SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

endo club

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 90422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Czesc Adrian [fanatycznym churem]

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1285
Adrian - co do reduktorów, to myślę, że lepiej jest zacząc od diety - to jest podstawa. a o nich pomyślec za jakiś czas, bo może nie będą konieczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 422
Musze naprawde ze sobą coś zrobić. Niedawno uświadomilem sobie że jeszcze nigdy nie widziałem swoich mięśni brzucha, to moja motywacja. A może ktoś polecić jakieś cwiczonka czy dietke??? Więcie nie na wszystkim sie tutaj znam i ciężko narazie mi sie poruszać. Co myślicie o a6w czy dało to komuś z endo jakieś rezultaty???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
cwiczenia a6w na dobry start ^_^

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1285
co do diety, to ciężko jest tak komuś coś dokładnie opisac, bo każda dieta musi byc dobrana indywidualnie. zacznij od sprawdzenia jakie masz dzienne zapotrzebowanie na składniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12048
a6w jest do bani jezeli ma sie wysoki poziom tluszczu, praktyczie nic Ci nie da, lepiej rob trening brzucha z obciazeniem zeby wyrobic miesnie i duzo aero + dieta na spalenie fatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Adrian wszystkie potrzeben tobie informacje do diet i ćwiczeń masz w poście podwieszonym

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 411 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9368
a ja mam tak juz od dluzszego czasu , ze mnie boli w okolicy lydki jak biegam:( nylam u lekarza to przepisal masc( ktora i tak nieregularnie sie smaruje i jakies tabletki , ale zapominam je brac) kazal na 2 tyg przerwac bieganie i to i tak nic nie dalo.. pobiegam sobie a na 2 dzien znowu napierdziela:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1604 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19686
ja mam tak po 2 kolkach, pozniej musze zrobic sobie przerwe i znow biegam i tak z 4 razy

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
najprawdopodoniej daliście sobieza duży wycisk w bieganiu do tego brak rozciągania i rozgrzewki.


Nie dziwie się że nogi ci puchną jak np. jesz sporo węgli a nie trenujesz 5-6x tydzień

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy sie meirzyc w obwodzie??

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium