężarem nie są zbyt wymagające.

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2006-05-26 17:06:37

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
https://www.sfd.pl/temat249347/ to jest a6w

Zmieniony przez - WaSaBi w dniu 2006-05-26 17:19:25

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Kruszek nie gadaj że nie znasz Aerobicznej Szóstki Weidera ?

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Aaaaaaa - trzeba było tak od razu! W sumie byłem kiedyś dradcą w Treningu i trudno, żebym tego nie znał. Tylko że właściwie nigdy tego nie robiłem, jakoś nie miałem okazji...

Wesoły wegan :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy sie meirzyc w obwodzie??

Następny temat

Dieta do oceny

Wiecej