SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

endo club

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 90114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
no ja robiłem ale osobiście dla osób zaawansowanych A6W nie polecam
nie chce mi się pisać czemu co i dlaczego

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Luzik - i tak raczej unikam starych metod treningowych - splity, double splity ACT, HIT to już nie dla mnie

Powiedzcie mi - czy macie problem, z pochylaniem się tułowia podczas przysiadów klasycznych?

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
a6w jest dla leszczy



odnośnie przysiadów to nie mam problemów

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2006-05-26 17:58:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja ostatnio zauważyłem, że już przy 80 kiogramach niebezpiecznie pochylam się do przodu - to chyba efekt tej strasznie długiej przerwy w ćwiczeniach, w każdym razie musiałem przerzucić się na przysiady przednie, co na całe szczęście rozwiązało problem, bo w nich pochyleniasię do przodu wiadomo jak się kończy
Kurcze, trzy lata treningów i mam prblemt z tym co już przerabiałem... wstyd!

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
ja robie z pasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 161
chyba z psem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja nigdyżadnych pasów i rękawiczen nie używałem...

Dziś zamroczyło mnie na treningu - podczas wychylania się za ławkę, gdy robiłem rosyjski twist - fiu, fiu - ciężko dzś było, kilka upadków mięśniowych zaliczyłem.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
co do upadkow miesniowych jedno mie dziwi dlaczego miesien wogule sie męczy? tak bardziej rozpisane chcialbym miec np robimy serie 10ruchow idzie gladko i ten 11sty juz wogule nie idzie naczym to polega przeciez glukozy jest duzo wiec teoretycznie powiene pracowac i pracowac.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Tyka o tym pisał sto razy

ATP się kończy

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
czytalaem ze atp w momencie jak sie spala jest juz nowe wiec ;p daj linka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy sie meirzyc w obwodzie??

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium